adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni chcą tam losować xd
1
Ale tak swoją drogą to przykro się patrzy na dzisiejszy świat nawet na takiej imprezie sportowej, wystarczyłoby dwóch wykonawców gwiazdy piłki do losowania i tyle, a tak to wszędzie ta zasrana polityka polityków złodziei i ciągły podział ludzi...
2
Miały być koncerty a jest kampania wyborcza :)
1
@Mario96w W Europie jest po 30min tutaj bliżej godziny
5
Prowadzącego nie widać bo się zlewa z tłem xd
0
@ZwyklyCuler48 Z ale przerobić na system z siatkówki czyli sezon klubowy po nim cały sezon reprezentacyjny i wakacje.
0
@Peciak Czyli trzeba wykupić ich skautów :)
0
@esem91 Wątpię że to wchodzi w grę, po prostu przy podpisywaniu zabezpieczył się na wszelki wypadek gdyby nie było tutaj kolorowo, a był taki moment że prawie wszyscy chcieli jego odejścia.
1
@blakkudium 50-60 to dzisiaj normalna stawka za gościa z potencjałem, topowe transfery chodzą po 120..
2
@Pedri16Future Teraz reszta nie powinna brać w tym udziału i tyle..
0
@Ryse
1. 2/-2.5 0-2
2. 1/-2.5 2-0
3. X/-2.5 1-1
4. 2/+2.5 1-3
5. 2/+2.5 1-2
6. 1/+2.5 2-1
7. X/-2.5 1-1
8. 1/-2.5 2-0
9. 1/+2.5 2-1
10. 1/-2.5 1-0
2
@barcuśl Szczęsnego
1
@Zelazny_Mike Patrząc jak USA z ruskimi próbuje przehandlować Ukrainą to nie ma co się im dziwić, w zasadzie nie ma różnicy czy zostaną podnóżkiem Rosjan czy będą walczyć aż przestaną istnieć..
14
@Pedri16Future Jeszcze w zwolnionym że niby mocne popchnięcie :P Tutaj to akurat była claro żółta za symulkę, a nie karny.
6
Ale symula Viniego teraz na żółtą xd
1
@ali3gator Ale gość się łapie za twarz a dostał w klatkę no hit te piłkarzyki xd
2
Jakby dał z boiska karnego to by utrzymali
0
@SelloutCrowd Właśnie na upartego a Vini ZAZWYCZAJ robi klarowne karne
0
@SelloutCrowd No jak mają gościa który potrafi je wywalczyć to co w tym dziwnego xd
0
Girona na linach
1
Słuszny karny jak coś.
0
Co ten Mekambe robi xd
0
Mbappe to chyba poszedł się kłócić że żółtej za symuluje nie dostał
2
Ale zapakowane na święta :00
2
Dziwne Bellingham ostatnio pokazał że ręką można
0
Dopchnięte w przypadku Realu norma
1
Faul zadem i co mu zrobisz :d
0
Kładzie się na niego a sędzia gwiżdże faul..
4
Nie no Kimi Ty miękiszonie
0
@Laminedependencia Klasyczny topowy mecz w Anglii