adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale lekko sobie już Iga gra
0
@Eklerek No nie jest to ta Clara z meczu Ryby ale to jej problem
0
Ale defensywa :o
1
@mekston Jak wchodzi jedynka to pewnych punkt tylko zwiększać procent pierwszego serwisu bo jakość ma
0
MTO Tauson
1
Ale jak to Ryba tych slice'ów nie przebijała
1
@Encore Ranking szczególnie na trawie nie ma większego znaczneia.
0
@Faro Isak skończy 26 we wrześniu.
0
@Encore @JohnKennedy opinia?
1
@blakkudium Messiemu mało amigosów :P
0
Był deszcz były emocje
0
Przedobrzyli z tymi oponami
1
Takie warunki też są fajne z takiego powodu że samochód nie ma takiego znaczenia bardziej liczy się strategia, umiejętności kierowcy, ODWAGA czy szczęście
0
Dawać do końca za SC a co
2
I niech w końcu ogarną jakieś chlapacze do tych taczek..
1
I co po deszczu jak te tłumoki od razu wysyłają safety car, nie da się tam ścigać...
2
Oho to zaraz przerywamy
1
Klasyka jest woda jest zabawa, F1 powinno myśleć jak zrobić zalewane tory
1
Mocny deszcz w trakcie wyścigu czyli najlepszy możliwy scenariusz
2
Teraz co zrobić żeby cały czas właśnie tak grać..
4
@mekston Teraz tylko % pierwszego poprawić i bajka.
3
@mekston Collins już wkur**na chodzi :)
2
@Szalik Polsat sport 1, lub polsat sport premium 1.
1
@bezalkoholowy Nie, taki ma zawsze.
1
@mekston I to widać że po pierwszym serwisie wszystko jest łatwe i przyjemne.
1
@esem91 Nie są.
2
@mekston Iga jak ostatnio McNally przebija, a rywalka popełnia blędy.
8
Maksiu co wyciągnął :O
1
@FcPortoFan1999 Piękny slice grała dzisiaj
2
Ryba odpada z Wimbledonu.