adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Alex1995 Raczej nie było takiej walki tak realnie :)
0
@Alex1995 70 niewymuszonych kosmos :/
0
Po powrocie..
1
@Pawlak1992 80? On przyszedł za 75 to nawet im się nie zwróci, 120 to minimum..
0
@Ryse
1. X /-2.5 0:0
2. 1 /-2.5 2:0
3. 2 /-2.5 0:1
4. 2 /-2.5 2:0
5. X /+2.5 2:2
6. 2 /-2.5 0:2
7. 2 /+2.5 1:3
8. 2 /+2.5 1:2
9. X /-2.5 1:1
10. 2 /+2.5 1:2
1
No wracamy
2
@Alex1995 Dawka optymizmu jak zawsze :P
1
@Antimadridista_WR Byłeś kiedyś blisko dźgnięcia się w oko? ;d
1
@Who_you_mam Rzuć jeszcze argumentem że teraz się butelki nie walą po rowach (tak jakby teraz tak było)..
Edit doczytałem i widzę że już padło nie było tematu ;)
0
@Dankho94isback Nie nie uważałem że tamten był słuszny.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16063232#comment-16063232
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16063282#comment-16063282
1
@kejdzi Ale on normalnie wybija piłkę po co zawodnik Liverpoolu go kopie?
0
Liverpool skończył się zanim się zaczął :p
0
@kejdzi To znaczy co miał zrobić obrońca żeby uratować drużynę przed strzałem? Odsunąć się?
0
@Debfc No to sędzia tam popełnił błąd.
0
Nie no gdzie karny, dobra decyzja varu.
0
@Dankho94isback Ale co to ma do rzeczy są faulowani w polu karnym to sędziowie dyktują karne takie są zasady piłki nożnej, rozumiałbym gdyby popełniali błędy ale oglądam mecze Realu i zazwyczaj są to czyste rzuty karne i liczba nie ma większego znaczenia.
1
@FiscaelBarca jak masz dynamicznych skrzydłowych to jest to nie jest to jakieś wybitnie trudne
6
@Michael24 No widzę, klasyczne wysrywy jaka się nie ogląda :)
1
@Michael24 Ale w jaki sposób pomógł jest ewidentny faul to daje się karnego proste..
1
Jak coś to karny książkowy jakby ktoś się zastanawiał
0
@Arden Poczekajmy do końca sezonu.
0
@Cule1234 Legenda.
1
@mekston Mocarny sezon.
3
Iga w 4 rundzie po kreczu Osorio
0
@turhiay nie
0
@CurryTheGoat30 Na Camp Nou praktycznie takiej nie było i nie będzie, a co dopiero na stadionach zastępczych..
5
@Kessie Nie pierwszy raz od raz przypomina się ten nur na niby faulu de Jonga chyba to było w ostatnim klasyku :P
2
@kuz Tak wykastrowali hiszpańską że mamy 2 gigantów, 2 dobre teamy, 2 średnie i 14 babraków totalnych..
2
@norbi77 No będzie po nich jechał on nie ma przywiązania do żadnego klubu po prostu robi na nich kasę :P
3
On jest nasz on jest nasz!!!