adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy serwisie wzywam cię
0
@Spacedragon Po meczu Felixa i Alexa czego wy nie rozumiecie
1
@Stinger_ Myślę że dla stałych widzów jest to normalne po pewnym czasie, zazwyczaj da się mniej więcej przewidzieć start meczu jak wiesz kto gra i ile może grać. Jasne czasem są jakieś skrajne przypadki ale wiadomo jak wszędzie, w tenisie jeszcze np dochodzi deszcz który też często krzyżuje plany. Dużo gorsze są ciągle zmiany stref czasowych bo cały czas gramy na innych kontynentach.
0
@Malinka Terminarz jest taki jak zawsze nie ma co na niego zrzucać.
1
@mekston Prawie tak dobry jak Igi wczoraj :P
2
@mekston Pograli.
4
@JohnKennedy Zgrana płyta już..
1
@Magneta Kim jesteś i co Cię tu sprowadza
0
@Barca_Big_Moment To co powiedzieć o Wimbledonie przed tym sezonem. W tym roku była piłkę od finału, ta Australia pęknie szybciej niż myślisz ;)
0
@Barca_Big_Moment Już bez przesady Iga w różnych miejscach czy to Brisbane Perth czy Melbourne czyje się całkiem całkiem i dobrze wygląda tam gra..
0
Muszka zdecydowanie w 3 secie, niesamowity styl gry Karoliny - będzie hit Osaka Muchova :))
1
@mekston Jeszcze Martusia wraca do meczu i będzie 3 set :p
1
@Rifek Miała już na pierwszym meczu wystarczy :d
1
@JohnKennedy No w top3 jest.
0
@Barca_Big_Moment AO 26 Iga bo to zamyka karierowego szlema :P
0
Zgodnie z dyspozycją turniejową Coco nie mogła tego wygrać.
0
@mekston W czerwcu :)
0
@mekston Trzyma formę z Cincin, a Gauff tak przetacza się w tym sezonie ale zawsze na jednym szlemie formę odnajduje :P
0
@mekston Przewijając przerwy i dziury przy serwisie Igi to 30min i po meczu :P
0
@mekston Właśnie odpalam powtórkę bo dopiero w domu :P
0
@Antimadridista_WR Anglicy wydają bardzo dużo ale też dużo zarabiają np Newcastle kupuje tego za te 60 + tego Niemca za 85 a sprzedają Isaka za 150 i wychodzą na 0, no i kasa zostaje w lidze też w dużej mierze
0
@Cule1234 Ekitike fajny rezerwowy za 95 baniek :P
2
Rafa dzisiaj też bez szału
0
Chyba był wpierdziel w szatni bo lepiej to wygląda
0
Tragiczny Olmo w pierwszej połowie
0
Fermin do składu
0
O Boże
0
@D10SLEO Słabsze kluby zawsze mają małe boiska bo łatwiej się broni na takim
0
Yamal karne strzela? Aha
0
To jest karny? Dla mnie to nie jest karny