0

Kurtyna jak zawsze robi przewagę

0

@Mow_mi_Douglas Ale to nie jest tylko przypadek pis to robią wszyscy politycy uwaga na całym świecie, taka fucha że możesz kraść bez większych konsekwencji każdy by tak robił na ich miejscu.

1

Iga po świetnym pierwszym secie dwa kolejne iście dramatyczne co przekłada się na porażkę z Rybą i walkę z Anisimovą o wyście z grupy.

0

@Frimpong Widać że Pumie się chce, bo po Nike i Adidasie to widać że tylko odcinają kupony przez swoją wielkość..

1

Kapitanie prowadź

2

@4drian0 Oj było grane, a jaka była walka żeby zdobyć wszystkie części :P

1

@Borry Jak ich rywale faulują bo np nie nadążają to co w tym dziwnego

1

@Adi123456789 No jest mocarny

0

@Ryoumen No widzisz mnie fajny piłkarz ile zagrał?

0

@PietrasCoelho Fakty nie "xdd"

0

Flick ogólnie nie lubi rotować i dawać szans nowym zawodnikom

7

Iga wygrywa na otwarcie WTA Finals 2025 z Madison 6-1 6-2.

1

@FCB_dimiC Aż tak to nie

2

@Aragorn33 Akurat jak już Yamal pójdzie na grubo w szlaufy to będzie kim go zastąpić :P

1

@zadafcb W jego przypadku to nie oznacza powrotu do prime tylko zaraz kolejna i kolejna..

0

@Destroyer_of_Worlds No taki jest wybór że w 2028 znowu Monachium..

6

@AxelF Aj tam po prostu miała farta że na tych ziemiach powstanie elektrownia :P

1

@Ryse
1. 1/-2.5 1-0
2. 1/+2.5 2-1
3. 1/-2.5 2-0
4. X/-2.5 0-0
5. 1/+2.5 3-0
6. X/-2.5 1-1
7. 2/-2.5 0-1
8. 1/+2.5 3-1
9. 1/+2.5 2-1
10. 2/+2.5 1-2

1

@Muszynianka Takie oficjalne z godziną to jakoś ostatnio było (2-3 dni temu) ale to że zagramy na początku grudnia ten mecz (w czasie kiedy inni będą grać rundę CdR) to było wiadomo w zasadzie przed sezonem :P

3

@Muszynianka No to są mecze w ramach 19 kolejki granej 10-11 stycznia, te cztery zespoły nie mogłyby ich wtedy zagrać gdyż w tym czasie będą w Arabii na superpucharze Hiszpanii.

1

@Katalonik97 Od początku sezonu? Bez przesady dopiero ostatnio kilka meczów siadł ale wcześniej się bawił.

12

Ale my nisko upadliśmy żeby w sezonie latać po jakichś Peru za marne 5 baniek..

4

@Kasy Czyli nasi przegrali :(

3

@Roobo Już było.

0

@mmaciass Patrząc po kamerach to tam ludzie sobie normalnie po drogach bez koszulki chodzą :P

4

@Never Co ja właśnie przeczytałem boże...

7

Chyba tylko dwie litery mogą to dobrze oddać "xD"

0

@4drian0 Co ona mu zrobiła :(

1

@kamiVeB Remontują jak większość przed mundialem

1

@barcasempre Ale jemu nie przeszkadzały gwizdy tylko kompletny brak formy w ostatnim czasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?