2

Pablo Torre na misji

0

@Criss18Barca Ja akurat nie lubię trybun w Azji bo to bardziej takie piski niż normalne kibicowanie :P

2

@bezalkoholowy @blakkudium LE też, pierwszy tydzień to tylko mecze LM wtorek/środa/czwartek po 6 spotkań potem już grają wszyscy klasycznie.

0

@Kuchar Tylnymi drzwiami? Przecież to są drzwi frontowe przez które co roku wchodzą Barcelony Reale czy inne Liverpoole :P
Jasne że polskie kluby są za słabe ale jakoś trzeba próbować zarobić (co roku gra kilka słabych zespołów w LM i się z tego cieszą nawet jak wiedzą że dostaną 8 razy w łeb). Podajesz cały czas przykład Legii jasne byli i tego nie wykorzystali ale nie zawsze tak musi być zawsze ktoś może dobrze wykorzystać takie pieniądze np ludzie z Jagiellonii. Trzeba próbować a jak teraz jest szansa wykorzystać powstanie LK to trzeba to zrobić, a nie płakać że i tak nic to nie da. Może da może nie nic nie ryzykujemy.

0

@michal26 Męczy ale przepycha te mecze i tak już od dłuższego fragmentu sezonu..

0

@Cule1234 #BiedaLiga :P

1

@macio_944 W takie gierki Laporta jest kotem szkoda że w gabinetach mu się nie spina..

1

@July_6_BcN I następnego dnia Laporta podpisuje deportacje Berty z Barcelony ;)

1

@blakkudium Bayer praktycznie można rozwiązać na początku sezonu..

1

@Encore On przed Paulinką był równie słaby

0

@L4ngusta Zdobycie biletu pewnie podobne to wygranej w totka :d

1

@michal26 W przyszłych eliminacjach jeszcze nie ale już w następnych jak zajmiemy 11-12 a pewnie takie będzie (10 raczej ciężko) to mistrz ma pewną LE a zdobywca PP pewną LKE :)

2

@michal26 Najlepsze co mogło być bo od przyszłego sezonu do LM/LE będzie tylko łatwiej i zapewne skończą się łatwe punkty dla nas więc ostatni gwizdek mocno zapunktować i od przyszłego sezonu już tylko atak na kasę :P

0

Ehhh a miało być tak pięknie dzisiaj cały punkt i awans 4 ekip...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@dmcteam No jest dramatyczny niestety taki mało "tenisowy"

3

@blakkudium A taki kot miał być

0

@kuz Tylko dzięki tym punktom za chwilę mistrz Polski będzie miał krótką drogę do LM a pewną LE, wice w walce o LM, a zdobywca pucharu jedną rundę od LE no i 5 zespołów w kwalifikacjach.

0

@pt9 Pewnie na takiej samej zasadzie jak to że ludzie wolą LM od ligi konferencji

4

@Dari0G No pewnie że nie jest a ludzie dalej się nabierają

1

@JohnKennedy Rafa to raczej spokojnie bo jeszcze pogra

3

Ufff to zdecydowanie nie był dzień Igi ale udało się domknąć tego trzeciego seta i jest 3 runda USO.

0

@Hshdhrhdh Pewnie zaraz odbiją to na Isaku

0

@mekston zawsze musi być trudniejsza chwilą w turnieju ważne żeby z tego wyjść

0

@Ruchks Sobota

0

Dla polskiego rankingu dobrze że Slavia mocnych rywali ma

0

Ale sypie tym zespołom z drugiego koszyka Benfica Brugge czy Frankfurt na grubo mają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pussy Patrol Na Eurosport 1 jest tam gdzie miał być.

0

@DariaFCB Na yt canal+ sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?