4

@zibiku Bo wiedzą jaka jest sytuacja kluby że kasy nie ma, a piłkarze mają chore pensje i moga ugrać dla siebie dużo, gdyby Francuz miał niską wypłatę, a klub dużo siana to spokojnie można krzyczeć 20-30mln..

0

@Marcelinho99 Pamiętam jak było mówione po przyjściu Laporty że max 2 sezony i wszystko wróci do normy, a może nawet sezon wystarczy, rzeczywistość jest jednak inna..

1

@Czajka90 Tyle zgłaszałem że już musieli :P

0

@D10SLEO Ci co to oglądają nie są lepsi :P

1

@jakub1906 Tylko z tego co się mówi to Garcia nie jest zainteresowany taką opcją albo przychodzi normalnie na "1" albo idzie do Anglii.

1

@sergio5 No niestety nie jesteś szejkiem i nie dajesz milionów pod stołem to jesteś jechany..

1

@mekston Drugi raz robi nadzieje :/

0

@tbas Zapewne Sare Bejlek

6

Świetna dzisiaj Iga wygrywa z Emmą Raducanu 6-1 6-2, dobry serwis, bardzo dobry forehand, cierpliwa, opanowana - wszystko się zgadzało :)

4

Ależ spokojny i pewny pierwszy set Igi.

1

@4drian0 Nie no jak miał bilet to imo powinien wejść :p

0

@Kozinho. No jak cie nie stać na Nico to idziesz po Rashforda na wypożyczenie zapewne

1

@michaleu Tak Eurosport 1 gdzieś około 17

2

@MesQueUnClub96 W dużej mierze na tym polega tenis Dodi :P

0

@Coveta No całego centa mu brakuje do tej wysokości :))

1

@kulek22 No Liga Mistrzów jest co rok :)

1

@Katalończyk 99 Trudno teraz będzie z tematami piłkarskimi bo sezon praktycznie skończony (plotki transferowe są jeszcze gorsze od polityki).

0

@ViscaelBarca2007 Powinni się z nim dogadać żeby został w Lille na rok i w przyszłym okienku letnim wezmą go na jedynkę ale Barca tak nie potrafi..

3

@partymaker No niestety jak nie masz siana to nie idziesz do salonu porsche tylko szukasz na złomie :/

2

Sramkova na dystansie nie wytrzymała z Igą, jest 2 runda Roland Garros 2025.

0

@BorzyKrzys Nie no gdzie :P

0

@Pawlak1992 Yuliia też ma fajne Starodubtseva :P

0

@Hasszz Tak z ciekawości gdzie takie rewelacje piszą? :P

1

Dramatyczny jest ten tor w Monako..

0

@FcPortoFan1999 Jest Dawid to na pewno była jazda (i to nie ta sławna) :P

1

@Eklerek Od tego tam jest :P

1

@budel17 Oby tego mirage w końcu wywalili

1

@Szmulek Poziom kompletnie nieosiągalny w Barcelonie :/

0

Do nosa coś poszło chyba :P

11

Zielony ład nagle nie istnieje? wow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?