adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@kerouac ciężko bedzie to wytłumaczyć osobie która sie tym nie interesuje :/
0
@Kamilos84 w sumie to dobry znak bo w formie i najlepszym przygotowaniem fizycznym to my mamy być w sierpniu i wrześniu :)
0
@Hasan1899 normalnie tak jak każde inne sporty
0
@kiper09 Wojciech Drzyzga Tomasz Swędrowski
4
@kiper09 nie, siatkówka tylko polsat :)
23
@BoRoWieC chyba Twojej
0
@lukaszbarca15 Kochanowski Bieniek Kubiak Drzyzga Konar to podstawowi zawodnicy :)
2
@Kamiloza91 u mnie tez
0
@bartekmess Boro jak nie komentuje Realu lub Barcelony to jest jednym z najlepszych w polszy
0
@lukaszbarca15 nie, USA przyjechało bardziej w rezerwowym składzie Polacy za to 12 mistrzów świata do tego mecz rozgrywany w Katowicach raczej normalny kurs do tej sytuacji
1
@lukaszbarca15 dlaczego?
0
@Szreko @BOSSS85 Co tam ciekawego powiedział ten mistrz? :P
0
@Buksza ale ja mówiłem o otwartym polsacie :P
0
stracone 2 minuty w przewadze :(
0
@FCB24 nie było przewagi bo kara była też dla vive
1
@matimocny1 przyjacielu w polsacie bedzie transmisja od 20 także pewnie bedzie :P
3
@Kwiat71 z tego co pamiętam to administracja pisała że bezie coś takiego :P
0
@Asturyjczyk uu jak tam chyba już świętowane było :))
0
@Kubox tak samo jak półfinał Polska-USA w ostatnich mś :)
0
@Polnar tak wiem to dokładnie 6
0
@turek99 przyjacielu kilka postów niżej :P
0
@Kamilos84 tak
0
@Polnar i bedzie odpoczywał bo na następne weekendy nie jedzie pojawi sie tylko na ostatnim w Niemczech bo są limity które trener musi przestrzegać, a wziął Kubiak gdyż na tym turnieju w Katowicach chciał rozpocząć sezon mistrzami świata :P
0
@KacperVEB zmiana obywatelstwa i przez to dwuletnia kara która mija 24 lipca 2019 :)
0
@Polnar bo nie ma go w kadrze na ten turniej :P
1
@konrad1661 1.tak a dokładnie 24 lipiec 2. w szerokiej kadrze jest ale bedzie grał dopiero w sierpniu
1
@Messibestplayerintheworld 3 sezon chyba
0
@ksobi po prostu dla mnie nie wygląda to profesjonalnie
1
@krzychu1526 słabo to wygląda nawet jak to byli młodzi piłkarze