0

No pierwsze ostrzeżenie bo po golu gra siadła

0

No nic się niestety Araujo nie zmienił..

1

Kto inny jak nie Pedri

0

Aaaaaaaaaaa pięknie kapitan :P

2

Ale widać że pracują z Ronaldem nad linią spalonego :))

3

@Rupert_Haubica Barcelona to zawsze jest to samo :P

1

@blakkudium Czy Barcelona jest jedynym klubem który nie potraafi normalnie przedstawić składu?

0

@JohnKennedy Byś oglądał więcej to byś wiedział..

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Wtedy pewnie zagramy w trzecim komplecie tych pomarańczowych których jeszcze nie ma

0

@Cvzx Jest fajny klimacik

0

@szkudi7 Wojtek i Martin nie będą zarejestrowani na ten mecz i możliwe że Rash też nie

0

@szkudi7 Nie bo już wiek nie pozwala

0

@mekston Sabalenka już ugotowana i to na dużym ogniu :)

1

@escarabajo 20 lat to on miał 15 lat temu :P

3

O kurde oceny 1.3 na flashscorze to jeszcze nie widziałem :P

1

@PatrychoO Kabaret.

0

@Herato Obecnie tylko Pena ma możliwość jutro wystąpić.

1

@Barclonismo No jak Iga dominowała to pisali że słaby poziom to dominuje jak się wyrównało to dlatego że jest słabszy poziom czołówki i tak to sie kręci :P

2

@Ryse Mogłeś napisać do @Frimpong on ma doświadcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Gibbon_FCB Nie, tylko premium tam gdzie LM.

1

@mekston Aż tak nie ślędzę ale od grudnia kiedy rozstał się z Anią miał już dwie laski

2

To będzie szybki mecz jednosetowy zapewne

1

@mekston Już dawno nie, Sinner miał już dwie kolejne :P

2

@Eklerek Ładnie się tam wyłożyła jak długa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mekston Dobrze dobrze przed US trzeba odpoczywać :P

2

@mekston Ale on to wszystko wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@takisobiektos Nóżka boli :P

8

@ProvocadoAvocado Oho "nowy" się zrespił

1

@Ryse
1. 1/+2.5
2. 1/+2.5
3. 2/+2.5
4. 1/-2.5
5. X/-2.5
6. 1/-2.5
7. 1/-2.5
8. X/-2.5
9. 2/+2.5
10. 1/+2.5

Top 3:
1. Barca
2. Real
3. Atleti
Król strzelców: Mbappe
Spadek:
18. Espanyol
19. Elche
20. Oviedo

0

@RoberDzik Mnie tam wszystko jedno i tak ich nie czytam :)

1

@Criss18Barca Chyba najgorsza rzecz w okresie zimowym jak o 16-17 już jest ciemno :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?