13

@BezglutenowyPedri Tylko Neymar taki miał ale sam go zmarnował swoimi decyzjami.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Od kilku dni jest już w 100% gotowy.

0

@Swistus172 W pierwszej grali tak jak zwykle czyli dramatycznie w drugiej fakt dużo lepiej ale jednak to były tylko rezerwy Bilbao..

1

@clyde 100% będą problemy jak w pewnym momencie dostanie takie propozycje przejścia Yamala o liczbach których nawet nie zna to będzie cyrk :)

5

Znowu nie będzie dane Arynie zjechać porszakiem chyba łatwiej będzie go kupić :P

0

@MessiForeverTheBest Oczywiście że nie za chwile odpadnie w 2 rundach, kolejny dobry występ na US Open :P

0

Ale brameczka Atalanty

0

No i obudził mnie Olaboga a nic się nie dzieje

1

To jest ten potężny Inter? Ich Juan Miranda wyjaśnił :)

0

@ViscaelBarca2007 mają dużo gorszy

2

Piastri w przeciwieństwie do Lando ma jaja

0

Maksiu przesadził będzie kara jak nie odda

0

@buglikos Bernal na nowy sezon, a Casado na dwa ostatnie mecze ligowe.

0

@Szmulek Martina też budował i niestety..

1

Klasyczny Lando..

7

Przeglądam bramki z Berlina a tam taki strzał.
https://x.com/FBhlights2025/status/1913645545429606457

4

Co tam się dzieje w meczu Unionu i Stuttgartu 8 bramek w pierwszej połowie :P

0

Ferranem na podbój Europy widzę to :)

6

@Kessie O znany twitterowicz :P

0

To ta sławna remontada

2

Drukuj tu karnego

2

Dziwne że karnego tam nie szukali

0

Balde out Lewy out także ten

0

Ale to chodzi

0

Gdzie oni tego spalonego sprawdzali xd

3

Oczywisty faul na żółtą..

0

Co on dzisiaj gra..

0

Ale dał xdddddd

2

Przyjęcie i do tyłu przyjęcie i strata i tak w kółko na tej lewej..

1

Szkoda że Fort przegrał w oczach Flicka z Martinem bo gorszy na pewno nie jest..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?