adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widać ze Arthur po kontuzji jeszcze sie nie odbudował
0
to pierwsze
0
W zakończonym już sezonie PGE załatwiły kontuzje
0
Ale że wam chce sie sie obserwować takich ludzi jak ten muniak czy ostatnio ten gość od Liverpoolu to nie rozumiem
0
system gol gol -T.Hajto
0
Angielskie drużyny chyba nie chcą grać w finałach
0
ja chciałem wiedzieć ile przebiegł i dalej nie wiem :/
1
Mamy żałosnych kibiców
0
Zaczyna sie dramat
0
Od 9.30 to za późno? Wolne żarty
0
tutaj zdaje tylko drużynowy wynik? każdego piłkarza osobno ciężko tu nie?
1
Mamy jakieś statystyki piłkarzy odnośnie przebiegniętych kilometrów we wczorajszym meczy?
0
nie mam czym sytuacja była jasna
2
jeśli mówisz o tej sytuacji Messiego z pierwszej połowy to nie ośmieszaj sie
0
Co za cos takiego karny xd
1
ta w szczególności ze bedzie komentował rewanż
1
Próbuje być :)
0
Hajto dalej o "ABC" i kryciem od środka xd
0
sprawdzał czy nie było spalonego xd
6
ale jedna drużyna i tak zagra dwa mecze także żadna różnica pod tym względem
16
ciężko żeby wybrali inny skoro jest tylko jeden :)
0
tylko tam jest szansa na takie zjawiska teraz :P
0
bardziej jest to efekt końca sezonu dużo drużyn walczy o utrzymanie/puchary i tak to wygląda
0
jak dalej bedziesz udostepniał tak dobre strony to zaraz bedą ściny :/
0
Spokojnie Legia jeszcze dostanie od Piasta
18
Vidal do każdego z bara
1
a Arthur?
1
Atalanta jak Getafe :P
39
nie musisz codziennie pisać "dzień dobry" i "dobranoc"
0
a pamiętam jak kiedyś był płacz że jak to Francja ma 1,5 a Portugalczycy 2 to skandal