0

Ale lekko sobie już Iga gra

0

@Eklerek No nie jest to ta Clara z meczu Ryby ale to jej problem

0

Ale defensywa :o

1

@mekston Jak wchodzi jedynka to pewnych punkt tylko zwiększać procent pierwszego serwisu bo jakość ma

0

MTO Tauson

1

Ale jak to Ryba tych slice'ów nie przebijała

1

@Encore Ranking szczególnie na trawie nie ma większego znaczneia.

0

@Faro Isak skończy 26 we wrześniu.

0

1

@blakkudium Messiemu mało amigosów :P

0

Był deszcz były emocje

0

Przedobrzyli z tymi oponami

1

Takie warunki też są fajne z takiego powodu że samochód nie ma takiego znaczenia bardziej liczy się strategia, umiejętności kierowcy, ODWAGA czy szczęście

0

Dawać do końca za SC a co

2

I niech w końcu ogarną jakieś chlapacze do tych taczek..

1

I co po deszczu jak te tłumoki od razu wysyłają safety car, nie da się tam ścigać...

2

Oho to zaraz przerywamy

1

Klasyka jest woda jest zabawa, F1 powinno myśleć jak zrobić zalewane tory

1

Mocny deszcz w trakcie wyścigu czyli najlepszy możliwy scenariusz

2

Teraz co zrobić żeby cały czas właśnie tak grać..

4

@mekston Teraz tylko % pierwszego poprawić i bajka.

3

@mekston Collins już wkur**na chodzi :)

2

@Szalik Polsat sport 1, lub polsat sport premium 1.

1

@bezalkoholowy Nie, taki ma zawsze.

1

@mekston I to widać że po pierwszym serwisie wszystko jest łatwe i przyjemne.

1

@esem91 Nie są.

2

@mekston Iga jak ostatnio McNally przebija, a rywalka popełnia blędy.

8

Maksiu co wyciągnął :O

1

@FcPortoFan1999 Piękny slice grała dzisiaj

2

Ryba odpada z Wimbledonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?