0

Zaczyna sie dramat

0

Od 9.30 to za późno? Wolne żarty

0

tutaj zdaje tylko drużynowy wynik? każdego piłkarza osobno ciężko tu nie?

1

Mamy jakieś statystyki piłkarzy odnośnie przebiegniętych kilometrów we wczorajszym meczy?

0

nie mam czym sytuacja była jasna

2

jeśli mówisz o tej sytuacji Messiego z pierwszej połowy to nie ośmieszaj sie

0

Co za cos takiego karny xd

1

ta w szczególności ze bedzie komentował rewanż

1

Próbuje być :)

0

Hajto dalej o "ABC" i kryciem od środka xd

0

sprawdzał czy nie było spalonego xd

6

ale jedna drużyna i tak zagra dwa mecze także żadna różnica pod tym względem

16

ciężko żeby wybrali inny skoro jest tylko jeden :)

0

tylko tam jest szansa na takie zjawiska teraz :P

0

bardziej jest to efekt końca sezonu dużo drużyn walczy o utrzymanie/puchary i tak to wygląda

0

jak dalej bedziesz udostepniał tak dobre strony to zaraz bedą ściny :/

0

Spokojnie Legia jeszcze dostanie od Piasta

18

Vidal do każdego z bara

1

a Arthur?

1

Atalanta jak Getafe :P

39

nie musisz codziennie pisać "dzień dobry" i "dobranoc"

0

a pamiętam jak kiedyś był płacz że jak to Francja ma 1,5 a Portugalczycy 2 to skandal

0

nie było faulu

0

Arthur :oooo

0

nie możesz najlepszych stron udostępniać :/

0

śmiesznie bo?

0

Co za mecz niesamowity

1

xddddddddddddddddddddd

4

tylko ze Pep nie trenuje Tottenhamu

0

typowy mecz jedna druzyna atakuje druga strzela bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?