0

@Mroziu to nawet 4G :)

0

@kiper09 ale widac ze Messi jakis nieobecny 

10

No to La Rambla chyba zadowolona xd

0

xd                      

0

@Kubox niestety :/

0

@Barca_Big_Moment Leon jutro :P

0

@Vhaeraun nie, chyba nie

1

@LuisSalvano czy ja wiem zawsze ktoś moze powiedzieć ze jedni maja przelicznik 2 inni 1,5 

0

@Colon ta Hubercik go rozjedzie :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Odesseiron @Chwytliwy plus nie dużym ale zawsze jest to że MU nie zagra w lidze mistrzów w następnym sezonie 

0

@Kubox i za dwa lata pójdzie za 150 baniek :)

1

@format1977 dało sie :P               

0

kto wie Inter bedzie grał z drużyna która walczy o utrzymanie a takie zawsze graja na 200%

1

bramkarz obrońcy i Messi

0

jak zagraja w LE to juz bedzie mega wyczyn

0

według regulaminu Cracovia ale widze ze sa chyba inne zasady
5.4. W przypadku uzyskania w tej samej grupie równej liczby punktów przez dwa lub więcej Klubów, o zajętym miejscu decydują, w kolejności:
5.4.1 przy dwóch Klubach:
a) liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej

0

5.4. W przypadku uzyskania w tej samej grupie równej liczby punktów przez dwa lub
więcej Klubów, o zajętym miejscu decydują, w kolejności:
5.4.1 przy dwóch Klubach:
a) liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej

0

co oni te zasady przed tymi meczami zmieni? niezły kabaret

0

dobra mam
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba zdobytych punktów w rundzie zasadniczej;

0

co ten gość w canal+ mówi to miejsce z tej rundy pierwszej(30 spotkan) nie ma znaczenia?

1

to co legia na 3 miejscu xd

0

to błąd jest bo przy takich wynikach to Kraków w pucharach

0

Tak jest Cracovia w pucharach

1

ale Lech to przegra

0

ale ładnie to Lech rozegrał niby nie chcial ale wyszło xd

0

a Arthur :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

na cdkeys masz fm18 za 20zl

0

Wolfsburg z buta wchodzi w lige europy 8-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?