adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dejvo W Bilbao z bonusami za gole będzie mial coś pod 11
0
@Faro Czyli w tym okienku jeszcze za 60 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Consigliere Oby nie
1
@Jackazz To musisz więcej oglądać :P
2
Ale atmosfera na centralnym, mecze gospodarzy zawsze są wyjątkowe :P
1
@Mokaczino Trochę Ci zajęło :)
1
@Matheu12 Musiałby z 40g/a zrobić żeby ktoś w ogóle o nim pomyślał z taką klauzulą..
1
@bari_94 Podbijał kontrakt, nie da się z dnia na dzień tak o podpisać umowy na 10 lat.
2
@ViscaelBarca2007 Wychodzi że nigdy nie planował odchodzić podbijał tylko kontrakt, nie jest to jakoś szczególnie zaskakujące bo jego brat zrobił to samo, a u nich rodzina ma wielkie znaczenie.
0
@sokot Z klauzulą 100 raczej jest już zależny tylko od Bilbao więc zostaje mu już gra tylko tam.
0
@fLou Ter Stegen jak nie odejdzie w tym to na pewno nie odejdzie w następnym bo już nie będzie miał po co.
1
@FabianekMrozek Za darmo by nie grał w Barcelonie. Trofea? W ostatnim sezonie 3. Marka Milanu jednak nie jest tak silna jak kiedyś, Real i Barcelona to dwa największe kluby na świecie, el clasico grzeje każdego kibica i zapewne zawodników też nie da się tego porównywać do innych klubów.
0
@Pedri16Future Chyba normalne dziwne gdyby było inaczej.
0
Jest wygrana Igi ale brakuje luzu na korcie, troche lepsza rywalka i już dzisiaj byłby koniec. Zobaczymy jak to będzie w sobotę z Collins..
1
@tbas Nawet nie po porstu nie ma nic innego do zaproponowania niz fh i bh a na trawei to zdecydowanie za mało + serwis klasycznie nie działa
1
@Pomimo27 Soso już ich tam wyśmiał pod tym wpisem
1
@Eklerek Niestety brakuje technicznej gry..
1
@FcPortoFan1999 Tylko że on tam za bardzo nie ma co świętować :)
0
@Who_you_mam Może to być trudne bo obecnie prezes nie ma zarządu więc nie może wybrać kogo chce :P
0
@TaughtMule No raczej Lambo w nocy nie jechali setkę.
2
@Gaucho Będzie tak jak 1/2 lipca :P
2
@mekston Emma Alcaraz siedzi :P
2
@blakkudium Nawet sekundy bym się nie zastanawiał :P
1
@blakkudium Tebas zaraz powie że nic takiego nie powiedział :P
13
@Lionel_Messi10 Słyszałem też że miała być 1/2 lipca..
0
@tbas Zbyt proste żeby tka było :P
1
@Lionel_Messi10 W 30 minut nie ma szans :)
2
@Lionel_Messi10 Około 16 jako drugi po Sabalence zagra :)
1
@Lionel_Messi10 Nie ma jeszcze planu na jutro.
A nie zastanowiło Cię że wszyscy grają o 12? :P
0
Iga wygrywa z Kudermetovą i awansuje do 2 rundy Wimbledonu