adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu to nawet 4G :)
0
@kiper09 ale widac ze Messi jakis nieobecny
10
No to La Rambla chyba zadowolona xd
0
xd
0
@Kubox niestety :/
0
@Barca_Big_Moment Leon jutro :P
0
@Vhaeraun nie, chyba nie
1
@LuisSalvano czy ja wiem zawsze ktoś moze powiedzieć ze jedni maja przelicznik 2 inni 1,5
0
@Colon ta Hubercik go rozjedzie :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Odesseiron @Chwytliwy plus nie dużym ale zawsze jest to że MU nie zagra w lidze mistrzów w następnym sezonie
0
@Kubox i za dwa lata pójdzie za 150 baniek :)
1
@format1977 dało sie :P
0
kto wie Inter bedzie grał z drużyna która walczy o utrzymanie a takie zawsze graja na 200%
1
bramkarz obrońcy i Messi
0
jak zagraja w LE to juz bedzie mega wyczyn
0
według regulaminu Cracovia ale widze ze sa chyba inne zasady
5.4. W przypadku uzyskania w tej samej grupie równej liczby punktów przez dwa lub więcej Klubów, o zajętym miejscu decydują, w kolejności:
5.4.1 przy dwóch Klubach:
a) liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej
0
5.4. W przypadku uzyskania w tej samej grupie równej liczby punktów przez dwa lub
więcej Klubów, o zajętym miejscu decydują, w kolejności:
5.4.1 przy dwóch Klubach:
a) liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej
0
co oni te zasady przed tymi meczami zmieni? niezły kabaret
0
dobra mam
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej;
0
co ten gość w canal+ mówi to miejsce z tej rundy pierwszej(30 spotkan) nie ma znaczenia?
1
to co legia na 3 miejscu xd
0
to błąd jest bo przy takich wynikach to Kraków w pucharach
0
Tak jest Cracovia w pucharach
1
ale Lech to przegra
0
ale ładnie to Lech rozegrał niby nie chcial ale wyszło xd
0
a Arthur :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
na cdkeys masz fm18 za 20zl
0
Wolfsburg z buta wchodzi w lige europy 8-1