1

@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 1/+2.5 2-1
3. X/-2.5 1-1
4. 1/-2.5 1-0
5. 2/+2.5 1-2
6. 1/-2.5 2-0
7. 2/+2.5 2-3
8. X/-2.5 0-0
9. 1/-2.5 1-0
10. 1/+2.5 2-1

1

@Rupert_Haubica Praktycznie wymarły gatunek..

2

@Adran360 Ja to mówi klasyk "dymyyy"

1

@Bzyczekk Mimo wszystko Atleti nie bawi się w walkę o mistrza

0

@Ayato2k no właśnie nie może ;d

0

Ale się po nich przejechali aż komentatorzy zaniemówili

0

Przy tych babrakach z Canal+ i Polsatu to bardzo przyjemnie słucha się komentarza potężnego Bóra

1

@kulek22 myślę, że wiedział od dawna :)

0

Piszczek dwa takie błędy.. Raz var uratował za drugim nie mógł..

0

@MOLESTA strach pomyśleć co u nas wyjdzie za 5 lat

2

@mekston Ja bym powiedział że jest już na równi pochyłej właśnie między innymi dlatego :P

3

@Romario87 Nie ma to większego znaczenia i tak nas nie stać nawet jakby chodził po 70-80..

2

@clyde I ile takich dni jest z 2,3?

3

@Ojciec5tkidzieci Spokojnie sami siebie nie załatwią :P

0

@nightwishygt Ale i tak najśmieszniejsi są piłkarze, którzy ewidentnie dostają w klatkę i pierwsze co to łapią się za twarz xD

2

@Stinger_ Jakaś jest ale to raczej wejście z ławki będzie maksymalnie.

0

@SelloutCrowd Ale oni taki mają styl od lat jak nie dekad już tak grają to co ludzie tiki taki oczekują?..

3

@Kessie Kimi wpier**** się w niego na pierwszym zakręcie i za 2 lata jeździmy razem w mercedesie :P

1

Harry ich utopi xddd

0

1 do 1 sytuacja z Balde.

2

No wiadomo że UEFA ma większe możliwości i Laporta musiał zrobić dobrze..

0

Spokojnie Lando jeszcze coś odwali jutro :P

2

Co ten Maksiu xd

1

@FcPortoFan1999 Nie, tak samo jak nie podoba mi się hiszpańska liga dwóch teamów.

3

@blakkudium Fajnie jakby cos się działo bo jednak Francja i Niemcy mocno odstają jeśli chodzi o walkę mistrzowską..

1

1

Mocny ten Schlotterbeck

1

@ViscaelBarca2007 To chyba kontra po rożnym była.

0

Goat ale brameczka

0

@mekston Nie no Oscar zawalił głównie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?