1

@Stinger_ No właśnie chodzi o to że wygranie LM decyduje nieważne czy to jest fartem 1-0 czy rozegrasz zajebisty mecz i wygracie 4-1, liczy się to co w gablocie i moim zdaniem tak powinno być. Dlaczego Modric i Rodri wygrali? Bo właśnie zdecydowało to miejsce które zajęli na turnieju bez niego by nie wygrali nawet gdyby dołożyli po 5 asyst więcej. Tak to jest zrobione bo jakoś trzeba było ustalić zasady.

Tak właśnie tylko dlatego bo tu sytuacja była jasna LM decyduje, co innego byłoby gdyby np tylko LM wygrał Dembele i miał grube liczby, a nasi wygrali to co wygrali wtedy już inna trudniejsza decyzja :)

2

@Stinger_ Ty chyba mnie nie zrozumiałeś :P
Barca wygrywa LM? No to wtedy oczywiste że złota Yamal/Raphinha bardziej zasługiwałby Rafa ale PR Yamala zrobiłby swoje i z dużą przewagą by wygrał.
Jakim sposobem wtedy Dembele miałby wygrać?

0

@Stinger_ Dla mnie tak przynajmniej tak powinno być że to decyduje.
Co do tych trzech Panów no to wiadomo że przegrali z PR'em.
Jasne że zasłużył ale Dembele zasłużył bardziej, a że tylko jeden może wygrać to co zrobisz.

2

@Stinger_ Normalny wygrywasz tryplet w sezonie kiedy nie ma ME czy MŚ to już jesteś głównym kandydatem, a Bombel jeszcze dołożył liczby.

4

@Kengo Byłby to jednak lekki skandal gdyby wygrał ktos inny niż Dembele, za tryplet i takie staty to jest obowiązek.

0

@D10SLEO Ja słyszałem tylko dlatego że jest właścicielem turnieju w Indian Wells :P

0

@Tasde Pewnie że nie spowoduje drony spadają od dawna dzisiaj po prostu jest ich trochę więcej niż normalnie.

1

@kuz Mówi się że więcej nasz SAAB lata, tankowce też są F-16 i holenderskie F-35 podobno 2 zestrzelili + coś spadło pod Zamościem..

0

No to Włosi nawet wygrywając z Norwegią będą mieli bardzo trudno o 1 miejsce.

0

@tomek8756 Pracownice :d

2

@Pedri16Future Obstawiam że Żul będzie już powoli wracał do składu

1

@Maker0 @michal26 No i właśnie rozwój ligi kasa z Europy i nowych inwestorów pomoże zatrzymywać tych zawodników a gra regularna w LE LK i czasem w LM pozwoli na promocję tych najlepszych i sprzedaż ich za już naprawdę grubą kasę, jak taki zawodnik z potencjałem ale nie na top grajka będzie miał ofertę z np Torino a ofertę z Legii/Lecha w LE i też z fajną kasą to pewnie zostanie a nie jak do tej pory odejdzie bo to przysłowiowe Torino da mu 4 razy tyle

2

@Andi18 Był widziany w ośrodku Galaty ;)

0

@cules100pro 500 za samą murawę? Ee chyba nie

1

@Ryse
1. 1 /-2.5 2:0
2. 1 /-2.5 1:0
3. 2 /-2.5 0:2
4. 1 /-2.5 2:0
5. X /-2.5 1:1
6. 1 /+2.5 2:1
7. 2 /+2.5 0:3
8. X /-2.5 1:1
9. 1 /+2.5 4:1
10. 1 /+2.5 2:1

0

@4drian0 Coś jest w nich nie tak?

5

@4drian0 Oczywiście głupi komentarz ale porównywanie konferencji po przegranym meczu, a po zdobyciu wielkiego szlema to też trzeba być tępym, już prędzej by pasowała konferencja po RG Saby tam już tak śmiesznie nie było czy zachowanie po przegranej w Australii :]

3

@Czajka90 Piękny styl gry coś jak w Barcelonie gdzie wielu mówi że wybrało bo się świetnie oglądało ;)

0

@FcPortoFan1999 Ale tak całościowo nie wchodźmy aż tak dogłębnie ;d

1

@mekston Przewaga jak Sinner nie grał zrobiła swoje

4

Piękna jest ta ich rywalizacja i będzie trafia jeszcze lata, fajne jest też to że nie ma dominacji jednej strony tylko 50/50 ;)

0

@partymaker Boli mnie ta sytuacja bo uwielbiam tego grajka dlatego może tak pesymistycznie nastawienie

1

@blakkudium Chyba po zawodniku niestety :/

0

@mekston Jak poziom bo dopiero włączyłem

0

@Colon za połowę tego :)

1

@JohnKennedy Trzymam za słowo

3

Maksiu się śmieje ale jakby tak w sezonach mistrzowskich szczególnie w tym co walczył z Hamiltonem do końca Perez nie oddał to inaczej by śpiewał :P

3

Ojojoj co to się stanęło
Chyba ten mechanik fan Oscara jednak :P

1

Michał Michał Michał :P

1

No to zaczyna co tam wymyślą sędziowie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?