8

@analitykTaktyki Pewnie ręką de Jonga będzie grzana

0

@VeB 1899 Wbrew pozorom on tam nie popełnił większych błędów

0

@bartekvisca Jakoś mocno mnie nie zdziwi jak jednak opuści

3

@KamQiX Nie no czasem się dużo odwijało gdyby był dobry sędzia i widział wszystkie błędy to ten gol też był do cofnięcia

1

@norbi77 Z tymi przepisami już jest taki miszmasz że sam nie wiem kiedy co jest :)

0

@Sulimo Żeby tylko kasy dorzucili więcej :P

0

@bartekvisca Była oczywista tutaj dobra decyzja var

3

O symulce Raphinhi z pucharu króla (której w sumie nie było bo dostał uderznie w plecy) to pisał każdy, a o dzisiejszym nurze Mekambe jakoś cicho..

0

@grzecho521 Nie, Świety i Chabiniak tak jak w ostanich kilkunastu klasykach.

3

@jacobFCB Eleven po pierwsze że go mam, a po drugie Święty robi robotę.

0

@Tigermaus To czy będą grali na poważnie to się jeszcze okaże bo wszyscy już to wzięli za pewnik.

7

@Gaucho Co to w ogóle za pytanie :P

1

@PatrychoO Naściągali tam Argentyńczyów Messi za chwilę skończy i będzie się Beckham bujał z tymi latynosami jak my z Romeu :P

1

@Swistus172 Niech wygra lepszy albo Barcelona :)

2

@Criss18Barca @Ojciec5tkidzieci Zbigniew Bartman piłki nożnej :P

0

@Roobo Oni by chcieli za darmo i jeszcze pół pensji opłacać..

0

@ShawnC No są przewidywane składy jakis czas temu to wprowadzili

0

City chyba nie chce grać w LM..

3

@ACMaldini3 Jakiś Betis coś tego

0

@mekston Przed nie ale w trakcie już tak

0

@mekston Ostatnio często jest o to walka :P

0

@TR3YWAY Na waciki może by starczyło :p

0

@CLS63AMG Nic na to nie wskazuje

0

@SeWo77 Bo jakieś decyzję przy 50/50 trzeba podjąć i to w miarę szybko i sędziowie tak postanowili taka praca, raz takie sytuacje ocenią pozytywnie dla ciebie innym razem negatywnie, życie.

0

@Cvzx Nawet jakby miał 3 bramki to podejrzewam że podjąłby taką samą decyzję.

10

@Kamiloza91 Pewnie klasycznie w połowie września :)

1

@bart_azz Wydaje się że tak

1

@Lionel_Messi10 Czyli będzie kończył grę w piłeczkę.

4

@Faro Docelowo Raphinha by grał na "10" a nowy LS na swojej pozycji, a czasem na lewym Brazol i wtedy na "10" Olmo czy ktoś inny jest tak dużo meczów w sezonie że dla każdego znajdą się minuty.

2

Mecz treningowy dla Igi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?