0

@MesQueUnClub96 Niektórym by się przydało :P

8

@MesQueUnClub96 Kto pytał?..

1

@Aragorn33 Ładnie to Benjamin załatwił wuj Sam przyjdzie i wyrżnie mu tych okropnych Palestyńczyków..

0

Co ławe ma Atleti dzisiaj :O

1

@tbas Tyle walczyła o powrót żeby takie coś zrobić :P

0

@kamilop Mówiło się coś o 30mln

0

@Who_you_mam Inne zespoły nie są w takiej d*** jak my gdzie musieliśmy sprzedawać co się da bo większość miała/ma jakieś chore pensje, więc z automatu to nie tylko my decydowaliśmy jaka to będzie kwota. Gość wrócił po średnim wypożyczeniu z Valencii i udało się za niego ostatecznie zainkasować około 22mln dlatego że City jest zdesperowane i sypnęło kasą (on nie jest tyle wart). Jasne to drugie 20% źle wygląda ale gdyby było tylko 20% z następnego transferu to już byłby dobry procent.

0

@Who_you_mam Ponad 20mln za placka dla którego i tak nie było miejsca to świetny deal.

1

@takisobiektos Spokojnie może nie ma hawkeye live ale za to jest rozwalony system obowiązkowych turniejów :P

1

Ale sfrajerzylo Napoli

0

@VegetaPolska Klasyka, messanger/fb jest tak popsuty że włamy są notoryczne u moich znajomych praktycznie raz w miesiącu jest taka akcja.

0

@FCB_dimiC Trudno to chwalić a mają tylu dobrych od Serie A

0

@FCB_dimiC No o tym mówię dramat

0

Derby Mediolanu idealnie pokazują ile znaczą dobrzy komentatorzy piłkarscy bo te patałachy z eleven to jest jakiś koszmar, strzał w słupek a oni emocje jakby obrońca podał do bramkarza..

1

Ten Nwaneri to kocik jakiś co miał piłkę to robił coś świetnego a sam gol piękny

1

Inter gra Milan strzela

0

@Eklerek Ale za to na złotej ławce :P

0

@Cvzx Nie

0

50cm od gościa a ci się zastanawiają xd

0

Jest szansa na remis :)

0

Ale konterka xd

1

Ale Mitrut drze jape :d

5

@Comentateiro Patrząc jakie kasztany tam grają to zero zaskoczenia..

0

@Arden To co on ma klauzule dla Leganes :P

0

@Aragorn33 W Chinach otwierają szampany :P

0

@Pressinho NIe ma nowych drużyn w Europie, więc logiczne że te najlepsze dalej na siebie trafią i zaskoczę Cię w następnych latach też tak będzie.

0

@Bobo25 Mimo wszystko będzie mu bardzo trudno sam Yamal z którym gra i w klubie i w kadrze zawsze będzie przed nim..
@priest9999 + w tamtych sytuacjach nie było dużego gracza z przodu w Chorwacji i nawet w tej ostatniej Hiszpanii.

2

@HypeR Bardzo małe szanse takich zawodników świat piłkarski nie potrafi docenić liczy się rozgłos gole i asysty..

4

@trolownik Mimo wszystko nie widzę tego że któraś z tych ekip pokonuje PSG/Benficę

5

@MesQueUnClub_87 Jeszcze kiedyś to dało się wytłumaczyć że robią presję na bocznym ale teraz przy varze to wyjdzie czy był czy nie, nie trzeba tej ręki podnosić..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?