1

nie ma takiej możliwości psg miało podobne problemy poszła koperta i po sprawie

0

niestety tak :/

0

nikt zagra normalnie 4 zespoły z Anglii

0

tak

0

Lechia

0

Stary tam kibice na to nie pozwolą

0

jeśli bedzie 0-0 a legia bedzie wygrywac to pewnie tak sie to skonczy

0

to raczej jest nierealne

1

jeszcze nie

3

nie

0

to tylko testy małe szanse że tam zostanie

0

bedzie tak jak kolega wyżej pisze :)

0

dla mnie tryplet to jest liga mistrzów a nie jakiś śmieszny puchar ligi na siłe zeby tylko było dodatkowe trofeum

0

ta tylko jeden może zdobyć jeszcze dublet a drugi....

12

a to może jeszcze ktoś wygrać poza drużynami z Anglii? :o

1

Trzeba sie odbudować i Hiszpania wraca w przyszłym roku

6

tam siedza kibice z Niemiec

0

jak widze takiego Kepe to sie w sumie nie dziwie

0

niestety nie maja juz zmian :/

2

Szkoda że Chelsea nie ma już zmian bo można by Kepe zmienić na karne :)

0

tylko przy wygranej Arsenalu LE jest szansa na 5 zespołów z premier league

0

taka mała statystyka
Od 2000 roku Hiszpania zdobyła 31 trofeów (10x LM, 9x LE, 12x superpuchar europy) a Anglia 8 pucharów (3x LM, 3x LE, 2x superpuchar europy) :)

0

były też o Tottenhamie

17

Jacek to bolało :/

2

i cyk de Ligt juz 100 baniek

0

Od 2000 roku Hiszpania zdobyła 31 trofeów (10x LM, 9x LE, 12x superpuchar europy) a Anglia 8 pucharów (3x LM, 3x LE, 2x superpuchar europy) odpowiedź jest w miare prosta

0

bo jej mąż pracuje tam kilka/kilkanaście lat

3

ten Fabinho to pcha sie w czerwo dzisiaj

0

obrona częstochowy

1

xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?