adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Świetne serwisy i jest set
0
@Alex1995 Ehh wieczny pesymista :/
0
Publika jakbyśmy grali w Rzymie :P
0
@mekston Trudno powiedzieć nie znam zapisów ale to bardziej jest pokazówka niż główny turniej, więc zakładam że pewnie żadne po prostu zagra ktoś inny :P
3
@mekston Iga raczej tego nie lubi - wiadomo jest inny format krótszy mecz - ale nie zdziwiłoby mnie gdyby ostatecznie się wycofała z tego.
1
Obstawiałem remis w naszym typerze ale porażki się nie spodziewałem ::P
1
Potrzebujemy tego kota w przyszłym roku
2
@verdant Albo właśnie teraz jest forma i energia bo pierwsza część sezonu była słabsza i nie było tyle gry co zawsze kto wie
@Barca_Big_Moment Topowe zawodniczki nie grają w tych miejscach :d
4
Jechać z tymi Williamsami ;)
0
@bezalkoholowy Najlepsza ;)
0
@bezalkoholowy Jutro północ
2
@Alex1995 Na szczęście Iga nie miała szans wygrać z Rybą/Sabą to może się już przygotowywać do US :)
3
Jest jest pierwszy finał w gorącym Cincinnati Igi :)
1
Odjazd panie zielonka :)
0
Świetna końcówka Igi w tym secie
1
Ale dużo jakości w tym meczu Igi z Rybą
0
@FcPortoFan1999 @mekston Raczej chodzi o to że półfinały panów są w sobotę a pan w niedzielę więc po prostu więcej przerwy przed meczem
3
Oj puty się sypią :P
0
@Pedri16Future Gdyby to była pierwsza to tak ale przy drugiej to powinien być taki faul 100 do 0
0
Sędzia słaby jak zwykle ta pierwsza czerwona dla Mallorci na upartego nie musiała być, brak żółtej dla Fermina i Araujo i teraz jakby dał czerwo dla Rafy to spokojnie by sie wybronił..
0
Uuu taka pod czerwo
4
Yamal ale jak coś to możesz podawać to nie musi być zawsze asysta :P
2
Fermin dawno powinien mieć żółtą sędzia dramat dzisiaj
1
Oj będą dymy po tym meczu ooj będą :P
1
Impet, wysoka noga no jest czerwo normalnie
0
Mallorca juz zagotowana kompletnie
0
@turhiay Tutaj raczej nie chodzi o anulowanie bo to juz byłoby głupie tylko brak gwizdka odpowiednio wcześniej.
6
Hiszpania classic
1
Sędzia klasycznie już ugotowany
2
No i teraz będą dymy