0

Dobra piłka teraz Ronalda pochwałę bo reszta tylko krytykować potrafi

0

@Danny Gaucho Ale śledzi od 2010 tylko sie wstydził założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FC33 Już dawno było info że Barcelona odpuściła te kary dla dobrych relacji z firmą.

1

@norbi77 Nie widziałem tego kameleona :P

0

Eeee tam spalony raczej jaki koniec?

2

Czyli klasyka

0

26 rożnych ale musiał być kurs xd

2

36 strzałów z nami mieli 40 ładnie idą :P

5

@PatrychoO Dobrze że ta chłopina odchodzi od komentatorki :P

0

Mekambe one man army

1

Jak to raz mówił potężny Ćwiąkała "strzały z dystansu to akt desperacji jak nic innego nie wychodzi".

1

@goldmetaxa Mówisz? :P

2

@Ojciec5tkidzieci Tomek zawsze dowozi :)

0

@luna666moon Wtedy tak nawet liga włoska nie ma znaczenia, PSG nie może wygrać LM wtedy szanse są.

0

@GTBTP NIkt im nie kazał tam trafiać :P

3

@SeWo77 Myślę żę pojedynek odbywa się na linii Dembele Yamal, jak PSG nie wygra LM, a Hiszpania wygra LN to pewnie Lamine zgarnie.

14

@neymarjr_143 Ale co mnie obchodzi jego psychoza, do pudła normalnie..

13

@PatrychoO Argentyńczyka wcisnąć muszę bo się uduszę.

0

@Encore Taka praca co zrobisz..

0

@michal26 Szymek też ale on przynajmniej pofrafi czytać :P

0

Ten z czatu chyba czyta xd

0

Oho wendeta xd

0

No to Szymon buduj rządzisz krajem obecnie kiedy chcesz to robić jak PIS znowu będzie?..

1

Marek Marek Marek xd

2

Trzaskowski oddaj fartucha..

0

@pluszek Bezpośrednio nie słyszałem ale normalnie nie oglądam tego uniwersum :P

10

Brakuje tylko żeby Rafał powiedział że to on zbudował mur.

4

Rafał kompletnie zagubiony znowu..

5

Marek zgubił się na mapie :P

0

@AlphaNumeric No raczej normalnie jak zobaczył burze po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?