0

widać ze Arthur po kontuzji jeszcze sie nie odbudował

0

to pierwsze

0

W zakończonym już sezonie PGE załatwiły kontuzje

0

Ale że wam chce sie sie obserwować takich ludzi jak ten muniak czy ostatnio ten gość od Liverpoolu to nie rozumiem

0

system gol gol -T.Hajto

0

Angielskie drużyny chyba nie chcą grać w finałach

0

ja chciałem wiedzieć ile przebiegł i dalej nie wiem :/

1

Mamy żałosnych kibiców

0

Zaczyna sie dramat

0

Od 9.30 to za późno? Wolne żarty

0

tutaj zdaje tylko drużynowy wynik? każdego piłkarza osobno ciężko tu nie?

1

Mamy jakieś statystyki piłkarzy odnośnie przebiegniętych kilometrów we wczorajszym meczy?

0

nie mam czym sytuacja była jasna

2

jeśli mówisz o tej sytuacji Messiego z pierwszej połowy to nie ośmieszaj sie

0

Co za cos takiego karny xd

1

ta w szczególności ze bedzie komentował rewanż

1

Próbuje być :)

0

Hajto dalej o "ABC" i kryciem od środka xd

0

sprawdzał czy nie było spalonego xd

6

ale jedna drużyna i tak zagra dwa mecze także żadna różnica pod tym względem

16

ciężko żeby wybrali inny skoro jest tylko jeden :)

0

tylko tam jest szansa na takie zjawiska teraz :P

0

bardziej jest to efekt końca sezonu dużo drużyn walczy o utrzymanie/puchary i tak to wygląda

0

jak dalej bedziesz udostepniał tak dobre strony to zaraz bedą ściny :/

0

Spokojnie Legia jeszcze dostanie od Piasta

18

Vidal do każdego z bara

1

a Arthur?

1

Atalanta jak Getafe :P

39

nie musisz codziennie pisać "dzień dobry" i "dobranoc"

0

a pamiętam jak kiedyś był płacz że jak to Francja ma 1,5 a Portugalczycy 2 to skandal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?