adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon Był tu taki co prawie miał takie zdolności :P
0
@Witekk10 No chyba nie :P
1
@MarioVeB! I cyk 1-2 i po mistrzu
1
@KamQiX Okoń :P
13
@TR3YWAY Gramy taką padake na wyjazdach że na pewno nie będzie takich zmian
0
@daniel32778 Całe zero :P
0
@daniel32778 Stary wiesz ile ja w ostatnim roku wygrałem rzeczy dzięki nim :)
8
@deyna2018 Kurcze co czytam Twoje komentarze(prawie wszystkie) to mam przez chwile taki "lag mózg" o czym ta osoba pisze :)
0
@wyrek Wygląda obiecująco :)
1
@AmigoBlancos i znowu to samo :(
0
@A4ron Ja bym się zdziwił jakby Legia wygrała
0
@damianex10 potężne DUDELANGEEE :)
2
@nammah Ale widziałeś więcej meczów niż ten ostatni?
0
@FanBarcy22 w tej edycji nie ma takiej szansy
0
@Zip Czyli już są coraz bliżej stworzenia osobnych nagród dla każdej formacji :P
5
A więc jednak w 1/8 zagramy z Hiszpanią :P
0
@Robert_Kubica A teraz był? (:
1
ale zapakował :OOOOOOOOOOOO
1
@ArterkHD W tvp jest takie klasyczne ale bardzo dobre no i Robercik ostatnio mega :P
0
0 strzałów na bramke :)
0
@AmigoBlancos mocne
0
@snoopdegie Ale chyba tego środkowego członu to się nie używa
1
Gana? Jaka Gana Szpaku :/
0
I znowu Grzesiu :)
1
@Daro-GucioFcB kare ma ...............
0
@DonMatteo901 Żadna nowość
0
Milito czy Militao?
0
Tuchel widzę też magiczna guma :P
0
@sebasek99 żeby tylko nie skończyło się jak rok temu
0
@NeroTFP A obecnie toczy się mecz naszego prawdopodobnego rywala w 1/8 finałów :/