adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest karny? Dla mnie to nie jest karny
0
@Arkon Klasyka ile razy było że te hity kończyły się 0-0 czy wymęczone 1-0 w którymś sezonie to większość tak wyglądała.
1
@blakkudium Szkoda że my odpuściliśmy można było powalczyć..
1
@BORO_12 A nie no to spoko mam nadzieję że trener na mecze nie podróżuje samolotami i pociągami przecież konno też się da przedostać z punktu A do B :P
2
@mordini123 Bella
0
@MsBarca U niego to nic nowego ale on ma miliony a my nie ;)
0
@michal26 Znaczy ogólnie była jakaś podminowana bo wyszła na mecz z założeniem że wszystko będzie biła mocno albo mocniej i na początku nie wchodziło nic potem trochę więcej no i Anna zaczęła psuć jeszcze na psyche jej wjechał ten przegrany pierwszy set. Jest spora dysproporcja między gra teraz a na Wimbledonie gdzie potrafiła oddać inicjatywę rywalce i niech się myli no i ten serwis..
3
@Criss18Barca Bo nasza liga nie ma odpowiedniej renomy w Europie, 6.5 i 10% to dobra umowa.
8
Iga wygrywa 7-6 6-4 z Anią Kalinskają w 3 rundzie USO! Niesamowity powrót w pierwszym secie ze stanu 1-5 i dosyć wyrównany drugi set, może gra nie była najlepsza ale ogólny poziom i emocje zwłaszcza w pierwszej partii świetne :)
ps. pozdrowienia dla Was @michal26 @tbas mam nadzieję że dobrze się spało :P
0
@Piorun Późno jest szkoda czasu na rozmyślenia :)
2
@Piorun Nie, tutaj powyżej :P
" Anka miała 4 piłki serowe."
0
@verdant Trudny ale takie smakują najbardziej :d
0
@Barclonismo Serowe dlatego nie chciały lecieć :))
3
@Sysia11 Iga trochę się uspokoiła i to już pomogło + Ania zaczęła wyrzucać ale tempo zabójcze.
1
@Piorun Ty to się już nie kompromituj :P
1
@Kredon 37% :)
6
Niesamowita końcówka seta ale powrót, co za granie co za emocje uff.. Iga 7-6 Ania.
0
@Eklerek
1
@Eklerek "Nie było innego" :P
0
@michal26 23 letni Niemiec chce grać w Polsce? Co to się dzieje :P
4
@lukaszbrk Mam info ze sztabu że tak :)
1
Mekambe z Rodrygo biegają sobie po lewym skrzydle widzę że problem zeszłego sezony nadal występuje
0
@neymar77 Znam takich którzy w klasyku chcieli karnego po ręce Rudigera a po ręce Balde mówili że to nie karny
0
Remis w tym meczu i media zapłoną :)
0
@partymaker No nie nadaje się ziomek kompletnie i nie chodzi mi tu już o sprzyjanie jednym czy drugim
1
@mekston No dokładnie musiałby Yamal mieć dłuższą kontuzje a Pedri pociągnąć swoje ekipy do wygranych pucharów
0
@norbi77 Się go pytasz jak on mecze Porto ogląda na flashscorze :)
0
@KacperVEB Znaczy nie wiem czy coś mu się zmieniło ale to kibic Barcelony od długich lat
0
@Aragorn33 Spokojnie Barcelonę też będzie komentował
0
@mekston Zobaczymy co się Coco wylosuje