0

@Colon 0,82 :P

0

Dramatyczna kolejka w fplu :/

0

@szkutnik91 a mówili gdzie oni wszyscy sie pomieszczą w podstawowej 11

3

@Coutinho007 Oszukał nas!!!!

1

@kamiVeB takie jak kiedyś Xavi czy Iniesta do Alvesa, nawet to "defensywne Atleti Simeone" gra taką piękna piłke ehhhh

0

@sebasek99 może ktoś nie zagra :/

3

@Ibra9PSP kurcze a dzisiaj czytałem że jest to jedyny użytkownik który nie prowokuje :/

2

@snoopdegie "..nie prowokuje.." ciekawe :P

0

@4drian0 Antoś

3

@Kcprlxx koledze raczej chodziło o fpl :P

0

@kulek22 Ciężko sie nie zgodzić a w Gdańsku grał tak na 70% to nie był jego max :P

1

Barcelona w strefie spadkowej :/

0

@Encore Atletico pewne 1:0 :P

2

@Criss18Barca Za to polska jest coraz słabsza :d

0

@Criss18Barca Małe szanse ale zawsze :P

0

@Krzychu1899 ale on nie mówi o jutrzejszym meczu :P

0

@Ghandi On to chyba cały czas ma jakieś problemy tylko sie czyta ze policja areszt jakieś bójki

1

#fpl
Kogo dajecie na kapitana w 2 kolejce? :P

0

@PatrychoO No szukają właśnie :P

4

Ale było tak widać że on nie ma pojęcia jak ma strzelić tego karnego :P

1

@FafitFCB Ta hiszpańska też fajna

0

@Olo1234 #MuremZaNeymarem
#NeymarZaMurem

0

@RonaldoR9 Kurcze ten Martial kusi ale nie mam na niego kasy

2

@NeroTFP Ale będzie oglądane :P

0

@student97r Trzeba odpowiedzieć Anglikom za poprzedni sezon :)

0

@format1977 Ja go nie lubie :P

0

@neymarjr_143 ale dzisiaj był niezły ogień :P

1

@kenneth99 Ty dzisiaj też jedziesz bo bandzie :d

2

@XBlairrX Wszyscy już widzieli, nawet już był przeanalizowany także ten

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?