0

i jak to bedzie gramy o 19 i 21 czy o jednej porze?

1

co to było pod tym stołem

2

var od lutego :P

1

w poniedziałek

0

A Ty myślisz że Messi w PL to grałby w Fulham

7

prze 2 lata chyba ciężko nie zobaczyć

2

Może to jest początek końca Eleven..

0

nie wiem nie oglądałem :P

1

kto? :o

0

Klopp chyba sie przeliczył ze składem

0

już działa :P

0

tak ale kolega mówił o barażach z 3 miejsc tych eliminacji czytanie ze zrozumieniem sie kłania :)

0

nie z tych eliminacji wychodzi po 2 zespoły z kazdej grupy a dodatkowe miejsca można zdobyć z ligi narodów

1

nie, żadnych baraży nie bedzie

0

zaczyna sie

0

serio ktoś wierzy że on jest kibicem Realu :/

0

tam może być bardzo dziwny mecz ja bym go mijał szerokim łukiem :P

0

niestety albo stety widać ze w tym sezonie jest tylko na lm jest pełne zaangażowanie

2

sorry ale ja ten zwrot odebrałem bardzo osobiście i troche mi sie to nie spodobało

8

"jeden z was" który dokładnie?

0

troche posiedzi :/

2

wojna trwa :P

0

na aut nie dobił :/

0

dokładnie 2 ale ok

1

wiemy nawet tam byliśmy :)

0

to zapytaj Lewandowskiego

0

niestety ale jest to warunek od którego często zależy kto wygrywa :/

0

*de Ligt

2

to jest de Ligt

0

no to zeby jechać na finały to Hiszpania musi liczyć na remis Chorwacji z Anglią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?