adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xDDDDDDDDDDDDDDD
1
Cubarsi łapa w górze to dla tych co będą liczyć Araujo.
1
@Marian_Pazdzioch Kasa nie śmierdzi.
0
@norbi77 O tym pomyśle można dyskutować czy jest fajny czy nie, ale piłka musi się rozwijać musi przyciągać nowych fanów, a do tego potrzebne będą zmiany by promować ofensywną piłkę i gole..
1
@Kamiloza91 Wyjazd ma być odmienny od strojów domowych i zazwyczaj nie ma nic wspólnego z barwami klubu.
4
Piękny Alvarez
1
@norbi77 To by było zbyt logiczne
0
Słaby ten mecz dwie trzy dobre akcje i tyle
0
Nico to jest Twój czas
1
@mekston Jasne ale jak na niego z ostatnich tygodni to słabiutko
0
Real to powinien być zadowolony że przegrał tylko jedną bramką
1
Mbappe to taki z początku sezonu
0
Alaba fart że był jeszcze Mendy bo inaczej czerwo
1
Rudiger to też niezły młot gdyby w niego nie wjechał to gość z Besitu pewnie sam by się wywalił i nic by z tego nie było
1
@Cule1234 A teraz nie było 6? Tylko oczywiście to był martwy przepis.
0
@Tasde Ameryka słabnie już od lat albo inaczej Chiny rosną szybciej, problemem USA jest to że oni dalej chcieliby być hegemonem, a świat nie stoi w miejscu..
10
@Pedri16Future Obie strony przesadziły takie rozmowy nie powinny odbywać się przy kamerach.
0
@Krzty I tak i nie bo jest też możliwość (obecnie mała) że to zmusi Europę do wzięcia się w końcu do roboty..
6
@blakkudium Wiadomo na chlanie to każdy chętny..
0
@Szakalaka12369 Nie ale druga tura może...
1
@macio_944 Jak na 5 groszy to chyba git :P
0
@Eklerek A inni to po 80 grają? :P
@FCBMati10 Dobra ale jeszcze dużo brakuje jej do perfekcji.
0
@Eklerek Patrząc ile teraz trwa sama gra to 30min ewentualnie 35 jest optymalnie. Zawsze będzie można zwiekszyć jak piłkarze już zrozumieją że symulki, przetrzymawie piłki czy inne triki nic nie dają.
@FCBMati10 Minimalnych spalonych nic nie wyeliminuje to chyba że kiedyś AI, zakładam że chodzi o więcej bramek w meczu bo to będzie promować ofensywnych piłkarzy.
1
@MeAndSwan 3 i 4 to już dawno powinny być, dwójka spoko choć dla mnie osobiście nie potrzebne wolałbym konferencje sędziów po meczu gdzie tłumaczy swoje dycyzje i odpowiada na pytania dzennikarzy, a 1 kompletnie mi nie siedzi.
1
@Kessie Gąsior top
2
@michal26 To raczej nie przejdzie bo jak Putin sie nie zgodzi to Trumpowi zostanie już tylko straszenie wysłaniem amerykańskich wojsk.
0
To Sociedad nawet do tarcia chrzanu sie nie nadaje, dzisiaj oczywiście.
0
Rasizm klasyka Viniego już.
6
@blakkudium Niesamowite że dzisiejsze media nawet z czegoś takiego potrafią zrobić sensację..
0
@Damiain Wiem że nie Twoja ale dalej dziwnie to wygląda po kolejnym średnim/słabym meczu.