adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zadafcb Skąd wiesz ile osób by oglądało w otwartej telewizji?
0
@krzychu1526 To jest dramat :(
0
@MarioVeB! nie no kibice siatkówki na ogół są normalni wiadomo są wyjątki :P
0
@MarioVeB! ciężko będzie Kubiak na co dzień gra w Japonii :p
2
@Cou7_ley zawsze tak było na IO
1
No Żewłakow nareszcie obudził sie :P
0
@PJ1985 myśle że to byłby świetny ruch
0
@Grichon no chyba nie skoro awansują tylko zwycięzcy grup i najlepsza drużyna z 2 miejsc troche poleciałeś
2
@seba1324 pewnie jak zaczynał eliminacje to miał a ze turniej jest później to ciężko mieć zawsze te 21 lat :P
2
@adamek1910 i co z tego jest w pracy i wymaga sie pełnego profesjonalizmu a z tą wiedzą to może być różnie
2
Szpakowski kończ pan bo tego sie nie da słuchać
0
gdzie jest jakiś pressing
0
@Kredon nic nowego w tej dyscyplinie :/
0
@Aerox Spokojnie Florek to jeszcze na plus wyjdzie :P
1
@Kubox W sumie tak wygląda cała siatkówka tam powyżej 3 lat w jednym klubie to już jest coś :)
0
@AmigoBlancos " jako ukryta opcja Madrycka" dobre dobre :P
1
@BarcaInfo Gościu próbuje sie "wybić" na błędach obecnego zarządu :/
5
@Michael_20 Nienawidzę jak ludzie którzy nie mają o czymś pojęcia wypowiadają się na dany temat :(
1
Bale chyba ma jakieś ważne turnieje golfa za rok bo chyba nie chce jechać na ME :)
0
@BaroPodertos powiedz to Kowalczykowi
2
@Cartey No jak Ty bierzesz na poważnie teksty tego użytkownika to pozdrawiam
1
i w trybuny to mi sie podoba xD
0
@MarioVeB! wszystko zostało wyjaśnione, dostał kare, temat zamknięty
2
@Cariones ta a szczególnie jak taki mecz trwa 6-7h :P
3
@Barca25 Mocny Real jest potrzebny Barcelonie
0
@FanBarcy22 *Nadal
2
było już -10mln to teraz tak z +20mln :p
0
@MarioVeB! to prawda, a szkoda bo chciałem ten skład zobaczyć w lidze mistrzów :/
0
@MarioVeB! Jednego z czołowych graczy już sprzedali :p
0
@ViscaBarca123 jest moc :P