adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBeSeM ale po pierwszym meczu nikt nie powie ze to bylo łatwo i przyjemnie
0
@FCBeSeM Legia i tak już się ośmieszyła oni z amatorami to powinni łatwo w dwumeczu 5,6-0 wygrać
0
uuu chyba manita idzie
1
te stroje to mogli lepiej dobrać :/
0
łatwo xDDDD
0
@Mesi12 niestety już było
0
@IronSanHybrid teraz na powtórce w polsacie sport ładnie widać ze prawa noga obrońcy ewidentnie szuka kontaktu
0
@IronSanHybrid wydawało sie że ta noga obrońcy tak jakby troche mu uciekała ale nie wiem :/
0
@IronSanHybrid Dla mnie był ale chyba przed polem karnym
0
Co Panowie był faul? Moim zdaniem był
0
@Encore szkoda że nie musi szukać tutaj materiału do swoich filmików na których robi kase :(
0
@Commando Ciekawe czy to kasa którą płacimy jest zawsze taka dobra ze zawodnik woli siedzieć niz iść do słabszego klubu i grac czy to "marka" klubu jest tym czynnikiem cy cos innego
0
@Krystian_mix polsat ma prawa
0
@Norkusik zakładając że Neymar przyjdzie to Malcom musi odejść i masz 5 jedna kontuzja i już nie ma czym szaleć
2
@jedrek7000 ta od 10 lat już tam lecą i zawsze jest że do 2020 potem 2024 a za chwile do 2030 itd, a pierwszy i tak bedzie Elon :)
1
@NeroTFP Jak one to chyba pierwszy raz grały w siatkówke masakra :/
0
@PanRol bardziej z polskiego :)
0
@mikiiki ostatnio nie zawsze to działa :)
6
@tomFCB Liverpool nic nie zablokował, takie były przepisy
3
"Tylko jedna osoba będzie wspominała ten mecz z opowieści-Vital Heynen" :)
0
@jedrek7000 to by pewnie poleciał w trakcie sezonu
0
@michal26 uuu trochę popłynąłeś siatkarze w Zakopanem jak będą w top formie to są jeszcze półkę wyżej niż Ci tutaj, Vital pracuje planując wszystko dużo wcześniej i skład na kwalifikacje już ma dawno
4
@IronSanHybrid przed IO mamy jeszcze ME Puchar świata i następną LN
11
Jest i Giba :)
0
@Jonyx Leona można porównywać chyba tylko z N’Gapethem
0
@Piorun Spokojnie będzie okazja mam nadzieje że już na ME w finale :)
1
@myscooter myśle że na ME Bednorz, Popiwczak,Huber czy Komenda jak najbardziej tak :)
0
@Suzu Kwolek i Muzaj kadra jest już dawno zamknięta
0
@bartoszekkk prawda
1
@TonySoprano nigdy nie jest za późno :)