0

@krzywy Akurat Ci słabi Hiszpanie to się tu bawią

2

@NeroTFP1 Miejsce dla kolegów musi być, a że nie są kompetentni to nieważne.

3

@Kondziubarca Mierzejewski Młynarczyk na grubo ekipa :p

0

@tomek8756 To 26 to jest lampa? Proszę Cię..

1

@NeroTFP1 Bał się reakcji Raducanu :P

1

@Lionel_Messi10 Nie ma sensu zakładać kolejnego wątku o tym samym bo raczej Ci nie przetłumaczymy :)

1

@barcelonaLM Tak samo można powiedzieć że Dima dał mu drugie życie w tym turnieju.

1

@barcelonaLM A Iga miała wygrywać tylko na ziemi

0

@cchesterr43 Już wiemy nie musisz tego pisać 20 razy.

1

No i fajnie.

0

@doc Mam nadzieję że druga opcja też tylko w formie wypożyczenia.

1

@takisobiektos Aj i znowu "lepsza" od igi przegrała :)

1

@Encore To że Gilbert nie lubi Igi to jest powszechnie znane i trudno trzeba z tym żyć :P

4

@Tarnowitz Co to za pytanie w ogóle :P

9

@Encore Wiesz jak to jest każdy patrzy ze swojej perspektywy, nie czytam wszystkich tych wypocin dziennikarskich ale na pewno byli tacy to przesadzali ze swoimi opinia/teoriami, którzy dla zasięgów zrobią dużo, nie każdemu będzie się to podobało.

1

@Sysia11 W tym sezonie jeszcze sporo można nadrobić na swingu amerykańskim broni mało a na azjatyckimi nic więc jest gdzie :P

0

@michal26 Nie ma podobnego prestiżu, tenis na IO nie jest aż tak ważny jak np w siatkówce czy lekkoatletyce :P
Tak bo jemu akurat brakowało do kompletu tego złota i dlatego gdyby miał do wyboru na pewno wybrałby szlema.

4

@bartulek98 LM tylko że taka jest 4 razy w roku :P

0

@mordini123 Równowaga musi być.

0

Ale przejazd ;)

1

@OskP Przesunęli z klasycznej 15 żeby Ameryczka miała lepsze godziny :P

0

@michal26 Czaje, trudno zrobić taki ranking bo jednak różne epoki trudno to porównywać Navratilova Evert, a już na pewno Court to tak jak napisałeś dawne (inne) czasy ale na pewno bezsprzecznie Serena na pierwszym miejscu :)

0

@michal26 Spokojnie najpierw trzeba wygrać :P

0

@fcbarcafan19 Mogą nie mieć dużego wyboru..

0

@Faro Jest słaby co nie zmienia faktu że w klubie dalej jest bajzel

4

@Faro Nie wiem czy zauważyłeś ale sytuację klubów jednak "trochę" się różnią.

0

@Eto'o9 R10 Ale tylko przy szlemach potem zmieniają branże :)

4

Oho MTO wjeżdża na białym koniu :P

0

@mekston To będzie szybki mecz.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?