adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra piłka teraz Ronalda pochwałę bo reszta tylko krytykować potrafi
0
@Danny Gaucho Ale śledzi od 2010 tylko sie wstydził założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FC33 Już dawno było info że Barcelona odpuściła te kary dla dobrych relacji z firmą.
1
@norbi77 Nie widziałem tego kameleona :P
0
Eeee tam spalony raczej jaki koniec?
2
Czyli klasyka
0
26 rożnych ale musiał być kurs xd
2
36 strzałów z nami mieli 40 ładnie idą :P
5
@PatrychoO Dobrze że ta chłopina odchodzi od komentatorki :P
0
Mekambe one man army
1
Jak to raz mówił potężny Ćwiąkała "strzały z dystansu to akt desperacji jak nic innego nie wychodzi".
1
@goldmetaxa Mówisz? :P
2
@Ojciec5tkidzieci Tomek zawsze dowozi :)
0
@luna666moon Wtedy tak nawet liga włoska nie ma znaczenia, PSG nie może wygrać LM wtedy szanse są.
0
@GTBTP NIkt im nie kazał tam trafiać :P
3
@SeWo77 Myślę żę pojedynek odbywa się na linii Dembele Yamal, jak PSG nie wygra LM, a Hiszpania wygra LN to pewnie Lamine zgarnie.
14
@neymarjr_143 Ale co mnie obchodzi jego psychoza, do pudła normalnie..
13
@PatrychoO Argentyńczyka wcisnąć muszę bo się uduszę.
0
@Encore Taka praca co zrobisz..
0
@michal26 Szymek też ale on przynajmniej pofrafi czytać :P
0
Ten z czatu chyba czyta xd
0
Oho wendeta xd
0
No to Szymon buduj rządzisz krajem obecnie kiedy chcesz to robić jak PIS znowu będzie?..
1
Marek Marek Marek xd
2
Trzaskowski oddaj fartucha..
0
@pluszek Bezpośrednio nie słyszałem ale normalnie nie oglądam tego uniwersum :P
10
Brakuje tylko żeby Rafał powiedział że to on zbudował mur.
4
Rafał kompletnie zagubiony znowu..
5
Marek zgubił się na mapie :P
0
@AlphaNumeric No raczej normalnie jak zobaczył burze po meczu