0

@FCBeSeM ale po pierwszym meczu nikt nie powie ze to bylo łatwo i przyjemnie

0

@FCBeSeM Legia i tak już się ośmieszyła oni z amatorami to powinni łatwo w dwumeczu 5,6-0 wygrać

0

uuu chyba manita idzie

1

te stroje to mogli lepiej dobrać :/

0

łatwo xDDDD

0

@Mesi12 niestety już było

0

@IronSanHybrid teraz na powtórce w polsacie sport ładnie widać ze prawa noga obrońcy ewidentnie szuka kontaktu

0

@IronSanHybrid wydawało sie że ta noga obrońcy tak jakby troche mu uciekała ale nie wiem :/

0

@IronSanHybrid Dla mnie był ale chyba przed polem karnym

0

Co Panowie był faul? Moim zdaniem był

0

@Encore szkoda że nie musi szukać tutaj materiału do swoich filmików na których robi kase :(

0

@Commando Ciekawe czy to kasa którą płacimy jest zawsze taka dobra ze zawodnik woli siedzieć niz iść do słabszego klubu i grac czy to "marka" klubu jest tym czynnikiem cy cos innego

0

@Krystian_mix polsat ma prawa

0

@Norkusik zakładając że Neymar przyjdzie to Malcom musi odejść i masz 5 jedna kontuzja i już nie ma czym szaleć

2

@jedrek7000 ta od 10 lat już tam lecą i zawsze jest że do 2020 potem 2024 a za chwile do 2030 itd, a pierwszy i tak bedzie Elon :)

1

@NeroTFP Jak one to chyba pierwszy raz grały w siatkówke masakra :/

0

@PanRol bardziej z polskiego :)

0

@mikiiki ostatnio nie zawsze to działa :)

6

@tomFCB Liverpool nic nie zablokował, takie były przepisy

3

"Tylko jedna osoba będzie wspominała ten mecz z opowieści-Vital Heynen" :)

0

@jedrek7000 to by pewnie poleciał w trakcie sezonu

0

@michal26 uuu trochę popłynąłeś siatkarze w Zakopanem jak będą w top formie to są jeszcze półkę wyżej niż Ci tutaj, Vital pracuje planując wszystko dużo wcześniej i skład na kwalifikacje już ma dawno

4

@IronSanHybrid przed IO mamy jeszcze ME Puchar świata i następną LN

11

Jest i Giba :)

0

@Jonyx Leona można porównywać chyba tylko z N’Gapethem

0

@Piorun Spokojnie będzie okazja mam nadzieje że już na ME w finale :)

1

@myscooter myśle że na ME Bednorz, Popiwczak,Huber czy Komenda jak najbardziej tak :)

0

@Suzu Kwolek i Muzaj kadra jest już dawno zamknięta

0

@bartoszekkk prawda

1

@TonySoprano nigdy nie jest za późno :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?