adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@BezglutenowyPedri Tylko Neymar taki miał ale sam go zmarnował swoimi decyzjami.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Od kilku dni jest już w 100% gotowy.
0
@Swistus172 W pierwszej grali tak jak zwykle czyli dramatycznie w drugiej fakt dużo lepiej ale jednak to były tylko rezerwy Bilbao..
1
@clyde 100% będą problemy jak w pewnym momencie dostanie takie propozycje przejścia Yamala o liczbach których nawet nie zna to będzie cyrk :)
5
Znowu nie będzie dane Arynie zjechać porszakiem chyba łatwiej będzie go kupić :P
0
@MessiForeverTheBest Oczywiście że nie za chwile odpadnie w 2 rundach, kolejny dobry występ na US Open :P
0
Ale brameczka Atalanty
0
No i obudził mnie Olaboga a nic się nie dzieje
1
To jest ten potężny Inter? Ich Juan Miranda wyjaśnił :)
0
@ViscaelBarca2007 mają dużo gorszy
2
Piastri w przeciwieństwie do Lando ma jaja
0
Maksiu przesadził będzie kara jak nie odda
0
@buglikos Bernal na nowy sezon, a Casado na dwa ostatnie mecze ligowe.
0
@Szmulek Martina też budował i niestety..
1
Klasyczny Lando..
7
Przeglądam bramki z Berlina a tam taki strzał.
https://x.com/FBhlights2025/status/1913645545429606457
4
Co tam się dzieje w meczu Unionu i Stuttgartu 8 bramek w pierwszej połowie :P
0
Ferranem na podbój Europy widzę to :)
6
@Kessie O znany twitterowicz :P
0
To ta sławna remontada
2
Drukuj tu karnego
2
Dziwne że karnego tam nie szukali
0
Balde out Lewy out także ten
0
Ale to chodzi
0
Gdzie oni tego spalonego sprawdzali xd
3
Oczywisty faul na żółtą..
0
Co on dzisiaj gra..
0
Ale dał xdddddd
2
Przyjęcie i do tyłu przyjęcie i strata i tak w kółko na tej lewej..
1
Szkoda że Fort przegrał w oczach Flicka z Martinem bo gorszy na pewno nie jest..