0

@Alex1995 Raczej nie było takiej walki tak realnie :)

0

@Alex1995 70 niewymuszonych kosmos :/

0

Po powrocie..

1

@Pawlak1992 80? On przyszedł za 75 to nawet im się nie zwróci, 120 to minimum..

0

@Ryse
1. X /-2.5 0:0
2. 1 /-2.5 2:0
3. 2 /-2.5 0:1
4. 2 /-2.5 2:0
5. X /+2.5 2:2
6. 2 /-2.5 0:2
7. 2 /+2.5 1:3
8. 2 /+2.5 1:2
9. X /-2.5 1:1
10. 2 /+2.5 1:2

1

No wracamy

2

@Alex1995 Dawka optymizmu jak zawsze :P

1

@Antimadridista_WR Byłeś kiedyś blisko dźgnięcia się w oko? ;d

1

@Who_you_mam Rzuć jeszcze argumentem że teraz się butelki nie walą po rowach (tak jakby teraz tak było)..
Edit doczytałem i widzę że już padło nie było tematu ;)

1

@kejdzi Ale on normalnie wybija piłkę po co zawodnik Liverpoolu go kopie?

0

Liverpool skończył się zanim się zaczął :p

0

@kejdzi To znaczy co miał zrobić obrońca żeby uratować drużynę przed strzałem? Odsunąć się?

0

@Debfc No to sędzia tam popełnił błąd.

0

Nie no gdzie karny, dobra decyzja varu.

0

@Dankho94isback Ale co to ma do rzeczy są faulowani w polu karnym to sędziowie dyktują karne takie są zasady piłki nożnej, rozumiałbym gdyby popełniali błędy ale oglądam mecze Realu i zazwyczaj są to czyste rzuty karne i liczba nie ma większego znaczenia.

1

@FiscaelBarca jak masz dynamicznych skrzydłowych to jest to nie jest to jakieś wybitnie trudne

6

@Michael24 No widzę, klasyczne wysrywy jaka się nie ogląda :)

1

@Michael24 Ale w jaki sposób pomógł jest ewidentny faul to daje się karnego proste..

1

Jak coś to karny książkowy jakby ktoś się zastanawiał

0

@Arden Poczekajmy do końca sezonu.

0

@Cule1234 Legenda.

1

@mekston Mocarny sezon.

3

Iga w 4 rundzie po kreczu Osorio

0

@turhiay nie

0

@CurryTheGoat30 Na Camp Nou praktycznie takiej nie było i nie będzie, a co dopiero na stadionach zastępczych..

5

@Kessie Nie pierwszy raz od raz przypomina się ten nur na niby faulu de Jonga chyba to było w ostatnim klasyku :P

2

@kuz Tak wykastrowali hiszpańską że mamy 2 gigantów, 2 dobre teamy, 2 średnie i 14 babraków totalnych..

2

@norbi77 No będzie po nich jechał on nie ma przywiązania do żadnego klubu po prostu robi na nich kasę :P

3

On jest nasz on jest nasz!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?