0

Pierwszy serwisie wzywam cię

0

@Spacedragon Po meczu Felixa i Alexa czego wy nie rozumiecie

1

@Stinger_ Myślę że dla stałych widzów jest to normalne po pewnym czasie, zazwyczaj da się mniej więcej przewidzieć start meczu jak wiesz kto gra i ile może grać. Jasne czasem są jakieś skrajne przypadki ale wiadomo jak wszędzie, w tenisie jeszcze np dochodzi deszcz który też często krzyżuje plany. Dużo gorsze są ciągle zmiany stref czasowych bo cały czas gramy na innych kontynentach.

0

@Malinka Terminarz jest taki jak zawsze nie ma co na niego zrzucać.

1

@mekston Prawie tak dobry jak Igi wczoraj :P

2

@mekston Pograli.

4

@JohnKennedy Zgrana płyta już..

1

@Magneta Kim jesteś i co Cię tu sprowadza

0

@Barca_Big_Moment To co powiedzieć o Wimbledonie przed tym sezonem. W tym roku była piłkę od finału, ta Australia pęknie szybciej niż myślisz ;)

0

@Barca_Big_Moment Już bez przesady Iga w różnych miejscach czy to Brisbane Perth czy Melbourne czyje się całkiem całkiem i dobrze wygląda tam gra..

0

Muszka zdecydowanie w 3 secie, niesamowity styl gry Karoliny - będzie hit Osaka Muchova :))

1

@mekston Jeszcze Martusia wraca do meczu i będzie 3 set :p

1

@Rifek Miała już na pierwszym meczu wystarczy :d

1

@JohnKennedy No w top3 jest.

0

@Barca_Big_Moment AO 26 Iga bo to zamyka karierowego szlema :P

0

Zgodnie z dyspozycją turniejową Coco nie mogła tego wygrać.

0

@mekston W czerwcu :)

0

@mekston Trzyma formę z Cincin, a Gauff tak przetacza się w tym sezonie ale zawsze na jednym szlemie formę odnajduje :P

0

@mekston Przewijając przerwy i dziury przy serwisie Igi to 30min i po meczu :P

0

@mekston Właśnie odpalam powtórkę bo dopiero w domu :P

0

@Antimadridista_WR Anglicy wydają bardzo dużo ale też dużo zarabiają np Newcastle kupuje tego za te 60 + tego Niemca za 85 a sprzedają Isaka za 150 i wychodzą na 0, no i kasa zostaje w lidze też w dużej mierze

0

@Cule1234 Ekitike fajny rezerwowy za 95 baniek :P

2

Rafa dzisiaj też bez szału

0

Chyba był wpierdziel w szatni bo lepiej to wygląda

0

Tragiczny Olmo w pierwszej połowie

0

Fermin do składu

0

O Boże

0

@D10SLEO Słabsze kluby zawsze mają małe boiska bo łatwiej się broni na takim

0

Yamal karne strzela? Aha

0

To jest karny? Dla mnie to nie jest karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?