0

@Dejvo W Bilbao z bonusami za gole będzie mial coś pod 11

0

@Faro Czyli w tym okienku jeszcze za 60 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Consigliere Oby nie

1

@Jackazz To musisz więcej oglądać :P

2

Ale atmosfera na centralnym, mecze gospodarzy zawsze są wyjątkowe :P

1

@Mokaczino Trochę Ci zajęło :)

1

@Matheu12 Musiałby z 40g/a zrobić żeby ktoś w ogóle o nim pomyślał z taką klauzulą..

1

@bari_94 Podbijał kontrakt, nie da się z dnia na dzień tak o podpisać umowy na 10 lat.

2

@ViscaelBarca2007 Wychodzi że nigdy nie planował odchodzić podbijał tylko kontrakt, nie jest to jakoś szczególnie zaskakujące bo jego brat zrobił to samo, a u nich rodzina ma wielkie znaczenie.

0

@sokot Z klauzulą 100 raczej jest już zależny tylko od Bilbao więc zostaje mu już gra tylko tam.

0

@fLou Ter Stegen jak nie odejdzie w tym to na pewno nie odejdzie w następnym bo już nie będzie miał po co.

1

@FabianekMrozek Za darmo by nie grał w Barcelonie. Trofea? W ostatnim sezonie 3. Marka Milanu jednak nie jest tak silna jak kiedyś, Real i Barcelona to dwa największe kluby na świecie, el clasico grzeje każdego kibica i zapewne zawodników też nie da się tego porównywać do innych klubów.

0

@Pedri16Future Chyba normalne dziwne gdyby było inaczej.

0

Jest wygrana Igi ale brakuje luzu na korcie, troche lepsza rywalka i już dzisiaj byłby koniec. Zobaczymy jak to będzie w sobotę z Collins..

1

@tbas Nawet nie po porstu nie ma nic innego do zaproponowania niz fh i bh a na trawei to zdecydowanie za mało + serwis klasycznie nie działa

1

@Pomimo27 Soso już ich tam wyśmiał pod tym wpisem

1

@Eklerek Niestety brakuje technicznej gry..

1

@FcPortoFan1999 Tylko że on tam za bardzo nie ma co świętować :)

0

@Who_you_mam Może to być trudne bo obecnie prezes nie ma zarządu więc nie może wybrać kogo chce :P

0

@TaughtMule No raczej Lambo w nocy nie jechali setkę.

2

@Gaucho Będzie tak jak 1/2 lipca :P

2

@mekston Emma Alcaraz siedzi :P

2

@blakkudium Nawet sekundy bym się nie zastanawiał :P

1

@blakkudium Tebas zaraz powie że nic takiego nie powiedział :P

13

@Lionel_Messi10 Słyszałem też że miała być 1/2 lipca..

0

@tbas Zbyt proste żeby tka było :P

1

@Lionel_Messi10 W 30 minut nie ma szans :)

2

@Lionel_Messi10 Około 16 jako drugi po Sabalence zagra :)

1

@Lionel_Messi10 Nie ma jeszcze planu na jutro.
A nie zastanowiło Cię że wszyscy grają o 12? :P

0

Iga wygrywa z Kudermetovą i awansuje do 2 rundy Wimbledonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?