0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@kerouac ciężko bedzie to wytłumaczyć osobie która sie tym nie interesuje :/

0

@Kamilos84 w sumie to dobry znak bo w formie i najlepszym przygotowaniem fizycznym to my mamy być w sierpniu i wrześniu :)

0

@Hasan1899 normalnie tak jak każde inne sporty

0

@kiper09 Wojciech Drzyzga Tomasz Swędrowski

4

@kiper09 nie, siatkówka tylko polsat :)

23

@BoRoWieC chyba Twojej

0

@lukaszbarca15 Kochanowski Bieniek Kubiak Drzyzga Konar to podstawowi zawodnicy :)

2

@Kamiloza91 u mnie tez

0

@bartekmess Boro jak nie komentuje Realu lub Barcelony to jest jednym z najlepszych w polszy

0

@lukaszbarca15 nie, USA przyjechało bardziej w rezerwowym składzie Polacy za to 12 mistrzów świata do tego mecz rozgrywany w Katowicach raczej normalny kurs do tej sytuacji

1

@lukaszbarca15 dlaczego?

0

@Szreko @BOSSS85 Co tam ciekawego powiedział ten mistrz? :P

0

@Buksza ale ja mówiłem o otwartym polsacie :P

0

stracone 2 minuty w przewadze :(

0

@FCB24 nie było przewagi bo kara była też dla vive 

1

@matimocny1 przyjacielu w polsacie bedzie transmisja od 20 także pewnie bedzie :P

3

@Kwiat71 z tego co pamiętam to administracja pisała że bezie coś takiego :P

0

@Asturyjczyk uu jak tam chyba już świętowane było :))

0

@Kubox tak samo jak półfinał Polska-USA w ostatnich mś :)

0

@Polnar tak wiem to dokładnie 6 

0

@turek99 przyjacielu kilka postów niżej :P 

0

@Kamilos84 tak                

0

@Polnar i bedzie odpoczywał bo na następne weekendy nie jedzie pojawi sie tylko na ostatnim w Niemczech bo są limity które trener musi przestrzegać, a wziął Kubiak gdyż na tym turnieju w Katowicach chciał rozpocząć sezon mistrzami świata :P

0

@KacperVEB zmiana obywatelstwa i przez to dwuletnia kara która mija 24 lipca 2019 :)

0

@Polnar bo nie ma go w kadrze na ten turniej :P

1

@konrad1661 1.tak a dokładnie 24 lipiec 2. w szerokiej kadrze jest ale bedzie grał dopiero w sierpniu 

1

@Messibestplayerintheworld 3 sezon chyba    

0

@ksobi po prostu dla mnie nie wygląda to profesjonalnie 

1

@krzychu1526 słabo to wygląda nawet jak to byli młodzi piłkarze 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?