adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bezalkoholowy A po co jak chodzi w niej 24/7 :P
2
@Laminedependencia To jest la liga nie premier league
1
@michal26 W sumie ładnie trafili drużyny z Anglii, Niemiec czy Francji :P
0
@takisobiektos Słaby poziom ATP i tak to wyglada..
2
@KacperVEB Mimo wszystko Raków graj najgorszy piach
0
Eee bijo sie
5
Boże Jędrzejczyk xd
1
No to na nich
0
@michal26 Ważne żeby wygrali
1
Nie no Jaga punkty!!
1
I właśnie dla takich meczów trzeba wprowadzić zatrzymywany czas bo nie da się patrzeć jak drużyna w przewadze kradnie minuty..
0
@fenix1983 Chyba miało być LKE
2
Raków sraczka totalna
1
Powinno być 3-0..
0
Panie sędzio to nie mma gdzie żółta
0
Nie no Afrykańczyku..
1
Do pola karnego fajnie grają tam już gorzej
0
@patrykzmc2000 I bardzo dobrze powinien ich prezesinio Tebasinio robić bez mydła jak sami się dają :P
1
@MichuZ44 Cooo oni powinni jeszcze więcej uprawnień dawać, a nie ograniczać..
1
@Ryse Będzie coś z tego czy niekoniecznie? Nikt nic nie wrzucił, będziesz jeszcze dodawał przed samą koleejka? :P
1
@APTAPT Dla mnie odd ostatniego dnia maja kandydat jest tylko jeden i jest nim Dembele. Nie wyobrażam sobie żeby przy wygraniu trypletu i takich liczbach nie wygrał.
0
@APTAPT Nie żeby coś ale ten mecz nie ma na nią żadnego wpływu :P
2
@heniusss Ta
1
@escarabajo Nie no jeszcze nie :P
0
Upokorzyć się dwa razy w jednym meczy to już jest sztuka :)
1
Ale przydrobił xdd
0
Dzisiaj ewidentnie wylosował się słaby Osmane
0
@barcelonaLM Już było wyjaśniane daj spokój
6
@Lionel_Messi10 No ta miałeś rację :p
1
Po Richarlisonie to widać że tam piątej klepki brakuje ale w końcu Brazylijczyk to nie ma się co dziwić.