adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Jak to na trawie szybkie wymiany od czasu do czasu dobry sewis, czasem duży błąd no i klasycznie odegranie z niskiej piłki problematyczne..
0
@aspr1me Właśnie widziałem na meczykach że Wiśnia mocno chce pozbawić Czarka stołka :P
0
@Lionel_Messi10 Znaczy to chyba nie ma mieć dużego powiązania z główną serią.
2
@IamBeauty Myślę że jest po wyborach i nie ma co cały czas grzać tematu dlatego jest o tym mniej.
2
@Kgorecki2500 Nie jest to jakieś wybitne osiągnięcie jak w Hiszpanii masz 3, a tak naprawdę to 2 topowe kluby, reszta jedzie na plecach tej dwójki.
3
Iga wygrywa z Azarenką w 2 rundzie WTA500 Bad Homburg.
4
@Adran360 Co ekspert to ekspert :P
0
@mekston Pewnie znowu jakiś random :P
0
@Cule1234 Lubi poddymić :P
4
@turhiay A to po 2 tygodniach chciałeś zobaczyć? :P
3
@norbi77 A co on ter Stegen? :P
1
Gorzej dobić się nie dało :P
4
@Roobo Przed tym filmikiem wiedziałem co to jest spalony..
0
@thorin Nic, planowo był 21:30.
1
@mekston Już bardzo dobry sezon
0
@Kgorecki2500 Na koniec zapewne wojna z Chinami i odejście z pompą :P
0
@Cule1234 Nie daje im dużych szans ale fajna historia :)
0
@KamQiX Ale to ktoś Cię zmusza chcesz jedno to bierzesz jedno, a jak wiesz że i tak zużyjesz 3 to możesz sobie zabrać i masz tam jakąś minimalna żniżkę.
3
Ale wstyd dla Europy..
10
@turhiay Będzie normalnie w presezonie.
0
@MirusAmisz Nawet jeśli zostanie jeszcze rok to na pewno nie ma takim gigantycznym kontrakcie.
2
@BulaKG Dzisiaj weryfikacje na twitterze się kupuje nie jest żadnym wyznacznikiem :P
3
@Kessie Tak, Sara gotuje w czym problem :P
2
@MateS Rotacje rotacje sezon długi wszyscy pograją ale taki pewnie na najważniejsze mecze jeśli Nico przyjdzie
0
@MaziFCB No pewnie że tak nic im nie grozi za błędne trafy to mogą a kliki się zgadzają
0
@Arekvip Zdrowy klub 5mln nic im nie zrobi a można wkurzyć ligowego rywala
0
@Arekvip Tak, bardzo im się nie podoba co wyprawia Barcelona w ostatnich latach a do tego oni kasy nie potrzebują jakoś pilnie.
1
@mekston Ładnie się posypał jedna kontuzja i chłopa nie ma
2
@Encore O to jak w Rosji że za kotarkę zagląda ci żołnierz z odblokowaną giwerą piękna sprawa :)
1
@michal26 Znaczy żeby nie było tak dobrze to oczywiście zapłaciliśmy 1,5mln za jego odejście, jasne zaoszczędzimy około 30mln na jego pensji ale jednak :P