3

Lando Lando jeszcze nie masz tego czegoś co odróżnia kierowców od kierowców ')

3

@Gaz Dramatyczny mecz jak na te sytuacje jakie były.

2

@partymaker Casado raczej nie jest gotowy do gry od pierwszej minuty

0

0

@michal26 Christensena to nie liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@urbipl Martin środek i Erik na "6"

2

No i klasyka jest deszcz jest zabawa

1

Uuu deszczyk na najgorszy torze

0

@MYTO A szkoda.

2

@Jakchcesz Świetny serial

0

@blakkudium Za 65? To trzeba ładnie podziękować.

1

@PatrychoO W sumie to jest jedna nacja dlatego taki skrót myślowy że to po prostu są Ruscy :P

3

@Eklerek Wiesz jak to jest, na przykładzie Polski z Finlandią nie tak dawno też wyglądało to żałośnie a teraz z Holandią fajnie żeby zagrać słabo z Maltą. To jest jeden mecz wszystko może się wydarzyć.

0

@Kasy Tak samo mogą grać mecze na Słowacji na przykład.

0

@Ojciec_Dyrektor Szwecja lub Słowacja pewnie

2

@Kamilos84 Na Słowacji zapewne

0

I się zaczęły schody

3

Aj ta Szwecja żeby się nie obudziła..

0

No i łatwo.

0

Teraz Bośnia lub Albania i łatwiej się nie dało.

2

@TaughtMule A miała być rozmowa..

3

@Aragorn33 Kim jest ten gość i dlaczego info od niego ma mieć jakiekolwiek znaczenie?

0

@barcafan1789 Dramat na szczęście zagramy w tym pewnie ze 2 mecze w 3 lata.

3

@blakkudium Deco chyba pierze kasę w tej Brazylii bo to jest niesamowite :p

0

@Ryse
1. 1/-2.5 1-0
2. X/-2.5 1-1
3. 1/+2.5 3-1
4. X/-2.5 1-1
5. 1/+2.5 3-0
6. 2/-2.5 0-2
7. 1/+2.5 3-0
8. 2/-2.5 0-1
9. 2/-2.5 0-2
10. 2/+2.5 1-2

0

@Fake69 Zagraliśmy też żenujący mecz z Maltą która jest 10 razy gorsza niż Włochy, Ukraina Turcja czy Dania, można się tak przerzucać tylko po co.

0

@CurryTheGoat30 i jeszcze "wyjazd" do tego

0

@thorin Nie.

0

@directedbyfcb mecz w Polsce z samymi Ukraińcami ;)

0

@Panpiwkarz Kosowo by nas zbiło aż miło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?