0

@tbas Jak to na trawie szybkie wymiany od czasu do czasu dobry sewis, czasem duży błąd no i klasycznie odegranie z niskiej piłki problematyczne..

0

@aspr1me Właśnie widziałem na meczykach że Wiśnia mocno chce pozbawić Czarka stołka :P

0

@Lionel_Messi10 Znaczy to chyba nie ma mieć dużego powiązania z główną serią.

2

@IamBeauty Myślę że jest po wyborach i nie ma co cały czas grzać tematu dlatego jest o tym mniej.

2

@Kgorecki2500 Nie jest to jakieś wybitne osiągnięcie jak w Hiszpanii masz 3, a tak naprawdę to 2 topowe kluby, reszta jedzie na plecach tej dwójki.

3

Iga wygrywa z Azarenką w 2 rundzie WTA500 Bad Homburg.

4

@Adran360 Co ekspert to ekspert :P

0

@mekston Pewnie znowu jakiś random :P

0

@Cule1234 Lubi poddymić :P

4

@turhiay A to po 2 tygodniach chciałeś zobaczyć? :P

3

@norbi77 A co on ter Stegen? :P

1

Gorzej dobić się nie dało :P

4

@Roobo Przed tym filmikiem wiedziałem co to jest spalony..

0

@thorin Nic, planowo był 21:30.

1

@mekston Już bardzo dobry sezon

0

@Kgorecki2500 Na koniec zapewne wojna z Chinami i odejście z pompą :P

0

@Cule1234 Nie daje im dużych szans ale fajna historia :)

0

@KamQiX Ale to ktoś Cię zmusza chcesz jedno to bierzesz jedno, a jak wiesz że i tak zużyjesz 3 to możesz sobie zabrać i masz tam jakąś minimalna żniżkę.

3

Ale wstyd dla Europy..

10

@turhiay Będzie normalnie w presezonie.

0

@MirusAmisz Nawet jeśli zostanie jeszcze rok to na pewno nie ma takim gigantycznym kontrakcie.

2

@BulaKG Dzisiaj weryfikacje na twitterze się kupuje nie jest żadnym wyznacznikiem :P

3

@Kessie Tak, Sara gotuje w czym problem :P

2

@MateS Rotacje rotacje sezon długi wszyscy pograją ale taki pewnie na najważniejsze mecze jeśli Nico przyjdzie

0

@MaziFCB No pewnie że tak nic im nie grozi za błędne trafy to mogą a kliki się zgadzają

0

@Arekvip Zdrowy klub 5mln nic im nie zrobi a można wkurzyć ligowego rywala

0

@Arekvip Tak, bardzo im się nie podoba co wyprawia Barcelona w ostatnich latach a do tego oni kasy nie potrzebują jakoś pilnie.

1

@mekston Ładnie się posypał jedna kontuzja i chłopa nie ma

2

@Encore O to jak w Rosji że za kotarkę zagląda ci żołnierz z odblokowaną giwerą piękna sprawa :)

1

@michal26 Znaczy żeby nie było tak dobrze to oczywiście zapłaciliśmy 1,5mln za jego odejście, jasne zaoszczędzimy około 30mln na jego pensji ale jednak :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?