adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie no to nie jest karny..
2
@cules100pro Ale sędziowie będą :)
0
@messi33 W tym to bez szans jak się uda wrzesień/październik to będzie git.
1
@Andi18 18 piłkarzy ma ponad 1000 minut, a dziewiętnasty Araujo ma 900 więc kadra 13-14 to tak nie do końca.. (w Realu, Liverpoolu praktycznie identycznie)
0
@Azi Flick go nie lubi..
3
@FcPortoFan1999 On akurat często..
0
@RumbleDelivery Nie wiem jak ze Spotify ale z Nike'ą są bonusy za wyniki.
0
@konrad1661 No właśnie nie żyjemy w latach 90, a musimy wyjechać z kraju żeby takie coś zrobić...
1
@Messibestplayerintheworld To musiałbyś na spokojnie policzyć ale tu błąd na korzyść
1
@Messibestplayerintheworld Może nie tyle co przepchnięty ale nie obyło się bez błędów
0
@Barca_Big_Moment Ale jakie to ma znaczenie słabą dyspozycję rywali trzeba umieć wykorzystać. Tak samo można napisać że gdyby RSSS nie sfrajerzyło przy 3-1 to by awansowali. A co do sytuacji Mbappe to dla mnie ewidentny błąd, którego var nie mógł odkręcić..
6
Tak w ogóle to ta sytuacja przeszła bez jakiegoś większego echa..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kamiloza91 Na to wygląda..
1
@Kuchar Czy ja wiem widziałem też komentarze typu "PRZEPCHNIĘTE"
0
@DolMac Fart to można mieć raz czy dwa, a nie cały czas taki styl..
1
@Kasy Myślę że i pierwszego by to nie przeszło..
2
@Adran360 Chyba komiczny :P
2
Real z rożnego do swojego brramkarza żeby ukraść czas xdd
0
Wrzutki działają od lat to po co zmieniać :P
0
Za sam zamiar powinno być czerwo
0
Jedno można stwierdzić poziom obu drużyn jest ŻENUJĄCY
0
@MeS5i_99 Ależ oczywiście że tak to jest prosta sytuacja
0
@Merton To już nie jest fart bo tak w każdym meczu jest
1
Ktoś jest zaskoczony? ;d
0
@kamiVeB Dogrywki to są do wywalenia karne powinny być po 90 minutach
1
Nawet 5 min nie wytrzymali klasyk
1
@Pawlak1992 Stara zasada nie obowiązuje już nigdzie
1
Lunin xd boże jacy oni są mierni..