0

@michal26 Teraz to ledwo wybronione..

0

@Criss18Barca Tak się wydaje.

1

Jędrzejczyk boże jaki to jest dzban..

0

@JimMorrisonFCB W najważniejszych meczach Rafa mógłby grać na 10 ale jest mnóstwo meczów w lidze czy pucharze gdzie spokojnie mogliby siadać na ławie na zmianę i odpoczywać

0

@D10SLEO Tobiasz nie lepszy agent :d

0

@JimMorrisonFCB Wszyscy po trochu w takim klubie gry jest po dziury w nosie a Flick pokazał że jak ma kim to rotuje (środek obrony, Balde Martin, pomoc nawet Lewy Ferran) a skrzydeł się nie da bo nie ma kim. Tutaj poza Nico to nie wiem czy jeszcze jeden by się przydał jakiś słabszy do głębszej rotacji, a trzeba jeszcze pamiętać że kontuzje będą się zdarzać.

0

@Azazel_Pazuzu Nie no niech wygrają punkty ważne

6

Wygrywa Iga z Zheng 6:3 6:3 i awansuje do półfinału IW :)

2

6-3, Iga.

1

@Starrk To było wiadome jakoś musi się odpłacić za pomoc w wyborach

1

@mientusek1407 Bo takie są obecnie przepisy

1

@JordiAlbion Od tej fazy decyduje już tylko losowanie.

0

@krol211 Poważnie? xd

0

@Sysia11 Podwójne dotknięcie

1

Powiedzieć że Atletico oddycha rękawami to nic nie powiedzieć..

0

Vini jak piąte koło u wozu

0

Julek Ty to lepiej nie wrzucaj więcej :P

0

@kuz Jak w 90% meczów

0

Atleti to chyba na karne czeka..

1

@Szmulek Ekipa telewizyjna juz w Płocku pod domem :P

0

Okres czasu u Żewłaka :P

0

Dziadzia połamany :P

2

Ale kocioł tam jest

4

@THunterG99 W tym nowym formacie często będzie się to zdarzać bo jednak na początku grasz z aż 8 różnymi rywalami

1

@Eklerek Ach Ci Brazole niesamowici są pod tym względem :P

0

@Rupert_Haubica Właśnie dlatego dopiero co zmienili tę zasadę.

2

@Kengo Tak to byłaby dobra zmiana, ale dodatkowe mecze to dodatkowa kasa, a o to chodzi w tym biznesie :P

Ewentualnie porobić jeszcze tak zmiany w pucharach żeby te zespoły 17-24 spadały do LE, a z LE do LKE na wzór tego co było przed tym sezonem.

1

@Pawlak1992 Myślę że jednak nie będzie to miało dużego wpływu jasne teraz ranga tego turnieju większa, ale jednak to zbieranina drużyn z całego świata. Zobaczymy też jak podejdą do tego ekipy z Europy czy pojadą tam najmocniejszymi kadrami..

0

@Barcaa12 Tylko przed pierwszym meczem kiedy wybierali tak się nie wydawało.

0

@Mitch_Atleta 100% był to strzał. Chciał wewnętrzną częścią stopy ale totalnie mu zeszła, podanie pewnie zagrałby inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?