adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzywy Akurat Ci słabi Hiszpanie to się tu bawią
2
@NeroTFP1 Miejsce dla kolegów musi być, a że nie są kompetentni to nieważne.
3
@Kondziubarca Mierzejewski Młynarczyk na grubo ekipa :p
0
@tomek8756 To 26 to jest lampa? Proszę Cię..
1
@NeroTFP1 Bał się reakcji Raducanu :P
1
@Lionel_Messi10 Nie ma sensu zakładać kolejnego wątku o tym samym bo raczej Ci nie przetłumaczymy :)
1
@barcelonaLM Tak samo można powiedzieć że Dima dał mu drugie życie w tym turnieju.
1
@barcelonaLM A Iga miała wygrywać tylko na ziemi
0
@cchesterr43 Już wiemy nie musisz tego pisać 20 razy.
1
No i fajnie.
0
@doc Mam nadzieję że druga opcja też tylko w formie wypożyczenia.
1
@takisobiektos Aj i znowu "lepsza" od igi przegrała :)
1
@Encore To że Gilbert nie lubi Igi to jest powszechnie znane i trudno trzeba z tym żyć :P
4
@Tarnowitz Co to za pytanie w ogóle :P
9
@Encore Wiesz jak to jest każdy patrzy ze swojej perspektywy, nie czytam wszystkich tych wypocin dziennikarskich ale na pewno byli tacy to przesadzali ze swoimi opinia/teoriami, którzy dla zasięgów zrobią dużo, nie każdemu będzie się to podobało.
1
@Sysia11 W tym sezonie jeszcze sporo można nadrobić na swingu amerykańskim broni mało a na azjatyckimi nic więc jest gdzie :P
0
@michal26 Nie ma podobnego prestiżu, tenis na IO nie jest aż tak ważny jak np w siatkówce czy lekkoatletyce :P
Tak bo jemu akurat brakowało do kompletu tego złota i dlatego gdyby miał do wyboru na pewno wybrałby szlema.
4
@bartulek98 LM tylko że taka jest 4 razy w roku :P
0
@mordini123 Równowaga musi być.
0
Ale przejazd ;)
1
@OskP Przesunęli z klasycznej 15 żeby Ameryczka miała lepsze godziny :P
0
@michal26 Czaje, trudno zrobić taki ranking bo jednak różne epoki trudno to porównywać Navratilova Evert, a już na pewno Court to tak jak napisałeś dawne (inne) czasy ale na pewno bezsprzecznie Serena na pierwszym miejscu :)
0
@michal26 Spokojnie najpierw trzeba wygrać :P
0
@fcbarcafan19 Mogą nie mieć dużego wyboru..
0
@Faro Jest słaby co nie zmienia faktu że w klubie dalej jest bajzel
4
@Faro Nie wiem czy zauważyłeś ale sytuację klubów jednak "trochę" się różnią.
0
@Eto'o9 R10 Ale tylko przy szlemach potem zmieniają branże :)
4
Oho MTO wjeżdża na białym koniu :P
0
@mekston To będzie szybki mecz.
1
@Criss18Barca 3