0

To jest karny? Dla mnie to nie jest karny

0

@Arkon Klasyka ile razy było że te hity kończyły się 0-0 czy wymęczone 1-0 w którymś sezonie to większość tak wyglądała.

1

@blakkudium Szkoda że my odpuściliśmy można było powalczyć..

1

@BORO_12 A nie no to spoko mam nadzieję że trener na mecze nie podróżuje samolotami i pociągami przecież konno też się da przedostać z punktu A do B :P

2

@mordini123 Bella

0

@MsBarca U niego to nic nowego ale on ma miliony a my nie ;)

0

@michal26 Znaczy ogólnie była jakaś podminowana bo wyszła na mecz z założeniem że wszystko będzie biła mocno albo mocniej i na początku nie wchodziło nic potem trochę więcej no i Anna zaczęła psuć jeszcze na psyche jej wjechał ten przegrany pierwszy set. Jest spora dysproporcja między gra teraz a na Wimbledonie gdzie potrafiła oddać inicjatywę rywalce i niech się myli no i ten serwis..

3

@Criss18Barca Bo nasza liga nie ma odpowiedniej renomy w Europie, 6.5 i 10% to dobra umowa.

8

Iga wygrywa 7-6 6-4 z Anią Kalinskają w 3 rundzie USO! Niesamowity powrót w pierwszym secie ze stanu 1-5 i dosyć wyrównany drugi set, może gra nie była najlepsza ale ogólny poziom i emocje zwłaszcza w pierwszej partii świetne :)


ps. pozdrowienia dla Was @michal26 @tbas mam nadzieję że dobrze się spało :P

0

@Piorun Późno jest szkoda czasu na rozmyślenia :)

2

@Piorun Nie, tutaj powyżej :P
" Anka miała 4 piłki serowe."

0

@verdant Trudny ale takie smakują najbardziej :d

0

@Barclonismo Serowe dlatego nie chciały lecieć :))

3

@Sysia11 Iga trochę się uspokoiła i to już pomogło + Ania zaczęła wyrzucać ale tempo zabójcze.

1

@Piorun Ty to się już nie kompromituj :P

1

@Kredon 37% :)

6

Niesamowita końcówka seta ale powrót, co za granie co za emocje uff.. Iga 7-6 Ania.

0

@Eklerek


1

@Eklerek "Nie było innego" :P

0

@michal26 23 letni Niemiec chce grać w Polsce? Co to się dzieje :P

4

@lukaszbrk Mam info ze sztabu że tak :)

1

Mekambe z Rodrygo biegają sobie po lewym skrzydle widzę że problem zeszłego sezony nadal występuje

0

@neymar77 Znam takich którzy w klasyku chcieli karnego po ręce Rudigera a po ręce Balde mówili że to nie karny

0

Remis w tym meczu i media zapłoną :)

0

@partymaker No nie nadaje się ziomek kompletnie i nie chodzi mi tu już o sprzyjanie jednym czy drugim

1

@mekston No dokładnie musiałby Yamal mieć dłuższą kontuzje a Pedri pociągnąć swoje ekipy do wygranych pucharów

0

@norbi77 Się go pytasz jak on mecze Porto ogląda na flashscorze :)

0

@KacperVEB Znaczy nie wiem czy coś mu się zmieniło ale to kibic Barcelony od długich lat

0

@Aragorn33 Spokojnie Barcelonę też będzie komentował

0

@mekston Zobaczymy co się Coco wylosuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?