adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 1/+2.5 2-1
3. X/-2.5 1-1
4. 1/-2.5 1-0
5. 2/+2.5 1-2
6. 1/-2.5 2-0
7. 2/+2.5 2-3
8. X/-2.5 0-0
9. 1/-2.5 1-0
10. 1/+2.5 2-1
1
@Rupert_Haubica Praktycznie wymarły gatunek..
2
@Adran360 Ja to mówi klasyk "dymyyy"
1
@Bzyczekk Mimo wszystko Atleti nie bawi się w walkę o mistrza
0
@Ayato2k no właśnie nie może ;d
0
Ale się po nich przejechali aż komentatorzy zaniemówili
0
Przy tych babrakach z Canal+ i Polsatu to bardzo przyjemnie słucha się komentarza potężnego Bóra
1
@kulek22 myślę, że wiedział od dawna :)
0
Piszczek dwa takie błędy.. Raz var uratował za drugim nie mógł..
0
@MOLESTA strach pomyśleć co u nas wyjdzie za 5 lat
2
@mekston Ja bym powiedział że jest już na równi pochyłej właśnie między innymi dlatego :P
3
@Romario87 Nie ma to większego znaczenia i tak nas nie stać nawet jakby chodził po 70-80..
2
@clyde I ile takich dni jest z 2,3?
3
@Ojciec5tkidzieci Spokojnie sami siebie nie załatwią :P
0
@nightwishygt Ale i tak najśmieszniejsi są piłkarze, którzy ewidentnie dostają w klatkę i pierwsze co to łapią się za twarz xD
2
@Stinger_ Jakaś jest ale to raczej wejście z ławki będzie maksymalnie.
0
@SelloutCrowd Ale oni taki mają styl od lat jak nie dekad już tak grają to co ludzie tiki taki oczekują?..
3
@Kessie Kimi wpier**** się w niego na pierwszym zakręcie i za 2 lata jeździmy razem w mercedesie :P
1
Harry ich utopi xddd
0
1 do 1 sytuacja z Balde.
2
No wiadomo że UEFA ma większe możliwości i Laporta musiał zrobić dobrze..
0
Spokojnie Lando jeszcze coś odwali jutro :P
2
Co ten Maksiu xd
1
@FcPortoFan1999 Nie, tak samo jak nie podoba mi się hiszpańska liga dwóch teamów.
3
@blakkudium Fajnie jakby cos się działo bo jednak Francja i Niemcy mocno odstają jeśli chodzi o walkę mistrzowską..
1
@Eklerek ta
1
Mocny ten Schlotterbeck
1
@ViscaelBarca2007 To chyba kontra po rożnym była.
0
Goat ale brameczka
0
@mekston Nie no Oscar zawalił głównie