5

@Lionel_Messi10 Z jaką obowiązkową ku*wa..

1

@blakkudium Śmierdzi jakimiś problemami z tego tytułu :P

1

On chyba kiedyś już strzelił taką bramkę? Dobrze ma ułożona stopę :d

0

@doc Dziwne właśnie dlaczego tak mało jest o Lookmanie

1

@Pnog37 Bym powiedział że nawet się tyle udzielają ;)

2

@esem91 Iga grająca jeszcze skróty stare piękne czasy..

0

@sciahoo No to ładnie innym polecałeś, a sam obsrana zbroja :P

3

@sciahoo Ja tam ten kupon po kursie 3,70? :)

0

@mekston W tym roku nie ma za dużej konkurencji no może jeszcze siatkarze grają mś.

3

Świetna dzisiaj gra Igi, będzie pierwszy finał Wimbledonu i 6 finał szlema w karierze :))

5

@OskP A jednak 17 dziwne zazwyczaj była 15..
@OskP

0

@Crayfty Dziękujemy za tę jakże wnikliwą ekspertyzę.

2

Ale dzisiaj serwuje :O

1

@JimMorrisonFCB Coś w kolanie po poślizgu na początku meczu + palec u nogi z poprzednich spotkań.

0

Nie poznaję zawodniczki :)

1

@mekston Ale kolano i tak odczuwa bo często masuje.

1

Oho zaraz po meczu

4

Na serwisie dzisiaj nie Iga a John Isner :P

0

@mekston Lewe kolanko dostało przy tym poślizgu.

2

@Sysia11 Nie ma jeszcze meczu więc przełączą pewnie przed samym startem.

2

@LukaszFan Pozycja w rankingu, osiągniecia + Bencic ma jakiś lekki dyskomfort.

0

@Encore Będą też wolniejsze korty, Sabalenka ma mnóstwo już w nogach jakiś kryzys może sie przydarzyć, a do gry jeszcze 4 miechy :P

2

@Sysia11 Może dlatego że mało gra bo głównie w szpitalu :)

0

@Encore "Dobrze Marcin
Ile to jest 7mln razy 9mln, hmmm?"
Jeden z komentarzy :P

1

@michal26 Byla taka szansa już w 2023 :P

2

Tak się rozpędziła że aż z turnieju wyleciała :P @Alex1995

0

@Eto'o9 R10 Sytuacja klubu ma jednak duże znaczenia przy takich transakcjach.

1

@Szymemdymek Oczywiście czemu miałaby nie mieć :P

2

@Kinginiesta Zwiedza kluby na bliskim wschodzie :P

0

@Kamiloza91 Ten stary zostaje jak był, dalej jest co roku tylko nazwę zmienił, a te KMŚ będą jako dodatkowy turniej raz na 4 lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?