adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
0
a mógł faksem
0
bo tak ma działać var
0
coś pięknego
1
Ajax niestety robi najgorsze co może zaczyna bronic wyniku
0
u niego to juz bliżej emerytury niż gry w Barcelonie :P
1
gdyby nie wiek to jak najbardziej
1
De Jong co gra :oooo
0
ale ich dusza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda ze Tadic ma juz 30 lat bo mógłby grac w topowym klubie
0
De Jong :o
13
Vinicius przestrzelił? niemożliwe
1
ładwie wygwizdali Bale'a
0
Bale xdddd
7
Casemiro juz 3 faul na graczach Barcy i dwa na swoich
0
tak samo jak dla Casemiro za faul na Roberto
0
Czasem lubie zrobić( w tym wypadku posłuchać) coś głupiego :P
1
Nieźle Pol podsumował wczorajszego gola Realu 31:25
0
prawie 3 tygodnie, od środy do niedzieli i ostatni tydzień od czwartku do niedzieli :)
0
ale i tak sie nieźle trzyma od rana
0
i ten gość po prawej xd
0
i znowu standardzik
0
a ktoś wierzy że przestaniesz wrzucać tutaj komentarze co 2min?
0
w drugą strone działa to podobnie
0
xD
0
Niemcy przygotowali forme na mś
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To ten Dżejms Rodrigez co lewą nogą krawaty wiąże? :P
24
Leo od dawna nie gra na prawym skrzydle
https://zapodaj.net/ebe1989ad8770.png.html