adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poszedł jak dzik w żołędzie
0
Innym razem Iga jak się nauczysz serwować :P
0
@Fantastyczny Chłopiec Widać :)
3
Fermin do Lewego no bo do kogo :P
0
@Nazio_87 No ta w Nowym Jorku
1
@KrwawiaceoczyVEB Na dwa ostatnie mecze ligowe ma być.
0
@Messibestplayerintheworld Zostanie ale nie oszukujmy się zapewne będzie rezerwowym.
0
Ostapenko? To już przeszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Mario96w Dobrze że jej tam nie ma dzisiaj :P
0
@JordiAlbion Na pewno :P
1
@tbas No dlatego pisze że aż tyle bo slajs i skrót to tylko marzenie..
Tak jak teraz trochę ruchu i już sie zgubiła
0
@tbas Pomijając serwis który jest dramatyczny to Iga za każdym razem źle gra taktycznie Ostapenko trzeba ruszać lewo prawo przód tył i odgrywać slajsy niskie żeby nie mogła rozpędzać forehandu tyle i aż tyle..
1
@marcekkk Wtedy jedna z dalszych lig europejskich dostanie to miejsce
0
@marcekkk Nie w takiej sytuacji dalej 5 ekip jedynie gdyby wypadli z top4 i wygrali LE
0
@D10SLEO Trump i taka jego klasyczna wieżyczka z dłoni :d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Filipem Ci sami co przed samą galą dawali Rodriego na 5..
0
@Joopiter Tylko że tam nie ma nic skomplikowanego, dwie najlepsze ligi w danym sezonie dostają dodatkowe miejsce w LM w następnym tyle..
1
@mekston Dopiero co o tym pisaliśmy że tak to powinno wyglądać :P Jeszcze o braku goli z tej rundy barażowej do listy strzelców powinni pomyśleć.
1
Ale karnego dał xd
0
A jednak remontada
1
Nie no to nie na karny
1
Ale na tym varze też była taka fajna powtórka od tyłu to oni mu jakieś zbliżenie od przodu dają
1
Będzie karniak
0
@barcelonaLM coś pięknego ;)
1
Panie Amorim a trzeba było siedzieć sobie w tej Portugalia i wygrywać
0
@Marcin199310 pewnie są remis i za zwycięstwo
3
Oni są niemożliwi xd
0
Memchester hahaha
1
Ale punktów dzisiaj loo panie