adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Astad Na 35 to raczej nie ma szans ale 4x10 wygląda ciekawie :P
1
@blakkudium Może zacznie kupować niechcianych u nas :P
0
@turhiay A to nie jest tak że teraz zmienili tę zasadę?
1
Jest brąz dla naszych Pań brawo ;)
0
@Goldenretriever1899 po tak dużych zmianach to zapewne jakiś zespół będzie miał sporą dominację
1
Norris Ty placku
0
FIA często się kompromituje ale dzisiaj wyjątkowo przesadzają..
1
@jacobFCB Yamal jakby wczoraj dopiero imprezę skończył reszta okej :P
0
Spokojnie kiedyś na pewno zaprojektują normalne samochody :P
1
@mekston Klasyczne FIA ehh...
1
@Filipem No teraz już tak.
0
@19Riki20 No bo w sumie jest, taka sama sytuacja jak Yamale Balde czy inne Rashfordy, dzisiaj obywatelstwo to temat przechodni :P
3
Garcia, Gavi, Pedri, Rafa na plus.
1
Yamal z temu
0
Ale poszło xd
2
Joan top
0
Rafa ma ten luz z początku poprzedniego sezonu
0
Haj :P
0
Rafa znowu dobrze Yamal znowu źle :)
0
@Dieselzor Najwidoczniej całej telewizji świata nie posiadasz bo nie masz japońskiego dazn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Yamal jeszcze forma imprezowa :P
0
Uuuu Rafa
0
Punkty punkciki :P
1
Czyli co ostatecznie zostaniemy z Penią jako pierwszym i jedynym bramkarzem piękna sprawa..
0
@Xaviball Nie no aż tak to nie, na najwieszych turniejach tak ale nie na wszystkich :P
5
@Encore Raz na rok nie ma tematu wpierdolu porażki czy kompromitacji to trzeba się czepiać takich rzeczy ehh..
0
Pewnie zapomnieli im powiedzieć że w ogóle przylatują :)
5
Czy w tym klubie zawsze musi być coś nie tak..
0
@fart No właśnie a z góry zakładasz że jest lepiej.
0
@Lanosss Oni niechcianego Rasha wypchnęli nic jego pensji nie opłacają i jeszcze zarobią co najmniej 5 baniek tylko w Barcelonie trzeba dopłacać żeby kogoś wypchnać ze składu..