0

@Konradowskyy A jakie to ma znaczenie prezydent w Polsce nie za dużo może okej ma prawo weta ale nie oszukujmy się i tak decyduje najważniejsza osoba w danej partii.

0

@Seledynowy Wszystko wskazuje na to że rząd utworzy Pis z Konfederacją.

1

@greedo No wybór jest dosyć ch***** nie da się z tym dyskutować :)

0

@Rewolucja123 No niestety taka jest scena że mało kto tam się nadaje do czegokolwiek..

0

@blakkudium Szkoda że za naszych nie chcą dobrze płacić..

14

@Marcelinho99 Tak samo jak 50 PO i tak możemy się przepychać tylko po co..

0

@Aragorn33 Spokojnie to tak się zmieni żeby to nas nie ochroniło.

1

@Kgorecki2500 To akurat cieszy że ostatnio na wyborach blisko tych 3/4, gdyby tak było co wybory to już bardzo bardzo dobry wynik bo te 60% czy mniej jednak słabo wyglądały.

0

@Fake69 Również wpuszczali tam nie ma dobrych i złych są tylko ci drudzy ale teraz zapewne już pójdzie fala bo góra unii tak zdecyduje..

0

Imigranci już spakowani jadą :P

1

@Coutinho007 Nie oszukujmy się każda inna decyzja niż Dembele to będzie słaba.

0

@tbas Nie

2

Takkkkkk tak jest ku*wa!!!! Iga wygrywa z Rybakiną na pohybel tym wszystkim, którzy ją skreślili po pierwszym secie, a było ich wielu. Ufff co za mecz co za poziom w 3 partii, niesamowity tenis z obu stron, będzie ćwierćfinał Igi :))

2

@Kapitan hawk Ta ta jasne :P

1

@parpe Niby tak, a z drugiej strony taką ligę mają od lat, a jednak LM nie wygrywają hurtowo..

2

@Transu96 Hakimi Mendes muszą być Żul do środka

1

Lucho drugi tryplet jako trener

0

@piterheh86 No ciemni raczej nie będą zadowoleni z wygranej francuskiego klubu tak jak nie są gdy Francja wygrywa :P

0

@Encore Afryka kontratakuje

1

Ale sobie klepie Paryż

2

@Szmulek Nie dziwie się samo porównanie z nim już jest wkurzające

0

@Marcelinho99 Tak samo można powiedzieć że jedna inna decyzja sędziego i też mógł być nasz, inna decyzja Flicka który nie wpuszcza Araujo czy przede wszystkim Martin nie popełniający takiego błędu przy tej piłce..

1

Za mało czasu żeby to ocenić ale na razie nie jest to ani sukces ani wtopa.

2

Brawo Oscar

0

@mekston Ten drugi bolid red bulla jakis zaczarowany :P

1

@Encore Normalnie miał być na "3" tylko że Fils się wycofał nie wiem jak oni to planują ale taki mecz to powinien być na centralnym i to w sesji wieczornej..

0

@LambiPL Klikasz twitta i masz tam taki magiczny napis "Przetłumacz wpis" to pomaga, tak na przyszłość.

0

@tomek8756 Na ten

0

@mekston Penko nie ma na korcie od początku

1

@tbas NIe no w tym sezonie to raczej pogrzebane tutaj jest walka żeby w ogóle kiedyś wrócić..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?