adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@analitykTaktyki Pewnie ręką de Jonga będzie grzana
0
@VeB 1899 Wbrew pozorom on tam nie popełnił większych błędów
0
@bartekvisca Jakoś mocno mnie nie zdziwi jak jednak opuści
3
@KamQiX Nie no czasem się dużo odwijało gdyby był dobry sędzia i widział wszystkie błędy to ten gol też był do cofnięcia
1
@norbi77 Z tymi przepisami już jest taki miszmasz że sam nie wiem kiedy co jest :)
0
@Sulimo Żeby tylko kasy dorzucili więcej :P
0
@bartekvisca Była oczywista tutaj dobra decyzja var
3
O symulce Raphinhi z pucharu króla (której w sumie nie było bo dostał uderznie w plecy) to pisał każdy, a o dzisiejszym nurze Mekambe jakoś cicho..
0
@grzecho521 Nie, Świety i Chabiniak tak jak w ostanich kilkunastu klasykach.
3
@jacobFCB Eleven po pierwsze że go mam, a po drugie Święty robi robotę.
0
@Tigermaus To czy będą grali na poważnie to się jeszcze okaże bo wszyscy już to wzięli za pewnik.
7
@Gaucho Co to w ogóle za pytanie :P
1
@PatrychoO Naściągali tam Argentyńczyów Messi za chwilę skończy i będzie się Beckham bujał z tymi latynosami jak my z Romeu :P
1
@Swistus172 Niech wygra lepszy albo Barcelona :)
2
@Criss18Barca @Ojciec5tkidzieci Zbigniew Bartman piłki nożnej :P
0
@Roobo Oni by chcieli za darmo i jeszcze pół pensji opłacać..
0
@ShawnC No są przewidywane składy jakis czas temu to wprowadzili
0
City chyba nie chce grać w LM..
3
@ACMaldini3 Jakiś Betis coś tego
0
@mekston Przed nie ale w trakcie już tak
0
@mekston Ostatnio często jest o to walka :P
0
@TR3YWAY Na waciki może by starczyło :p
0
@CLS63AMG Nic na to nie wskazuje
0
@SeWo77 Bo jakieś decyzję przy 50/50 trzeba podjąć i to w miarę szybko i sędziowie tak postanowili taka praca, raz takie sytuacje ocenią pozytywnie dla ciebie innym razem negatywnie, życie.
0
@Cvzx Nawet jakby miał 3 bramki to podejrzewam że podjąłby taką samą decyzję.
10
@Kamiloza91 Pewnie klasycznie w połowie września :)
1
@bart_azz Wydaje się że tak
1
@Lionel_Messi10 Czyli będzie kończył grę w piłeczkę.
4
@Faro Docelowo Raphinha by grał na "10" a nowy LS na swojej pozycji, a czasem na lewym Brazol i wtedy na "10" Olmo czy ktoś inny jest tak dużo meczów w sezonie że dla każdego znajdą się minuty.
2
Mecz treningowy dla Igi.