0

@Sysia11 Nie ma takich informacji i długo nie będzie, tam praktycznie nic nie wychodzi na światło dzienne.

0

Świetna Sabalenka w 3, szkoda tego pierwszego seta.

1

@mekston Szkoda że tak inna gra niż w drugim secie

1

@Kessie Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brakuje technicznej gry..

1

@Toretto W "4" było coś podobnego przy licytacji :P

4

@MesQueUnClub_87 Przecież to będzie jakiś "martwy przepis", fajek dzieci palić też w teorii nie mogą, a robią to i nikt tego nie zmieni.

16

Vitinha to jest kocur niesamowity

2

Jednak 150 mln :P

0

@partymaker Tylko Alcaraz wie jak z nim powalczyć reszta wychodzi po łomot :P

2

@Kgorecki2500 Ale gwiazdy o człowieku :P

0

80 minut set ;P

0

@Derean Milan rozdaje zawodników jak kandydaci na prezydenta pączki :P

0

@Kondziubarca Trudne się wylosowało :P

7

Będzie półfinał Iga-Aryna :)

2

Super ważne przełamanie w 11 gemie.

1

@draxidox Tak na granicy jeden i drugi źle zrobili ale gorszy ten z tyłu.

0

@zadafcb W Eurosporcie dużo przechodzi płazem :p

2

@Rifek Nie no chyba netto skoro Anglicy mówili że chce chorą pensję to raczej nie walczy teraz w Bilbao o 5mln

1

@Pawel13sz Nie no aż tak źle to mu nie życzmy :P

1

@patrykzmc2000 Jak przyjdzie Garcia a Niemiec nie będzie chciał odejść no to Wojtula leci.

1

@lajcior Dokładnie już samo robienie zdjęć podczas wyborów jest dziwne a co dopiero to

3

@PatrychoO Jarek: potrzymaj mi kota :P

0

@Konradowskyy A jakie to ma znaczenie prezydent w Polsce nie za dużo może okej ma prawo weta ale nie oszukujmy się i tak decyduje najważniejsza osoba w danej partii.

0

@Seledynowy Wszystko wskazuje na to że rząd utworzy Pis z Konfederacją.

1

@greedo No wybór jest dosyć ch***** nie da się z tym dyskutować :)

0

@Rewolucja123 No niestety taka jest scena że mało kto tam się nadaje do czegokolwiek..

0

@blakkudium Szkoda że za naszych nie chcą dobrze płacić..

14

@Marcelinho99 Tak samo jak 50 PO i tak możemy się przepychać tylko po co..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?