adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tbas @michal26 Obstawiam że po przegranym Rolandzie zmiany będą już nieuniknione
0
@adamek20151 Szkoda ale może potrzebuje tego żeby zauważyć że coś nie jest tak
0
@tbas Ale jak musi to robi to bardzo dobrze spokojna jak nigdy
1
@Encore No nie jest to udana współpraca jak na razie :/
2
@tbas Nawet hejterom się znudziła :P Co do meczu to topowy set od Coco to po wy :)
1
@A4ron Nie wiem co się stało w tym meczu bo nie interesuje się polską ligą, międzynarodowi się broni i to mi wystarcza.
2
@Douglas To w sumie okradli Rafe z gola do klasyfikacji..
3
@A4ron Tak tak wszyscy zawsze są kibicami danego klubu, co do błędów to każdy sędzia będzie je popełniał taka praca ale w porównaniu do innych to i tak trzyma poziom.
12
@Gaucho I dobrze bardzo dobry sędzia
0
@Kozinho. Ludzie to stado baranów..
0
@VinDiesel No tak powinniśmy się cieszyć
0
Martinez co zajebał
3
Za te reklamy przy wychodzeniu to powinno być więzienie
1
@Rastafarnianin Stanowski niczym się nie różni od tych pożal się Boże polityczków
1
@Faro To nie jest studio tylko ten ich internetowy program co kolejkę LM studio jest 0d 19:30 w TV.
3
@PatrychoO O nic ładnie to pr'owo wygląda, a i tak te linie kiedyś trzeba było namalować będzie jedna rzecz mniej przed nowym sezonem :P
3
Jak już Iga złapała rywalkę to stosunkowo spokojnie, jest kolejny półfinał :)
0
@Kamiloza91 Zbyt docienia sie atut liczb musiałby mieć z 5 bramek i 15 asyst to wtedy duże szanse.
0
@michal26 Odpaliłem dopiero
0
Mati ale to nie jest ten Ramos z Realu :p
0
Siadla giereczka
1
A jednak co ma wisieć utonie w przypadku Bombele
0
Doue na coś z Yamala
2
No tak się wydawało
0
@ElKamil czyli klasycznie 1-0
1
@turhiay No jak prezesi połowy klubów xd
0
Ale seta
0
O Arsenal przyszedl na mecz
0
Komar po złotą piłkę kto by pomyślał
0
@gumaz To akurat takie kulę że wyjdzie im na plus ich brak