adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Bo polsat pokazuje mecze Polaków na pierwszym kanale we wtorek Napoli a w środę Bayern (gdzie są takie mecze jak Juve-Atleti czy PSG- RM):/
0
Hajto robi dymy
24
@Volk W sumie to ostatni mecz w Barcelonie grał 25 maja to już 4 miesiąc leci :/
0
Za takie faule nie miało być czerwonych kartek?
0
@LODOMIR Spokojnie :P
0
Liverpool to chyba ten sezon :P
0
Neymarek ale zapakował
0
@Volk Bo to jest reklama wiesz co to takiego reklama?
0
@Encore A Cold w Faze
2
Krychowiak kolejna bramka w Rosji :O
0
@Pawlak1992 A skład nie jest jakiś najgorszy nie wiem co z nimi sie dzieje :/
8
@Pawlak1992 Tak mógłby, przepisy sie ostatnio zmieniły
0
@4drian0 Gdy twitch wejdzie za mocno :P
2
@ściah Na mś wystraczyło a będą tam podobne ekipy ;)
0
@Kvothe07 jest bo widzialem
1
@maleta009 zgadza sie nie jest to najmocniejszy sklad
0
@Thoms94 Co jak co ale akurat pod tym względem to Camp Nou jest daleko z tyłu :/
2
@NeroTFP Zaytsev i forma to ostatnimi czasy nie idzie w parze :P
0
@NeroTFP Taki Gortat by sie sprawdził? :P
7
@Rewolucja123 To nie był tryplet.
2
@sewciu50 A nawet już jutro :)
0
@Terabajt Czy ja wiem, jadąc 4-5 zestawieniem chyba brali to pod uwage
0
@Chwytliwy Jak może nie podołać jak tutaj większość chciała żeby on ciągnął grę w półfinale LM.
0
@MatiVEB25 Już po, trenował w Arłamowie ale trener uznał że nie jest jeszcze w 100% gotowy :P
0
Nasi strzelajo :P
0
@Patriskos Bo to pierwszy raz pff
1
@Encore A to nie było w sobote :)
2
Sterling to jest niesamowita bestia :O
1
@MESSIah16 Mając taką pakę jak teraz ma Ronaldo to na spokojnie :P
0
@Messibestplayerintheworld Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii