5

Świetne serwisy i jest set

0

@Alex1995 Ehh wieczny pesymista :/

0

Publika jakbyśmy grali w Rzymie :P

0

@mekston Trudno powiedzieć nie znam zapisów ale to bardziej jest pokazówka niż główny turniej, więc zakładam że pewnie żadne po prostu zagra ktoś inny :P

3

@mekston Iga raczej tego nie lubi - wiadomo jest inny format krótszy mecz - ale nie zdziwiłoby mnie gdyby ostatecznie się wycofała z tego.

1

Obstawiałem remis w naszym typerze ale porażki się nie spodziewałem ::P

1

Potrzebujemy tego kota w przyszłym roku

2

@verdant Albo właśnie teraz jest forma i energia bo pierwsza część sezonu była słabsza i nie było tyle gry co zawsze kto wie
@Barca_Big_Moment Topowe zawodniczki nie grają w tych miejscach :d

4

Jechać z tymi Williamsami ;)

0

@bezalkoholowy Najlepsza ;)

0

@bezalkoholowy Jutro północ

2

@Alex1995 Na szczęście Iga nie miała szans wygrać z Rybą/Sabą to może się już przygotowywać do US :)

3

Jest jest pierwszy finał w gorącym Cincinnati Igi :)

1

Odjazd panie zielonka :)

0

Świetna końcówka Igi w tym secie

1

Ale dużo jakości w tym meczu Igi z Rybą

0

@FcPortoFan1999 @mekston Raczej chodzi o to że półfinały panów są w sobotę a pan w niedzielę więc po prostu więcej przerwy przed meczem

3

Oj puty się sypią :P

0

@Pedri16Future Gdyby to była pierwsza to tak ale przy drugiej to powinien być taki faul 100 do 0

0

Sędzia słaby jak zwykle ta pierwsza czerwona dla Mallorci na upartego nie musiała być, brak żółtej dla Fermina i Araujo i teraz jakby dał czerwo dla Rafy to spokojnie by sie wybronił..

0

Uuu taka pod czerwo

4

Yamal ale jak coś to możesz podawać to nie musi być zawsze asysta :P

2

Fermin dawno powinien mieć żółtą sędzia dramat dzisiaj

1

Oj będą dymy po tym meczu ooj będą :P

1

Impet, wysoka noga no jest czerwo normalnie

0

Mallorca juz zagotowana kompletnie

0

@turhiay Tutaj raczej nie chodzi o anulowanie bo to juz byłoby głupie tylko brak gwizdka odpowiednio wcześniej.

6

Hiszpania classic

1

Sędzia klasycznie już ugotowany

2

No i teraz będą dymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?