adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Thoms94 będziesz miał tyle ile już zdobyłeś
0
@kamilo0066 To Ty chyba mało siatkówki widziałeś :)
0
Którym garniturem przyjechaly Stany na te mistrzostwa?
0
@Wilczeq Ja mam ale raczej nie chcesz tego wiedziec ;)
0
@bartoszekkk Idzie petarda :P
0
@banann16 bo turniej igrzysk olimpijskich to równocześnie mś do lat 23 dlatego tak to wygląda
2
@krzychu1526 Anglia umocniła sie na pierwszym miejscu pod względem wszystkiego, włoska idzie do góry a hiszpańska powoli spada :(
0
@barca__rządzi Z drugiej strony patrz z kim oni grali zespoły z miejsc 17-20 (łacznie mają 3 punkty po 9 spotkaniach) i to dwa mecze u siebie w najmocniejszym składzie
0
@Rewolucja123 gg map pool Crazy niewystarczający na pojedynki bo3 :/
0
@Rewolucja123 W tym skladzie nie ma szans
0
@Rewolucja123 Crazy łatwo :)
0
@marcin000019 U mnie sie poprawiła ale nie wiem od jakich czynników to zależy :P
0
@Rewolucja123 Crazy TL G2 #łatwo :P
0
@marcin000019 Ja tak mam będzie gitara :)
0
@Rewolucja123 Ale to był mecz :)
3
I ten gracz Napoli który pokazywał że leży zawodnik Juve xDDD
0
@mesi8191 Niee, tylko ban
0
@marcin000019 Wszystko zależy jak potrafisz grać :P
0
@Naturopata Bardziej temperatury ale ok :)
0
@Mateusz97M Bayern już czeka :P
0
@Cvzx taka moda za chwile pewnie dostanie nerfa i wszyscy będą grali ak :)
0
@Cvzx cena spadła plus ostatnio każdy grał z augiem i sie juz przyzwyczaili do scope'a i do tego tak ogólnie to bardzo dobra broń :)
0
@Ghotti Jaki jest sens porównywać ludność jak w polskich klubach nie grają Polacy :P
0
#fpl
Kogo kupujecie za Martiala bo widze że wypada na 2 tygodnie? :P
0
@barcelonaLM tak na serio to pamiętasz sytuacje jak Real grał z Legią ludzie zabijali sie o bilety, podoba sytuacja
0
@Rewolucja123 Odbijali A kiedy bombka pykała sobie na B :)
1
@SHIBA 256 średnia :))
0
@mrboom nie, ale widac ze juz sie nie zabijaly o kazda pilke
5
Legia powinna dostac takie kary finansowe ze kolejne 30 spotkan graliby bez kibicow dramat :(
0
@Pawelec7 I teraz kogo za niego :O