adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No pierwsze ostrzeżenie bo po golu gra siadła
0
No nic się niestety Araujo nie zmienił..
1
Kto inny jak nie Pedri
0
Aaaaaaaaaaa pięknie kapitan :P
2
Ale widać że pracują z Ronaldem nad linią spalonego :))
3
@Rupert_Haubica Barcelona to zawsze jest to samo :P
1
@blakkudium Czy Barcelona jest jedynym klubem który nie potraafi normalnie przedstawić składu?
0
@JohnKennedy Byś oglądał więcej to byś wiedział..
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Wtedy pewnie zagramy w trzecim komplecie tych pomarańczowych których jeszcze nie ma
0
@Cvzx Jest fajny klimacik
0
@szkudi7 Wojtek i Martin nie będą zarejestrowani na ten mecz i możliwe że Rash też nie
0
@szkudi7 Nie bo już wiek nie pozwala
0
@mekston Sabalenka już ugotowana i to na dużym ogniu :)
1
@escarabajo 20 lat to on miał 15 lat temu :P
3
O kurde oceny 1.3 na flashscorze to jeszcze nie widziałem :P
1
@PatrychoO Kabaret.
0
@Herato Obecnie tylko Pena ma możliwość jutro wystąpić.
1
@Barclonismo No jak Iga dominowała to pisali że słaby poziom to dominuje jak się wyrównało to dlatego że jest słabszy poziom czołówki i tak to sie kręci :P
2
@Ryse Mogłeś napisać do @Frimpong on ma doświadcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Gibbon_FCB Nie, tylko premium tam gdzie LM.
1
@mekston Aż tak nie ślędzę ale od grudnia kiedy rozstał się z Anią miał już dwie laski
2
To będzie szybki mecz jednosetowy zapewne
1
@mekston Już dawno nie, Sinner miał już dwie kolejne :P
2
@Eklerek Ładnie się tam wyłożyła jak długa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mekston Dobrze dobrze przed US trzeba odpoczywać :P
2
@mekston Ale on to wszystko wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@takisobiektos Nóżka boli :P
8
@ProvocadoAvocado Oho "nowy" się zrespił
1
@Ryse
1. 1/+2.5
2. 1/+2.5
3. 2/+2.5
4. 1/-2.5
5. X/-2.5
6. 1/-2.5
7. 1/-2.5
8. X/-2.5
9. 2/+2.5
10. 1/+2.5
Top 3:
1. Barca
2. Real
3. Atleti
Król strzelców: Mbappe
Spadek:
18. Espanyol
19. Elche
20. Oviedo
0
@RoberDzik Mnie tam wszystko jedno i tak ich nie czytam :)
1
@Criss18Barca Chyba najgorsza rzecz w okresie zimowym jak o 16-17 już jest ciemno :/