adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Teraz to ledwo wybronione..
0
@Criss18Barca Tak się wydaje.
1
Jędrzejczyk boże jaki to jest dzban..
0
@JimMorrisonFCB W najważniejszych meczach Rafa mógłby grać na 10 ale jest mnóstwo meczów w lidze czy pucharze gdzie spokojnie mogliby siadać na ławie na zmianę i odpoczywać
0
@D10SLEO Tobiasz nie lepszy agent :d
0
@JimMorrisonFCB Wszyscy po trochu w takim klubie gry jest po dziury w nosie a Flick pokazał że jak ma kim to rotuje (środek obrony, Balde Martin, pomoc nawet Lewy Ferran) a skrzydeł się nie da bo nie ma kim. Tutaj poza Nico to nie wiem czy jeszcze jeden by się przydał jakiś słabszy do głębszej rotacji, a trzeba jeszcze pamiętać że kontuzje będą się zdarzać.
0
@Azazel_Pazuzu Nie no niech wygrają punkty ważne
6
Wygrywa Iga z Zheng 6:3 6:3 i awansuje do półfinału IW :)
2
6-3, Iga.
1
@Starrk To było wiadome jakoś musi się odpłacić za pomoc w wyborach
1
@mientusek1407 Bo takie są obecnie przepisy
1
@JordiAlbion Od tej fazy decyduje już tylko losowanie.
0
@krol211 Poważnie? xd
0
@Sysia11 Podwójne dotknięcie
1
Powiedzieć że Atletico oddycha rękawami to nic nie powiedzieć..
0
Vini jak piąte koło u wozu
0
Julek Ty to lepiej nie wrzucaj więcej :P
0
@kuz Jak w 90% meczów
0
Atleti to chyba na karne czeka..
1
@Szmulek Ekipa telewizyjna juz w Płocku pod domem :P
0
Okres czasu u Żewłaka :P
0
Dziadzia połamany :P
2
Ale kocioł tam jest
4
@THunterG99 W tym nowym formacie często będzie się to zdarzać bo jednak na początku grasz z aż 8 różnymi rywalami
1
@Eklerek Ach Ci Brazole niesamowici są pod tym względem :P
0
@Rupert_Haubica Właśnie dlatego dopiero co zmienili tę zasadę.
2
@Kengo Tak to byłaby dobra zmiana, ale dodatkowe mecze to dodatkowa kasa, a o to chodzi w tym biznesie :P
Ewentualnie porobić jeszcze tak zmiany w pucharach żeby te zespoły 17-24 spadały do LE, a z LE do LKE na wzór tego co było przed tym sezonem.
1
@Pawlak1992 Myślę że jednak nie będzie to miało dużego wpływu jasne teraz ranga tego turnieju większa, ale jednak to zbieranina drużyn z całego świata. Zobaczymy też jak podejdą do tego ekipy z Europy czy pojadą tam najmocniejszymi kadrami..
0
@Barcaa12 Tylko przed pierwszym meczem kiedy wybierali tak się nie wydawało.
0
@Mitch_Atleta 100% był to strzał. Chciał wewnętrzną częścią stopy ale totalnie mu zeszła, podanie pewnie zagrałby inaczej.