2

@tbas @michal26 Obstawiam że po przegranym Rolandzie zmiany będą już nieuniknione

0

@adamek20151 Szkoda ale może potrzebuje tego żeby zauważyć że coś nie jest tak

0

@tbas Ale jak musi to robi to bardzo dobrze spokojna jak nigdy

1

@Encore No nie jest to udana współpraca jak na razie :/

2

@tbas Nawet hejterom się znudziła :P Co do meczu to topowy set od Coco to po wy :)

1

@A4ron Nie wiem co się stało w tym meczu bo nie interesuje się polską ligą, międzynarodowi się broni i to mi wystarcza.

2

@Douglas To w sumie okradli Rafe z gola do klasyfikacji..

3

@A4ron Tak tak wszyscy zawsze są kibicami danego klubu, co do błędów to każdy sędzia będzie je popełniał taka praca ale w porównaniu do innych to i tak trzyma poziom.

12

@Gaucho I dobrze bardzo dobry sędzia

0

@Kozinho. Ludzie to stado baranów..

0

@VinDiesel No tak powinniśmy się cieszyć

0

Martinez co zajebał

3

Za te reklamy przy wychodzeniu to powinno być więzienie

1

@Rastafarnianin Stanowski niczym się nie różni od tych pożal się Boże polityczków

1

@Faro To nie jest studio tylko ten ich internetowy program co kolejkę LM studio jest 0d 19:30 w TV.

3

@PatrychoO O nic ładnie to pr'owo wygląda, a i tak te linie kiedyś trzeba było namalować będzie jedna rzecz mniej przed nowym sezonem :P

3

Jak już Iga złapała rywalkę to stosunkowo spokojnie, jest kolejny półfinał :)

0

@Kamiloza91 Zbyt docienia sie atut liczb musiałby mieć z 5 bramek i 15 asyst to wtedy duże szanse.

0

@michal26 Odpaliłem dopiero

0

Mati ale to nie jest ten Ramos z Realu :p

0

Siadla giereczka

1

A jednak co ma wisieć utonie w przypadku Bombele

0

Doue na coś z Yamala

2

No tak się wydawało

0

@ElKamil czyli klasycznie 1-0

1

@turhiay No jak prezesi połowy klubów xd

0

Ale seta

0

O Arsenal przyszedl na mecz

0

Komar po złotą piłkę kto by pomyślał

0

@gumaz To akurat takie kulę że wyjdzie im na plus ich brak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?