adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Niektórym by się przydało :P
8
@MesQueUnClub96 Kto pytał?..
1
@Aragorn33 Ładnie to Benjamin załatwił wuj Sam przyjdzie i wyrżnie mu tych okropnych Palestyńczyków..
0
Co ławe ma Atleti dzisiaj :O
1
@tbas Tyle walczyła o powrót żeby takie coś zrobić :P
0
@kamilop Mówiło się coś o 30mln
0
@Who_you_mam Inne zespoły nie są w takiej d*** jak my gdzie musieliśmy sprzedawać co się da bo większość miała/ma jakieś chore pensje, więc z automatu to nie tylko my decydowaliśmy jaka to będzie kwota. Gość wrócił po średnim wypożyczeniu z Valencii i udało się za niego ostatecznie zainkasować około 22mln dlatego że City jest zdesperowane i sypnęło kasą (on nie jest tyle wart). Jasne to drugie 20% źle wygląda ale gdyby było tylko 20% z następnego transferu to już byłby dobry procent.
0
@Who_you_mam Ponad 20mln za placka dla którego i tak nie było miejsca to świetny deal.
1
@takisobiektos Spokojnie może nie ma hawkeye live ale za to jest rozwalony system obowiązkowych turniejów :P
1
Ale sfrajerzylo Napoli
0
@VegetaPolska Klasyka, messanger/fb jest tak popsuty że włamy są notoryczne u moich znajomych praktycznie raz w miesiącu jest taka akcja.
0
@FCB_dimiC Trudno to chwalić a mają tylu dobrych od Serie A
0
@FCB_dimiC No o tym mówię dramat
0
Derby Mediolanu idealnie pokazują ile znaczą dobrzy komentatorzy piłkarscy bo te patałachy z eleven to jest jakiś koszmar, strzał w słupek a oni emocje jakby obrońca podał do bramkarza..
1
Ten Nwaneri to kocik jakiś co miał piłkę to robił coś świetnego a sam gol piękny
1
Inter gra Milan strzela
0
@Eklerek Ale za to na złotej ławce :P
0
@Cvzx Nie
0
50cm od gościa a ci się zastanawiają xd
0
Jest szansa na remis :)
0
Ale konterka xd
1
Ale Mitrut drze jape :d
5
@Comentateiro Patrząc jakie kasztany tam grają to zero zaskoczenia..
0
@Arden To co on ma klauzule dla Leganes :P
0
@Aragorn33 W Chinach otwierają szampany :P
0
@Pressinho NIe ma nowych drużyn w Europie, więc logiczne że te najlepsze dalej na siebie trafią i zaskoczę Cię w następnych latach też tak będzie.
0
@Bobo25 Mimo wszystko będzie mu bardzo trudno sam Yamal z którym gra i w klubie i w kadrze zawsze będzie przed nim..
@priest9999 + w tamtych sytuacjach nie było dużego gracza z przodu w Chorwacji i nawet w tej ostatniej Hiszpanii.
2
@HypeR Bardzo małe szanse takich zawodników świat piłkarski nie potrafi docenić liczy się rozgłos gole i asysty..
4
@trolownik Mimo wszystko nie widzę tego że któraś z tych ekip pokonuje PSG/Benficę
5
@MesQueUnClub_87 Jeszcze kiedyś to dało się wytłumaczyć że robią presję na bocznym ale teraz przy varze to wyjdzie czy był czy nie, nie trzeba tej ręki podnosić..