0

@Jordi10 Nie mieli szans

0

Ej szejkasie gdzie się tam wpychasz :p

1

Lewis jaki śmieszek ;d

0

Hamilton może posmakować tej sławnej grande strategi ;)

0

@Nieznajomy Zawsze coś lepsze niż klasyczna procesja :)

2

@Nieznajomy Chwilowe emocje były tylko dlatego że McLareny musiały wyprzedzić Maxa normalnie nic by się nie działo, a deszcz to w 90% emocje bo są pit stopy, problemy z hamowaniem może ktoś wypadnie z toru kto wie.

1

No to zaczynamy wyścig

7

Max idealnie pokazał jaka jest obecnie różnica między Piastrim a Norrisem..

0

@mekston O to chodzi

0

Xabinieta nie przetrwała drugiego sezonu..

0

@mekston Czyli jest szansa na dobry wyścig :P

8

Ponad tydzień przerwy mieli i byli zajechani fizycznie pod koniec niesamowite

0

Szkoda zwłaszcza tego strzału co się zatrzymał przed bramką..

2

Z bliska stosunkowo przy ciele jeszcze się tam odbijała od innych części ciała

2

Vini w 2025 to jest mem

2

No nieeeeeeeeeeeeee

0

@bartekvisca Zależy od el clasico jak wygra Real to walka do końca ale remis lub wygrana Barcy to praktycznie pograne.

0

@michal2007 22:00

0

Courtois kolejny raz mvp co to jet za kot..

0

Świetny grajek tylko Carlo zabrał mu rok gry

2

Ale przyłożył :O

0

@HarveySpecter Od tego roku bo taką słabą umowę podpisali z canal+ że o niczym nie decydują.

0

@michal26 Jasne nie twierdzę że nasza kadra jest kompletna i nie przydałoby się kilka wzmocnień, ale bardziej trzeba szukać kreatywnych opcji niż czołowe nazwiska zwłaszcza w naszej sytuacji.

4

@michal26 Tylko ja się zastanawiam czy jest to w ogóle możliwe żeby w drużynach byli topowi zmiennicy, bo moim zdaniem nie. Czy jest obecnie taki zespół z topu, który ma niesamowitą ławkę? Wszyscy mają problemy Inter ma zmęczony zespół, Real też, PSG zrobiło zmiany i wtopili mecz, Arsenal nawet takich nie zrobił i też przegrał.. Nikt bardzo dobry nie będzie chciał siedzieć na ławce, a kluby nie będą chciały płacić takich sum za grzanie ławy. Bardziej trzeba iść w zmniejszanie liczby meczów (tak jest to trudne bo mecze to kasa ale coś za coś) ligi już powinny być 18 zespołowe jeśli chcemy powiększać LM (co jest dobrym pomysłem bo to największa i najważniejsza liga) a docelowo to ligi powinny być 16 zespołowe co też zwiększyłoby ich atrakcyjność bo grałyby tam lepsze zespoły bez takich Valladolidów..

0

@FloroFloro Ale my nie gramy żadnego Gran Derbi

0

A gdyby tak wyjść na Inter obroną
Martinez Christensen Cubarsi Eric?

6

Raphinha ostatnio tak jakby zalążki powrotu do formy

0

@koszi Ale w jaki sposób niepokój przecież to sędzia musi pokazać drugą żółtą czerwona i pokazać drogę do zejścia to w jaki Araujo realizator i cała reszta miała tego nie zauważyc?

2

@verdant Na pewno nie wzmocnimy tego lata będzie ter Stegen jedynka i Wojtek na rezerwie a potem zależy jak będą sobie radzić.

0

Maksiu znowu szef

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?