adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 Nie ma takich informacji i długo nie będzie, tam praktycznie nic nie wychodzi na światło dzienne.
0
Świetna Sabalenka w 3, szkoda tego pierwszego seta.
1
@mekston Szkoda że tak inna gra niż w drugim secie
1
@Kessie Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brakuje technicznej gry..
1
@Toretto W "4" było coś podobnego przy licytacji :P
4
@MesQueUnClub_87 Przecież to będzie jakiś "martwy przepis", fajek dzieci palić też w teorii nie mogą, a robią to i nikt tego nie zmieni.
16
Vitinha to jest kocur niesamowity
2
Jednak 150 mln :P
0
@partymaker Tylko Alcaraz wie jak z nim powalczyć reszta wychodzi po łomot :P
2
@Kgorecki2500 Ale gwiazdy o człowieku :P
0
80 minut set ;P
0
@Derean Milan rozdaje zawodników jak kandydaci na prezydenta pączki :P
0
@Kondziubarca Trudne się wylosowało :P
7
Będzie półfinał Iga-Aryna :)
2
Super ważne przełamanie w 11 gemie.
1
@draxidox Tak na granicy jeden i drugi źle zrobili ale gorszy ten z tyłu.
0
@zadafcb W Eurosporcie dużo przechodzi płazem :p
2
@Rifek Nie no chyba netto skoro Anglicy mówili że chce chorą pensję to raczej nie walczy teraz w Bilbao o 5mln
1
@Pawel13sz Nie no aż tak źle to mu nie życzmy :P
1
@patrykzmc2000 Jak przyjdzie Garcia a Niemiec nie będzie chciał odejść no to Wojtula leci.
1
@lajcior Dokładnie już samo robienie zdjęć podczas wyborów jest dziwne a co dopiero to
3
@PatrychoO Jarek: potrzymaj mi kota :P
0
@Konradowskyy A jakie to ma znaczenie prezydent w Polsce nie za dużo może okej ma prawo weta ale nie oszukujmy się i tak decyduje najważniejsza osoba w danej partii.
0
@Seledynowy Wszystko wskazuje na to że rząd utworzy Pis z Konfederacją.
1
@greedo No wybór jest dosyć ch***** nie da się z tym dyskutować :)
0
@Rewolucja123 No niestety taka jest scena że mało kto tam się nadaje do czegokolwiek..
0
@blakkudium Szkoda że za naszych nie chcą dobrze płacić..
14
@Marcelinho99 Tak samo jak 50 PO i tak możemy się przepychać tylko po co..