adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PeteR10 gdyby nie chciał to przegrałby mecz z Włochami i jeszcze jeden inny i by nie pojechali, zabierze tych co nie pojada na kwali do Gdańska i jednego dwóch z drużyny na kwli który i tak bedzie miał małe szanse na gre
1
@michal26 z tym Iranem to jeszcze kto wie bo mówi sie że mogą nie dostać wiz do Stanów :/
1
@MarioVeB! o przyjacielu na Lidze Narodów i Pucharze Świata też sie zdobywa medale i punkty do rankingu więc nie ma czegoś takiego że turniej jest nieważny
0
@Encore spokojnie już niedługo :)
0
@Suzu a zagrał najmniej minut od lat :/
0
@Michalowsky99 niesamowity jest pod tym względem :)
0
@Kapitan hawk czemu tak uważasz? :p
1
@VamosRakieta kto wie może takie jest założenie :P
0
@MrShakira nie ale średnio im zależy na final six jak większości w tym sezonie
0
@Kamiloza91 Bale z Firmino :*
0
@viscajasiek ostatnie sezony pokazały ze to nie ma żadnego znaczenia paradoksalnie to chyba lepiej zeby cały czas byla presja
0
@wachaFCB ale to chyba netto?
1
@Coutinho007 jak odpali to pewnie kilka bo zaraz kupi ktoś większy
0
@Witekk10 spokojnie czas pokaże :P
0
@D44H mądrego to aż miło posłuchać :*
0
@D44H tak samo decyzje podejmował po ćwierćfinałach lm potem półfinałach lm potem po lidze narodów i tak w kółko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Solimalhio 500mln w Realu to i tak nie dużo :P
0
@michal26 może ale Leon ma też świetne przyjęcie troche szkoda by było tego elementu, do tego jest jeszcze Konarski także jakoś źle z tym naszym atakiem nie jest :P
0
@michal26 Huber świetnie gra jak do tej pory ale na kwali racczej nie pojedzie licze na powołanie na ME :)
0
@michal26 Kwolo i Śliwka to ta sama "pozycja" więc tylko jeden z nich a o ofensywnego przyjmującego za Leonem walczy Bednorz z Szalupą i ten drugi obecnie ma wieksze szanse :P
ps środek to raczej formalność Kochan Bieniu i Pit :)
2
@Kredon a zaraz za nimi jeszcze Paweł Halaba, Bartłomiej Lipiński, Piotr Łukasik, Kamil Semeniuk czy Rafał Szymura
1
@student97r a najlepsze jest to że mamy kolejne roczniki które też grają świetnie
0
@blaugrana1980 dobrze że wiedziałem co wybrać :)
0
@Bernard777 camp nou pod względem dopingu nigdy nie był w czołówce raczej piknik
0
@NeroTFP to jest właśnie siatkówka :)
0
@JaSzymon Szymuś spokojnie, nie szukaj problemów
0
@Zieliniak chciałbym w to wierzyć :/
0
@kamilop skład jest raczej znany jeśli wszyscy będą zdrowi to tak tak napisał @NeroTFP
0
@Andi18 tak, liga narodów