adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i jak to bedzie gramy o 19 i 21 czy o jednej porze?
1
co to było pod tym stołem
2
var od lutego :P
1
w poniedziałek
0
A Ty myślisz że Messi w PL to grałby w Fulham
7
prze 2 lata chyba ciężko nie zobaczyć
2
Może to jest początek końca Eleven..
0
nie wiem nie oglądałem :P
1
kto? :o
0
Klopp chyba sie przeliczył ze składem
0
już działa :P
0
tak ale kolega mówił o barażach z 3 miejsc tych eliminacji czytanie ze zrozumieniem sie kłania :)
0
nie z tych eliminacji wychodzi po 2 zespoły z kazdej grupy a dodatkowe miejsca można zdobyć z ligi narodów
1
nie, żadnych baraży nie bedzie
0
zaczyna sie
0
serio ktoś wierzy że on jest kibicem Realu :/
0
tam może być bardzo dziwny mecz ja bym go mijał szerokim łukiem :P
0
niestety albo stety widać ze w tym sezonie jest tylko na lm jest pełne zaangażowanie
2
sorry ale ja ten zwrot odebrałem bardzo osobiście i troche mi sie to nie spodobało
8
"jeden z was" który dokładnie?
0
troche posiedzi :/
2
wojna trwa :P
0
na aut nie dobił :/
0
dokładnie 2 ale ok
1
wiemy nawet tam byliśmy :)
0
to zapytaj Lewandowskiego
0
niestety ale jest to warunek od którego często zależy kto wygrywa :/
0
*de Ligt
2
to jest de Ligt
0
no to zeby jechać na finały to Hiszpania musi liczyć na remis Chorwacji z Anglią