adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szpaku zaczyna show :P
2
Brawo Iga, Madryt upada dzisiaj po raz pierwszy :P
1
@BORO_12 Ale jakie co mecz opaska leży przy pierwszym kapitanie (przy kontuzji przy kolejnym) nie oznacza to że on gra..
0
@Matan_Zajcev Przecież wiadomo że były tam media tutaj chodziło że Szymek robił to osobiście i w takiej sytuacji średnio to wygląda.
0
@partymaker Ta
1
@Gacek5 Ta na twitchu
1
Zrobili z siebie kompletne pośmiewisko
0
Ale zrobili wiochę
0
Ja rozumiem że mogą mieć swoje spojrzenie na sytuację ale to co wyprawiają przed tym finałem to już jest przesada..
0
@konrad1661 Bo każdy ma swoje za uszami to po co sie wychylać niepotrzebnie
0
@Faro Oczywista oczywistość..
1
@tbas Coco jeszcze bardziej tonie i nikt jej nie pomaga
2
@Krzysztof1987 Miliarda jak już
1
@michal26 Madzia w formie :)
2
@blakkudium Chelsea czeka
3
@tbas @Alex1995 @michal26 Oczywiście Penko klasycznie po dobrym turnieju w kolejnych miksuje się w pierwszych rundach :P Dobry turniej dopiero w sierpniu :)
1
@Mankind Roluje się w niedziele można grać :P
3
Umęczone ale Iga daleko od jakiejkolwiek formy :/
1
@lucca87 Tak
1
@takisobiektos Patrząc na przebieg meczu to każde inne rozwiązanie będzie zaskakujące.
0
@Sewren122 Ta u @Kgorecki2500 na kwadracie :P
0
@Eklerek Formy brak :/
0
@A4ron Tak ja tenis kobiecy regularnie :p Akurat trafiłeś słaby mecz bo Iga mocno pod formą jest..
3
@blakkudium Dzisiaj tyle tych mediów internetowych że gdzieś znajdzie miejsce.
2
@David_Martin Ale to wtedy wyznacza miejsce w tabeli nie może być dwóch zespołów na tym samym - Barcelona zajęła 2, a Inter 4 więc rewanż w Barcelonie nie ma tu filozofii :)
0
@David_Martin Poważnie nie rozumiesz drugiego punktu? :P
1
@OskP Będzie normalnie w podstawie.
14
@Vurt Muszą grać normalnie bo im liga za chwilę odjedzie
0
@Lordzi I tak będzie dopóki nie będzie zatrzymywany czas w każdym meczu tak jest.
0
@Kubsoleon Tak jak od początku sezonu nic się tam nie zmienia