0

@michal2007 22:00

0

Courtois kolejny raz mvp co to jet za kot..

0

Świetny grajek tylko Carlo zabrał mu rok gry

2

Ale przyłożył :O

0

@HarveySpecter Od tego roku bo taką słabą umowę podpisali z canal+ że o niczym nie decydują.

0

@michal26 Jasne nie twierdzę że nasza kadra jest kompletna i nie przydałoby się kilka wzmocnień, ale bardziej trzeba szukać kreatywnych opcji niż czołowe nazwiska zwłaszcza w naszej sytuacji.

4

@michal26 Tylko ja się zastanawiam czy jest to w ogóle możliwe żeby w drużynach byli topowi zmiennicy, bo moim zdaniem nie. Czy jest obecnie taki zespół z topu, który ma niesamowitą ławkę? Wszyscy mają problemy Inter ma zmęczony zespół, Real też, PSG zrobiło zmiany i wtopili mecz, Arsenal nawet takich nie zrobił i też przegrał.. Nikt bardzo dobry nie będzie chciał siedzieć na ławce, a kluby nie będą chciały płacić takich sum za grzanie ławy. Bardziej trzeba iść w zmniejszanie liczby meczów (tak jest to trudne bo mecze to kasa ale coś za coś) ligi już powinny być 18 zespołowe jeśli chcemy powiększać LM (co jest dobrym pomysłem bo to największa i najważniejsza liga) a docelowo to ligi powinny być 16 zespołowe co też zwiększyłoby ich atrakcyjność bo grałyby tam lepsze zespoły bez takich Valladolidów..

0

@FloroFloro Ale my nie gramy żadnego Gran Derbi

0

A gdyby tak wyjść na Inter obroną
Martinez Christensen Cubarsi Eric?

6

Raphinha ostatnio tak jakby zalążki powrotu do formy

0

@koszi Ale w jaki sposób niepokój przecież to sędzia musi pokazać drugą żółtą czerwona i pokazać drogę do zejścia to w jaki Araujo realizator i cała reszta miała tego nie zauważyc?

2

@verdant Na pewno nie wzmocnimy tego lata będzie ter Stegen jedynka i Wojtek na rezerwie a potem zależy jak będą sobie radzić.

0

Maksiu znowu szef

0

@Matheu12 Nigdy tak nie powinno być i na szczęśnie mało kto tak to traktował.

1

Brawo Arsenal geniusze :)

1

@Bzyczekk Nie zakładali że porządkowi będą się tyle guzdrać.

2

@mekston Tsunoda w kwalach też porobiony przez zespół..

2

2 godziny sprzątają ten bolid..

2

Kimi co sobie przejchał prze aleje :P

1

Ojojojoj co tam się stało

2

Ehh Kimi Kimi

2

@kejdzi Oni sami płaczą przez radio

3

Poczekamy jak wyschnie i pojedzie procesja..

0

@Pawlak1992 Isak/Alvarez.

1

@Pawlak1992 Szczerze? Żadnego z tych.

0

@macio_944 Mnie się wydaje że jego celem była tylko Barcelona (nie trenerka sama w sobie), a że wyszło jak wyszło to pójdzie jeszcze skasować u szejka i wakacje :P

0

@barcelonaLM To już klasyka.

1

Pozdro dla tego sędziego xd

2

No jak tam dał czerwo to tu nie ma innego wyjścia

0

@Barcaa12 Ten z dzisiaj to miałby problem żeby na ławce się znaleźć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?