adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pablo Torre na misji
0
@Criss18Barca Ja akurat nie lubię trybun w Azji bo to bardziej takie piski niż normalne kibicowanie :P
2
@bezalkoholowy @blakkudium LE też, pierwszy tydzień to tylko mecze LM wtorek/środa/czwartek po 6 spotkań potem już grają wszyscy klasycznie.
0
@Kuchar Tylnymi drzwiami? Przecież to są drzwi frontowe przez które co roku wchodzą Barcelony Reale czy inne Liverpoole :P
Jasne że polskie kluby są za słabe ale jakoś trzeba próbować zarobić (co roku gra kilka słabych zespołów w LM i się z tego cieszą nawet jak wiedzą że dostaną 8 razy w łeb). Podajesz cały czas przykład Legii jasne byli i tego nie wykorzystali ale nie zawsze tak musi być zawsze ktoś może dobrze wykorzystać takie pieniądze np ludzie z Jagiellonii. Trzeba próbować a jak teraz jest szansa wykorzystać powstanie LK to trzeba to zrobić, a nie płakać że i tak nic to nie da. Może da może nie nic nie ryzykujemy.
0
@michal26 Męczy ale przepycha te mecze i tak już od dłuższego fragmentu sezonu..
0
@Cule1234 #BiedaLiga :P
1
@macio_944 W takie gierki Laporta jest kotem szkoda że w gabinetach mu się nie spina..
1
@July_6_BcN I następnego dnia Laporta podpisuje deportacje Berty z Barcelony ;)
1
@blakkudium Bayer praktycznie można rozwiązać na początku sezonu..
1
@Encore On przed Paulinką był równie słaby
0
@L4ngusta Zdobycie biletu pewnie podobne to wygranej w totka :d
1
@michal26 W przyszłych eliminacjach jeszcze nie ale już w następnych jak zajmiemy 11-12 a pewnie takie będzie (10 raczej ciężko) to mistrz ma pewną LE a zdobywca PP pewną LKE :)
2
@michal26 Najlepsze co mogło być bo od przyszłego sezonu do LM/LE będzie tylko łatwiej i zapewne skończą się łatwe punkty dla nas więc ostatni gwizdek mocno zapunktować i od przyszłego sezonu już tylko atak na kasę :P
0
Ehhh a miało być tak pięknie dzisiaj cały punkt i awans 4 ekip...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dmcteam No jest dramatyczny niestety taki mało "tenisowy"
3
@blakkudium A taki kot miał być
0
@kuz Tylko dzięki tym punktom za chwilę mistrz Polski będzie miał krótką drogę do LM a pewną LE, wice w walce o LM, a zdobywca pucharu jedną rundę od LE no i 5 zespołów w kwalifikacjach.
0
@pt9 Pewnie na takiej samej zasadzie jak to że ludzie wolą LM od ligi konferencji
4
@Dari0G No pewnie że nie jest a ludzie dalej się nabierają
1
@JohnKennedy Rafa to raczej spokojnie bo jeszcze pogra
3
Ufff to zdecydowanie nie był dzień Igi ale udało się domknąć tego trzeciego seta i jest 3 runda USO.
0
@Hshdhrhdh Pewnie zaraz odbiją to na Isaku
0
@mekston zawsze musi być trudniejsza chwilą w turnieju ważne żeby z tego wyjść
0
@Ruchks Sobota
0
Dla polskiego rankingu dobrze że Slavia mocnych rywali ma
0
Ale sypie tym zespołom z drugiego koszyka Benfica Brugge czy Frankfurt na grubo mają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pussy Patrol Na Eurosport 1 jest tam gdzie miał być.
0
@DariaFCB Na yt canal+ sport