2

@bezalkoholowy A po co jak chodzi w niej 24/7 :P

2

@Laminedependencia To jest la liga nie premier league

1

@michal26 W sumie ładnie trafili drużyny z Anglii, Niemiec czy Francji :P

0

@takisobiektos Słaby poziom ATP i tak to wyglada..

2

@KacperVEB Mimo wszystko Raków graj najgorszy piach

0

Eee bijo sie

5

Boże Jędrzejczyk xd

1

No to na nich

0

@michal26 Ważne żeby wygrali

1

Nie no Jaga punkty!!

1

I właśnie dla takich meczów trzeba wprowadzić zatrzymywany czas bo nie da się patrzeć jak drużyna w przewadze kradnie minuty..

0

@fenix1983 Chyba miało być LKE

2

Raków sraczka totalna

1

Powinno być 3-0..

0

Panie sędzio to nie mma gdzie żółta

0

Nie no Afrykańczyku..

1

Do pola karnego fajnie grają tam już gorzej

0

@patrykzmc2000 I bardzo dobrze powinien ich prezesinio Tebasinio robić bez mydła jak sami się dają :P

1

@MichuZ44 Cooo oni powinni jeszcze więcej uprawnień dawać, a nie ograniczać..

1

@Ryse Będzie coś z tego czy niekoniecznie? Nikt nic nie wrzucił, będziesz jeszcze dodawał przed samą koleejka? :P

1

@APTAPT Dla mnie odd ostatniego dnia maja kandydat jest tylko jeden i jest nim Dembele. Nie wyobrażam sobie żeby przy wygraniu trypletu i takich liczbach nie wygrał.

0

@APTAPT Nie żeby coś ale ten mecz nie ma na nią żadnego wpływu :P

2

1

@escarabajo Nie no jeszcze nie :P

0

Upokorzyć się dwa razy w jednym meczy to już jest sztuka :)

1

Ale przydrobił xdd

0

Dzisiaj ewidentnie wylosował się słaby Osmane

0

@barcelonaLM Już było wyjaśniane daj spokój

6

@Lionel_Messi10 No ta miałeś rację :p

1

Po Richarlisonie to widać że tam piątej klepki brakuje ale w końcu Brazylijczyk to nie ma się co dziwić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?