adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 W MIBR też kolorowo nie jest grają z trenerem
0
@Rewolucja123 Jestem w szoku myślałem że jednak myszy dadzą rade
0
@damiano996 I tak największym problemem jest przyjęcie bez tego nie możemy grać pierwszym tempem i potem już zostaje tylko Malwina i Natalia a to trochę mało.
0
Bez komentarza :(
0
@Criss18Barca Owszem widać że nie jest to jego "dyscyplina" ale nie jest najgorzej :P
1
@TR3YWAY Straszne
0
@Odesseiron Pisał rano że będzie wieczorem :)
0
@AmigoBlancos Raczej tylko siebie wprowadziłeś w błąd :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@neymarcin @AmigoBlancos Co wy gadacie? Jeśli Ajax awansuje to będzie w drugim koszyku. Nie ma to jak kogoś pouczać a samemu nie wiedzieć :/
0
@Grzesior667 Już widze jak 16-latek ciągnie gre w półfinale LM z City
0
@tristan87 Przed meczem z Bilbao też słyszałem że nie padnie a po meczu wiemy co było
1
@kewin Ciekawe wyniki :P
Real Madryt 7-5 Man City
Real Madryt 5-2 Barcelona
0
@Rewolucja123 Do legend to jeszcze im daleko :P
5
Po Ansu widać że piłka mu nie przeszkadza :)
1
Nie ma varu we Włoszech?
0
@YouShouldListenToMe W tym biznesie nie da sie być na plus ::P
2
@cescblaugrana95 Bardziej "barcelońskie" od Barcelony to jest teraz większość klubów :/
0
@Transu96 Trzeba chyba Jote wymienić :)
0
@Rewolucja123 Przyjacielu tu jest tak mało fanów cs'a że chyba ta reklama nie ma dużego sensu :)
0
@Rewolucja123 To jak ktoś śledzi majora i nie odwiedza hltv to mu współczuje :P
0
Sancho kocham tego gościa :P
0
@NeroTFP Janek Nowakowski :)
0
@NeroTFP Janek nie lubi tego :P
0
@Rewolucja123 bo1 zawsze jest losowe a do tego ruscy zawsze sa dobrze przygotowani na majora :P
0
@Rewolucja123 I sie porobiło :O
0
@sidzej A sama to robisz :P
0
@Rewolucja123 W sumie nic to nie da bo obie awansuja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bartas7VeB ten