0

@Rewolucja123 W MIBR też kolorowo nie jest grają z trenerem

0

@Rewolucja123 Jestem w szoku myślałem że jednak myszy dadzą rade

0

@damiano996 I tak największym problemem jest przyjęcie bez tego nie możemy grać pierwszym tempem i potem już zostaje tylko Malwina i Natalia a to trochę mało.

0

Bez komentarza :(

0

@Criss18Barca Owszem widać że nie jest to jego "dyscyplina" ale nie jest najgorzej :P

1

@TR3YWAY Straszne

0

@Odesseiron Pisał rano że będzie wieczorem :)

0

@AmigoBlancos Raczej tylko siebie wprowadziłeś w błąd :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@neymarcin @AmigoBlancos Co wy gadacie? Jeśli Ajax awansuje to będzie w drugim koszyku. Nie ma to jak kogoś pouczać a samemu nie wiedzieć :/

0

@Grzesior667 Już widze jak 16-latek ciągnie gre w półfinale LM z City

0

@tristan87 Przed meczem z Bilbao też słyszałem że nie padnie a po meczu wiemy co było

1

@kewin Ciekawe wyniki :P
Real Madryt 7-5 Man City
Real Madryt 5-2 Barcelona

0

@Rewolucja123 Do legend to jeszcze im daleko :P

5

Po Ansu widać że piłka mu nie przeszkadza :)

1

Nie ma varu we Włoszech?

0

@YouShouldListenToMe W tym biznesie nie da sie być na plus ::P

2

@cescblaugrana95 Bardziej "barcelońskie" od Barcelony to jest teraz większość klubów :/

0

@Transu96 Trzeba chyba Jote wymienić :)

0

@Rewolucja123 Przyjacielu tu jest tak mało fanów cs'a że chyba ta reklama nie ma dużego sensu :)

0

@Rewolucja123 To jak ktoś śledzi majora i nie odwiedza hltv to mu współczuje :P

0

Sancho kocham tego gościa :P

0

@NeroTFP Janek Nowakowski :)

0

@NeroTFP Janek nie lubi tego :P

0

@Rewolucja123 bo1 zawsze jest losowe a do tego ruscy zawsze sa dobrze przygotowani na majora :P

0

@Rewolucja123 I sie porobiło :O

0

@sidzej A sama to robisz :P

0

@Rewolucja123 W sumie nic to nie da bo obie awansuja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?