1

@Stinger_ Lech Lechem zabrakło wygranej Legii bo świetnie grali tyle sytuacji szkoda bardzo.

1

@Karol145 To nie wiem jak Ty oglądałeś Legię ale bardzo dobrze grali do bramki rywala po prostu nie chciało wpaść a setek mieli mnóstwo..

1

Jedynie Raków Papszuna przywiezie punkty i to tylko za remis, masakra..

0

No to na tyle xd

0

Nie będzie dzisiaj zwycięstwa..

0

@kanver_ Bo dla Lecha to jest duży mecz w ważnym pucharze dla Rayo jest inaczej i wyszli sobie rezerwami :P

0

A idź pan w ch...

1

Ehh szkoda bo kompletna dominacja Legii gdzie powinni prowadzić 3 golami lekko

1

Co ta Legia dzisiaj gra :o

2

Ale dwie ładne akcje Legii tylko wpaść nie chciała

1

Tobiasz się bronić nauczył :O

2

Dominowała Legia i ma za to nagrodę.

1

Ale sete miała Legia..

1

@cules100pro Oni to akurat mistrzowie przepychania takich meczów brameczka i murujemy do 90'.

0

@michal26 Nie mam takiego przeświadczenia ale okej.

0

@daniel32778 I to jest największy problem ze to Iga musiałaby podjąć taką decyzję..

1

@michal26 Wątpię że tam było jakieś większe parcie na Wimbledon po prostu siadła forma, rywalki, pogoda (nie grała pod dachem) zestresowana Amanda w finale i tyle bardziej tak bym na to patrzył

0

@daniel32778 Pełni już bardziej rolę przyjaciółki no i jest "od zawsze" więc pewnie trudno się rozstać.

0

@fart Może, trudno powiedzieć nie będąc w środku teamy tenisowe na ogół są szczelnie zamknięte.

5

W zasadzie ten mecz i turniej dobrze podsumowuje ten sezon w wykonaniu Igi były dobre momenty, ale głównie były te gorsze. Teraz dużo pracy przed następnym sezonem głównie tej mentalnej.

1

@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. X/-2.5 0-0
3. 1/-2.5 2-0
4. 1/-2.5 2-0
5. 2/+2.5 1-2
6. 1/-2.5 1-0
7. 2/+2.5 1-3
8. 2/+2.5 1-3
9. X/-2.5 0-0
10. 2/+2.5 1-2

0

@michal26 @Alex1995 Frustracja jest częsta ale głownie na swoją grę, a tutaj jak się trafi debil na trybunach to szybko wyprowadzi Cię z równowago nie każdy jest Novakiem :)

0

@4drian0 Ma złe doświadczenia z "takimi pomocami" :P

1

@esem91 To jeden gość krzyczy. I raczej jest pod wpływem :)

0

Jutro trzeba spokojnie wygrać i wbijamy się do top5

0

Mekambe już pod karnego chciał się rzucać

0

Kurtyna to im z 3 gole wybronił

4

Ewidentna czerwona

1

Courtois to jest niesamowity kocur

17

Co to za tłumaczenie że ręką szła w stronę ciała no to Balde też szła do ciała..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?