adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Konradowskyy A jakie to ma znaczenie prezydent w Polsce nie za dużo może okej ma prawo weta ale nie oszukujmy się i tak decyduje najważniejsza osoba w danej partii.
0
@Seledynowy Wszystko wskazuje na to że rząd utworzy Pis z Konfederacją.
1
@greedo No wybór jest dosyć ch***** nie da się z tym dyskutować :)
0
@Rewolucja123 No niestety taka jest scena że mało kto tam się nadaje do czegokolwiek..
0
@blakkudium Szkoda że za naszych nie chcą dobrze płacić..
14
@Marcelinho99 Tak samo jak 50 PO i tak możemy się przepychać tylko po co..
0
@Aragorn33 Spokojnie to tak się zmieni żeby to nas nie ochroniło.
1
@Kgorecki2500 To akurat cieszy że ostatnio na wyborach blisko tych 3/4, gdyby tak było co wybory to już bardzo bardzo dobry wynik bo te 60% czy mniej jednak słabo wyglądały.
0
@Fake69 Również wpuszczali tam nie ma dobrych i złych są tylko ci drudzy ale teraz zapewne już pójdzie fala bo góra unii tak zdecyduje..
0
Imigranci już spakowani jadą :P
1
@Coutinho007 Nie oszukujmy się każda inna decyzja niż Dembele to będzie słaba.
0
@tbas Nie
2
Takkkkkk tak jest ku*wa!!!! Iga wygrywa z Rybakiną na pohybel tym wszystkim, którzy ją skreślili po pierwszym secie, a było ich wielu. Ufff co za mecz co za poziom w 3 partii, niesamowity tenis z obu stron, będzie ćwierćfinał Igi :))
2
@Kapitan hawk Ta ta jasne :P
1
@parpe Niby tak, a z drugiej strony taką ligę mają od lat, a jednak LM nie wygrywają hurtowo..
2
@Transu96 Hakimi Mendes muszą być Żul do środka
1
Lucho drugi tryplet jako trener
0
@piterheh86 No ciemni raczej nie będą zadowoleni z wygranej francuskiego klubu tak jak nie są gdy Francja wygrywa :P
0
@Encore Afryka kontratakuje
1
Ale sobie klepie Paryż
2
@Szmulek Nie dziwie się samo porównanie z nim już jest wkurzające
0
@Marcelinho99 Tak samo można powiedzieć że jedna inna decyzja sędziego i też mógł być nasz, inna decyzja Flicka który nie wpuszcza Araujo czy przede wszystkim Martin nie popełniający takiego błędu przy tej piłce..
1
Za mało czasu żeby to ocenić ale na razie nie jest to ani sukces ani wtopa.
2
Brawo Oscar
0
@mekston Ten drugi bolid red bulla jakis zaczarowany :P
1
@Encore Normalnie miał być na "3" tylko że Fils się wycofał nie wiem jak oni to planują ale taki mecz to powinien być na centralnym i to w sesji wieczornej..
0
@LambiPL Klikasz twitta i masz tam taki magiczny napis "Przetłumacz wpis" to pomaga, tak na przyszłość.
0
@tomek8756 Na ten
0
@mekston Penko nie ma na korcie od początku
1
@tbas NIe no w tym sezonie to raczej pogrzebane tutaj jest walka żeby w ogóle kiedyś wrócić..