adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ Lech Lechem zabrakło wygranej Legii bo świetnie grali tyle sytuacji szkoda bardzo.
1
@Karol145 To nie wiem jak Ty oglądałeś Legię ale bardzo dobrze grali do bramki rywala po prostu nie chciało wpaść a setek mieli mnóstwo..
1
Jedynie Raków Papszuna przywiezie punkty i to tylko za remis, masakra..
0
No to na tyle xd
0
Nie będzie dzisiaj zwycięstwa..
0
@kanver_ Bo dla Lecha to jest duży mecz w ważnym pucharze dla Rayo jest inaczej i wyszli sobie rezerwami :P
0
A idź pan w ch...
1
Ehh szkoda bo kompletna dominacja Legii gdzie powinni prowadzić 3 golami lekko
1
Co ta Legia dzisiaj gra :o
2
Ale dwie ładne akcje Legii tylko wpaść nie chciała
1
Tobiasz się bronić nauczył :O
2
Dominowała Legia i ma za to nagrodę.
1
Ale sete miała Legia..
1
@cules100pro Oni to akurat mistrzowie przepychania takich meczów brameczka i murujemy do 90'.
0
@michal26 Nie mam takiego przeświadczenia ale okej.
0
@daniel32778 I to jest największy problem ze to Iga musiałaby podjąć taką decyzję..
1
@michal26 Wątpię że tam było jakieś większe parcie na Wimbledon po prostu siadła forma, rywalki, pogoda (nie grała pod dachem) zestresowana Amanda w finale i tyle bardziej tak bym na to patrzył
0
@daniel32778 Pełni już bardziej rolę przyjaciółki no i jest "od zawsze" więc pewnie trudno się rozstać.
0
@fart Może, trudno powiedzieć nie będąc w środku teamy tenisowe na ogół są szczelnie zamknięte.
5
W zasadzie ten mecz i turniej dobrze podsumowuje ten sezon w wykonaniu Igi były dobre momenty, ale głównie były te gorsze. Teraz dużo pracy przed następnym sezonem głównie tej mentalnej.
1
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. X/-2.5 0-0
3. 1/-2.5 2-0
4. 1/-2.5 2-0
5. 2/+2.5 1-2
6. 1/-2.5 1-0
7. 2/+2.5 1-3
8. 2/+2.5 1-3
9. X/-2.5 0-0
10. 2/+2.5 1-2
0
@michal26 @Alex1995 Frustracja jest częsta ale głownie na swoją grę, a tutaj jak się trafi debil na trybunach to szybko wyprowadzi Cię z równowago nie każdy jest Novakiem :)
0
@4drian0 Ma złe doświadczenia z "takimi pomocami" :P
1
@esem91 To jeden gość krzyczy. I raczej jest pod wpływem :)
0
Jutro trzeba spokojnie wygrać i wbijamy się do top5
0
Mekambe już pod karnego chciał się rzucać
0
Kurtyna to im z 3 gole wybronił
4
Ewidentna czerwona
1
Courtois to jest niesamowity kocur
17
Co to za tłumaczenie że ręką szła w stronę ciała no to Balde też szła do ciała..