adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@zibiku Bo wiedzą jaka jest sytuacja kluby że kasy nie ma, a piłkarze mają chore pensje i moga ugrać dla siebie dużo, gdyby Francuz miał niską wypłatę, a klub dużo siana to spokojnie można krzyczeć 20-30mln..
0
@Marcelinho99 Pamiętam jak było mówione po przyjściu Laporty że max 2 sezony i wszystko wróci do normy, a może nawet sezon wystarczy, rzeczywistość jest jednak inna..
1
@Czajka90 Tyle zgłaszałem że już musieli :P
0
@D10SLEO Ci co to oglądają nie są lepsi :P
1
@jakub1906 Tylko z tego co się mówi to Garcia nie jest zainteresowany taką opcją albo przychodzi normalnie na "1" albo idzie do Anglii.
1
@sergio5 No niestety nie jesteś szejkiem i nie dajesz milionów pod stołem to jesteś jechany..
1
@mekston Drugi raz robi nadzieje :/
0
@tbas Zapewne Sare Bejlek
6
Świetna dzisiaj Iga wygrywa z Emmą Raducanu 6-1 6-2, dobry serwis, bardzo dobry forehand, cierpliwa, opanowana - wszystko się zgadzało :)
4
Ależ spokojny i pewny pierwszy set Igi.
1
@4drian0 Nie no jak miał bilet to imo powinien wejść :p
0
@Kozinho. No jak cie nie stać na Nico to idziesz po Rashforda na wypożyczenie zapewne
1
@michaleu Tak Eurosport 1 gdzieś około 17
2
@MesQueUnClub96 W dużej mierze na tym polega tenis Dodi :P
0
@Coveta No całego centa mu brakuje do tej wysokości :))
1
@kulek22 No Liga Mistrzów jest co rok :)
1
@Katalończyk 99 Trudno teraz będzie z tematami piłkarskimi bo sezon praktycznie skończony (plotki transferowe są jeszcze gorsze od polityki).
0
@ViscaelBarca2007 Powinni się z nim dogadać żeby został w Lille na rok i w przyszłym okienku letnim wezmą go na jedynkę ale Barca tak nie potrafi..
3
@partymaker No niestety jak nie masz siana to nie idziesz do salonu porsche tylko szukasz na złomie :/
2
Sramkova na dystansie nie wytrzymała z Igą, jest 2 runda Roland Garros 2025.
0
@BorzyKrzys Nie no gdzie :P
0
@Pawlak1992 Yuliia też ma fajne Starodubtseva :P
0
@Hasszz Tak z ciekawości gdzie takie rewelacje piszą? :P
1
Dramatyczny jest ten tor w Monako..
0
@FcPortoFan1999 Jest Dawid to na pewno była jazda (i to nie ta sławna) :P
1
@Eklerek Od tego tam jest :P
1
@budel17 Oby tego mirage w końcu wywalili
1
@Szmulek Poziom kompletnie nieosiągalny w Barcelonie :/
0
Do nosa coś poszło chyba :P
11
Zielony ład nagle nie istnieje? wow