0

@SinMistico Albo 5 razy wyjaśnić rywala że aż miło na tym to polega

1

Ropzik się zamienił w Donka dzisiaj ;:P

1

@Krzysztof1987 Tak ale to sekret.

0

@michal26 Camp Nou będzie otawrte dużo wcześniej przed trzecią trybuną i dachem :P

0

@BarcaFan20048989 Oczywiście przy dzisiejszym natłoku meczów to jest konieczność kto wie czy nawet nie do 16.

0

@norbi77 Według tego co czytałem wczoraj to piłka dawno zagrana nie ma mowy o karnym :P

4

Nie, to fejk musi być na 100%/

0

@Bobo25 Czy ja wiem gra tak od 15 lat raczej wszyscy już się przyzwyczaili :p

0

Raczej spalonego nie było

0

@Xxxbarca4ever Jednym słowem piłkarze xd

0

W głowę powiadacie komentatorzy? xdd

0

@michal26 No właśnie jakieś nieznane jaśki na taki mecz :P

1

Piłkarze do siatki a siatka do jeziora :P

1

Ale to z pierwszej musisz Julek

0

Piłkarze (wszyscy) to są takie pi*** normalny faul a ten się zwija jakby mu nogę urwało..

2

@Outlook Za stempel nie ma za bardzo innego wyjścia

0

Pewnie 1-0

0

Stempel w polu karnym?

2

Potężny Ląglę

1

@MesQueUnClub96 Teraz na 100 99 przegra :P

1

Ale punkt

3

@MesQueUnClub96 Andy miał bajkowe bez porównania..

1

@nabial Marca akurat potrafi w okładki :P

0

@kanver_ Jak sprawdzasz asysty 2 stopnia bo ja chyba ślepy? :P

0

Czy Dembele się kiedyś zatrzyma?!..

0

@WolfXpS Bo nie ma tam 3/4 Europy to jak cokolwiek może się tam rozstrzygać. Superliga? Przecież to jest bardziej towarzyski turniej porównywalny z amerykańskim tourne gdzie to do Superligi/LM...

1

@Gacek5 Przepisanie z transfermarkt gdzie liczą z błędami to nie wiem czy odwalenie roboty czy bardziej fuszera :P

0

@WolfXpS Kompletnie nieistotny turniej nie będzie miał większego wpływu na złotą piłkę.

5

@Konradowskyy Niczym politycy to jedna sekta która myśli tylko jak wsadzić swoich rywali, a samemu nakraść tak żeby społeczeństwo się nie przyczepiło ot taki zawód..

2

Chyba półfinalistę

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?