0

@PeteR10 gdyby nie chciał to przegrałby mecz z Włochami i jeszcze jeden inny i by nie pojechali, zabierze tych co nie pojada na kwali do Gdańska i jednego dwóch z drużyny na kwli który i tak bedzie miał małe szanse na gre

1

@michal26 z tym Iranem to jeszcze kto wie bo mówi sie że mogą nie dostać wiz do Stanów :/

1

@MarioVeB! o przyjacielu na Lidze Narodów i Pucharze Świata też sie zdobywa medale i punkty do rankingu więc nie ma czegoś takiego że turniej jest nieważny

0

@Encore spokojnie już niedługo :)

0

@Suzu a zagrał najmniej minut od lat :/

0

@Michalowsky99 niesamowity jest pod tym względem :)

0

@Kapitan hawk czemu tak uważasz? :p

1

@VamosRakieta kto wie może takie jest założenie :P

0

@MrShakira nie ale średnio im zależy na final six jak większości w tym sezonie

0

@Kamiloza91 Bale z Firmino :*

0

@viscajasiek ostatnie sezony pokazały ze to nie ma żadnego znaczenia paradoksalnie to chyba lepiej zeby cały czas byla presja

0

@wachaFCB ale to chyba netto?

1

@Coutinho007 jak odpali to pewnie kilka bo zaraz kupi ktoś większy

0

@Witekk10 spokojnie czas pokaże :P

0

@D44H mądrego to aż miło posłuchać :*

0

@D44H tak samo decyzje podejmował po ćwierćfinałach lm potem półfinałach lm potem po lidze narodów i tak w kółko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Solimalhio 500mln w Realu to i tak nie dużo :P

0

@michal26 może ale Leon ma też świetne przyjęcie troche szkoda by było tego elementu, do tego jest jeszcze Konarski także jakoś źle z tym naszym atakiem nie jest :P

0

@michal26 Huber świetnie gra jak do tej pory ale na kwali racczej nie pojedzie licze na powołanie na ME :)

0

@michal26 Kwolo i Śliwka to ta sama "pozycja" więc tylko jeden z nich a o ofensywnego przyjmującego za Leonem walczy Bednorz z Szalupą i ten drugi obecnie ma wieksze szanse :P
ps środek to raczej formalność Kochan Bieniu i Pit :)

2

@Kredon a zaraz za nimi jeszcze Paweł Halaba, Bartłomiej Lipiński, Piotr Łukasik, Kamil Semeniuk czy Rafał Szymura

1

@student97r a najlepsze jest to że mamy kolejne roczniki które też grają świetnie

0

@blaugrana1980 dobrze że wiedziałem co wybrać :)

0

@Bernard777 camp nou pod względem dopingu nigdy nie był w czołówce raczej piknik

0

@NeroTFP to jest właśnie siatkówka :)

0

@JaSzymon Szymuś spokojnie, nie szukaj problemów

0

@Zieliniak chciałbym w to wierzyć :/

0

@kamilop skład jest raczej znany jeśli wszyscy będą zdrowi to tak tak napisał @NeroTFP

0

@Andi18 tak, liga narodów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?