1

@Colon Był tu taki co prawie miał takie zdolności :P

0

@Witekk10 No chyba nie :P

1

@MarioVeB! I cyk 1-2 i po mistrzu

1

@KamQiX Okoń :P

13

@TR3YWAY Gramy taką padake na wyjazdach że na pewno nie będzie takich zmian

0

@daniel32778 Całe zero :P

0

@daniel32778 Stary wiesz ile ja w ostatnim roku wygrałem rzeczy dzięki nim :)

8

@deyna2018 Kurcze co czytam Twoje komentarze(prawie wszystkie) to mam przez chwile taki "lag mózg" o czym ta osoba pisze :)

0

@wyrek Wygląda obiecująco :)

1

@AmigoBlancos i znowu to samo :(

0

@A4ron Ja bym się zdziwił jakby Legia wygrała

0

@damianex10 potężne DUDELANGEEE :)

2

@nammah Ale widziałeś więcej meczów niż ten ostatni?

0

@FanBarcy22 w tej edycji nie ma takiej szansy

0

@Zip Czyli już są coraz bliżej stworzenia osobnych nagród dla każdej formacji :P

5

A więc jednak w 1/8 zagramy z Hiszpanią :P

0

@Robert_Kubica A teraz był? (:

1

ale zapakował :OOOOOOOOOOOO

1

@ArterkHD W tvp jest takie klasyczne ale bardzo dobre no i Robercik ostatnio mega :P

0

0 strzałów na bramke :)

0

0

@snoopdegie Ale chyba tego środkowego członu to się nie używa

1

Gana? Jaka Gana Szpaku :/

0

I znowu Grzesiu :)

1

@Daro-GucioFcB kare ma ...............

0

@DonMatteo901 Żadna nowość

0

Milito czy Militao?

0

Tuchel widzę też magiczna guma :P

0

@sebasek99 żeby tylko nie skończyło się jak rok temu

0

@NeroTFP A obecnie toczy się mecz naszego prawdopodobnego rywala w 1/8 finałów :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?