0

Poszedł jak dzik w żołędzie

0

Innym razem Iga jak się nauczysz serwować :P

0

3

Fermin do Lewego no bo do kogo :P

0

@Nazio_87 No ta w Nowym Jorku

1

@KrwawiaceoczyVEB Na dwa ostatnie mecze ligowe ma być.

0

@Messibestplayerintheworld Zostanie ale nie oszukujmy się zapewne będzie rezerwowym.

0

Ostapenko? To już przeszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Mario96w Dobrze że jej tam nie ma dzisiaj :P

0

@JordiAlbion Na pewno :P

1

@tbas No dlatego pisze że aż tyle bo slajs i skrót to tylko marzenie..

Tak jak teraz trochę ruchu i już sie zgubiła

0

@tbas Pomijając serwis który jest dramatyczny to Iga za każdym razem źle gra taktycznie Ostapenko trzeba ruszać lewo prawo przód tył i odgrywać slajsy niskie żeby nie mogła rozpędzać forehandu tyle i aż tyle..

1

@marcekkk Wtedy jedna z dalszych lig europejskich dostanie to miejsce

0

@marcekkk Nie w takiej sytuacji dalej 5 ekip jedynie gdyby wypadli z top4 i wygrali LE

0

@D10SLEO Trump i taka jego klasyczna wieżyczka z dłoni :d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Filipem Ci sami co przed samą galą dawali Rodriego na 5..

0

@Joopiter Tylko że tam nie ma nic skomplikowanego, dwie najlepsze ligi w danym sezonie dostają dodatkowe miejsce w LM w następnym tyle..

1

@mekston Dopiero co o tym pisaliśmy że tak to powinno wyglądać :P Jeszcze o braku goli z tej rundy barażowej do listy strzelców powinni pomyśleć.

1

Ale karnego dał xd

0

A jednak remontada

1

Nie no to nie na karny

1

Ale na tym varze też była taka fajna powtórka od tyłu to oni mu jakieś zbliżenie od przodu dają

1

Będzie karniak

0

@barcelonaLM coś pięknego ;)

1

Panie Amorim a trzeba było siedzieć sobie w tej Portugalia i wygrywać

0

@Marcin199310 pewnie są remis i za zwycięstwo

3

Oni są niemożliwi xd

0

Memchester hahaha

1

Ale punktów dzisiaj loo panie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?