0

coooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

0

a mógł faksem

0

bo tak ma działać var

0

coś pięknego

1

Ajax niestety robi najgorsze co może zaczyna bronic wyniku

0

u niego to juz bliżej emerytury niż gry w Barcelonie :P

1

gdyby nie wiek to jak najbardziej

1

De Jong co gra :oooo

0

ale ich dusza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda ze Tadic ma juz 30 lat bo mógłby grac w topowym klubie

0

De Jong :o

13

Vinicius przestrzelił? niemożliwe

1

ładwie wygwizdali Bale'a

0

Bale xdddd

7

Casemiro juz 3 faul na graczach Barcy i dwa na swoich

0

tak samo jak dla Casemiro za faul na Roberto

0

Czasem lubie zrobić( w tym wypadku posłuchać) coś głupiego :P

1

Nieźle Pol podsumował wczorajszego gola Realu 31:25

0

prawie 3 tygodnie, od środy do niedzieli i ostatni tydzień od czwartku do niedzieli :)

0

ale i tak sie nieźle trzyma od rana

0

i ten gość po prawej xd

0

i znowu standardzik

0

a ktoś wierzy że przestaniesz wrzucać tutaj komentarze co 2min?

0

w drugą strone działa to podobnie

0

xD

0

Niemcy przygotowali forme na mś

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To ten Dżejms Rodrigez co lewą nogą krawaty wiąże? :P

24

Leo od dawna nie gra na prawym skrzydle
https://zapodaj.net/ebe1989ad8770.png.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?