2

@zadafcb Skąd wiesz ile osób by oglądało w otwartej telewizji?

0

@krzychu1526 To jest dramat :(

0

@MarioVeB! nie no kibice siatkówki na ogół są normalni wiadomo są wyjątki :P

0

@MarioVeB! ciężko będzie Kubiak na co dzień gra w Japonii :p

2

@Cou7_ley zawsze tak było na IO

1

No Żewłakow nareszcie obudził sie :P

0

@PJ1985 myśle że to byłby świetny ruch

0

@Grichon no chyba nie skoro awansują tylko zwycięzcy grup i najlepsza drużyna z 2 miejsc troche poleciałeś

2

@seba1324 pewnie jak zaczynał eliminacje to miał a ze turniej jest później to ciężko mieć zawsze te 21 lat :P

2

@adamek1910 i co z tego jest w pracy i wymaga sie pełnego profesjonalizmu a z tą wiedzą to może być różnie

2

Szpakowski kończ pan bo tego sie nie da słuchać

0

gdzie jest jakiś pressing

0

@Kredon nic nowego w tej dyscyplinie :/

0

@Aerox Spokojnie Florek to jeszcze na plus wyjdzie :P

1

@Kubox W sumie tak wygląda cała siatkówka tam powyżej 3 lat w jednym klubie to już jest coś :)

0

@AmigoBlancos " jako ukryta opcja Madrycka" dobre dobre :P

1

@BarcaInfo Gościu próbuje sie "wybić" na błędach obecnego zarządu :/

5

@Michael_20 Nienawidzę jak ludzie którzy nie mają o czymś pojęcia wypowiadają się na dany temat :(

1

Bale chyba ma jakieś ważne turnieje golfa za rok bo chyba nie chce jechać na ME :)

0

@BaroPodertos powiedz to Kowalczykowi

2

@Cartey No jak Ty bierzesz na poważnie teksty tego użytkownika to pozdrawiam

1

i w trybuny to mi sie podoba xD

0

@MarioVeB! wszystko zostało wyjaśnione, dostał kare, temat zamknięty

2

@Cariones ta a szczególnie jak taki mecz trwa 6-7h :P

3

@Barca25 Mocny Real jest potrzebny Barcelonie

0

@FanBarcy22 *Nadal

2

było już -10mln to teraz tak z +20mln :p

0

@MarioVeB! to prawda, a szkoda bo chciałem ten skład zobaczyć w lidze mistrzów :/

0

@MarioVeB! Jednego z czołowych graczy już sprzedali :p

0

@ViscaBarca123 jest moc :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?